Įkraunama...
Įkraunama...

Visuomenės sveikatos fakultetas

O siaip kas butent sunkiausia?
Lotynu kalba labai sunki? Ka ten lotyniskai reikia moketi?
Atsakyti
QUOTE(Domiuosi @ 2006 02 23, 23:35)
O siaip kas butent sunkiausia?
Lotynu kalba labai sunki? Ka ten lotyniskai reikia moketi?

Atleisk uz atviruma, bet kas per kvaili klausimai? blink.gif
Lotynu kalba-minimumas viso to, ka tau reiks mokytis. Ka reiks joje zinoti-ismokys tongue.gif
Vilniuje, manau, zymiai lengviau studijuoti, nei Kaune.
Taip pat nenoreciau sutikti su mergina, sakiusia, kad dirbti ir mokytis neimanoma. Imanoma, reikia tik noro biggrin.gif Nuo ketvirto kurso iki sesto pabaigos dirbau sesele naktimis ir isgyvenau.

Zodziu, jei turi gera atminti, turtingus tevus, kurie tave islaikys, kai gausi vargana mediko alga ir nori padeti kaip minimum 10 graziausiu gyvenimo metu nezinia kam-stok i medicina bigsmile.gif
Sorry, kad taip be vatos, bet tokia jau mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 24 vasario 2006 - 00:15

truputi pataisysiu bitoote. tikrai ne 30% gauna stipkes, o kokia apie 50% taiva. ir shiaip labai jau baisiai pateikei bitoote tu medicina, turbut pirmuose kursuose esi kad taip baisiai viskas atrodo. ash jau (dar blink.gif ) 4 kurse , KMU smile.gif jeigu pastoviai, ty. kasdien mokaisi, tai tikrai nebus dalyku per kuriuos turetum skolas ar kurso kartojima. tiesiog reikia labai didelio susidomejimo tuo ka studijuoji ir daug kantrybes.
o kodel "padeti 10 gyvenimo metu nezinia kam" ir kodel visos taip varo ant medicinos blink.gif tai ko jus visos cia stojot??? pastoviai saves gailintis del to ka darai nezinau kokia depresija galima isivaryt. gal ash dar ir neatsikandau to tikro darbo, bet kolkas tai man cia labai patinka ir net neisivaizduoju kad galeciau daryti kazka kito. turbut ne visada svarbiausia tik pinigai, svarbiau darbas kuris teiktu malonuma. o ir pasirinkus tinkama specializacija, o ne koki BPG galima manau ir pinigu uzsidirbti ( pazistu nemazai gydytoju kurie gyvena ir nesiskundzia ). taiva. tokia mano nuomone tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
O as ir nesiskundziu biggrin.gif Neturiu kuo, nes daktare dirbu tik tris valandas per savaite tongue.gif Be to, ir specialybe mano siuo metu labai paklausi bigsmile.gif

O ant BPG varyti nederetu, brangioji, nes didzioji dalis studentu ten ir nukeliauja. Ne visi gali patekti i norimas "krutasias" specialybes rolleyes.gif

Atsakant i klausima "ko visos stojot"-stojau jauna, kvaila, pilna jaunatvisko entuziazmo, negalvojanti apie tai, kad is sito darbo reiks gyventi. Turint mintyje, kad esi dar tik 4 kurse, nesigincysiu su tavimi. Tik viena-idomu, kaip gali buti nesvarbu pinigai, kai namuose 4 asmenu seima? g.gif Tokias pasakas, kaip "pinigai nesvarbu, duokit malonuma is darbo", laikui begant pamirsti. Arba susirandi darba, kuris ir teikia malonuma, ir geras pajamas biggrin.gif Ne medicinoje.
Atsakyti
Dėl Vilniaus lengvumo studijuoti drįsčiau suabejoti. Sunkiau vien tas, kad mes laikoms egzus per sesijas, mokomės iš kart daug dalykų, o ne po vieną ciklą ir egzas po jo. Kirvių dėstytojų yra manau ir VU MF ir KMU.
Mokytis ir dirbti mano atveju buvo įmanoma jau nuo antro kurso. Manau tai priklauso tik nuo darbštumo ir mokėjimo planuoti laiką bei norėjimo užsidirbti. Tikrai nemanau, kad reiktų palaidoti viltis būti medikais tiems, kurių tėvai negali pilnai jų, studentų, išlaikyti.
O tai, kad medicina vis dar yra daugiau hobis, o ne pragyvenimo šaltinis, gaila, bet taip. Tačiau niekas nedraudžia išvažiuoti į užsienį.
Atsakyti
QUOTE(BITOOTE @ 2006 02 21, 17:58)
Labas. As studijuoju medicina KMU ir kiek girdejau, butent sio universiteto diplomai labiau vertinami nei VU.


Tikrai kazka ne taip tu cia girdejai lotuliukas.gif iki siol buvo atvirksciai mirksiukas.gif

O kas del mokslo ir darbo, viskas yra imanoma. As dirbau nuo 3 kurso, bet nepastovu, valandini darba. O tais laikais sunkiau buvo su darbais nei dabar. Po ketvirto kurso vaziavau i uzsieni , ir ten uzsidirbau. Zodziu, kazkaip sukausi. Bet tikrai neverta, del darbo aukoti mokslu, nes pazymiai vis tik yra labai svarbus stojant i antrine.

O dabar, kai jau esu baigusi, nesiskundziu ir tikrai nesigailiu , kad pasirinkau medicina tongue.gif
Atsakyti
O aš tik ketinu stoti... į kmu ax.gif tai susimąsčiau, kad jei ne gydomoji medicina, tai visuomenės sveikata g.gif ir taip primečiau, kad vadybos yra truputį, tai gal finansiškai apsomokės, bet iš jūsų kalbų doh.gif
Atsakyti
Na cia ir prisiskaiciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As irgi studijuoju KMU medicinos fakultete. Na siuo metu auginu dukra, bet kita met grisiu ir tesiu mokslus sestame kurse.
Visai nesigailiu kad istojau, nors lengva nebuvo ir tikrai "nevarau" desimtukais. Bet man patinka tai ka mokausi ir net jei duonos is to nevalgysiu, tai bent kavai tikrai uzteks lotuliukas.gif
Kiekvienas mokosi ta ka nori, o jei ne, tai pacio zmogaus reikalas, jei nori kankintis nemieluose moksluose del tevu ar vilties kad kada nors mediku gyvenimas pageres...
Be to, net buti geram BPG reikia sugebejimo ir darbo smile.gif
Sekmes visiems studijuojantiems, dirbantiems ar dar neapsisprendusiems 4u.gif
Tikrai nenorejau ko nors izeisti savo rasliava, tad prasau akmenimis neuzmetyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūne @ 2006 03 03, 12:11)
O aš tik ketinu stoti... į kmu  ax.gif  tai susimąsčiau, kad jei ne gydomoji medicina, tai visuomenės sveikata  g.gif ir taip primečiau, kad vadybos yra truputį, tai gal finansiškai apsomokės, bet iš jūsų kalbų  doh.gif


Jeigu nori geriau mokamo darbo ateityje - rinkis medicinos studijas. Jei nori, kad studijuoti būtų lengviau - visuomenės sveikatą ax.gif
Atsakyti
Rasau baigiamaji darba apie vaiku alergijas,kaip ju isvengti ir t.t.Gal kas galit parekomenduoti kokias geras knygas,ta prasme,literatura.Buvau miesto bibliotekoj,bet kad ten visos senesnes nei 10m.arba man visai ne i tema.Is keliu knygu as neparasysiu.Gal kas koki referata ar darba raset,patartumet kokius uzdavinius,tikslus issikelti,ar anketos klausimus sudarinejote.
Sunkiausia tuos tiksus,uzdavinius man susigalvoti doh.gif .Gal kas galit padeti?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2006 02 24, 00:14)

Taip pat nenoreciau sutikti su mergina, sakiusia, kad dirbti ir mokytis neimanoma. Imanoma, reikia tik noro biggrin.gif Nuo ketvirto kurso iki sesto pabaigos dirbau sesele naktimis ir isgyvenau.



Matyt esi anksčiau baigusi, nes dabar sesele dirbti negalima, net norint būti slaugytojos padėjėja turi baigti kursus, turbūt ir mokamus. Taip kad lieka tik valytojos darbas smile.gif. Arba farmacijos kompanijoj. Jei klystu, pataisykit. Ir gerai mokytis dirbant tikrai sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2006 03 24, 01:03)
Rasau baigiamaji darba apie vaiku alergijas,kaip ju isvengti ir t.t.Gal kas galit parekomenduoti kokias geras knygas,ta prasme,literatura.Buvau miesto bibliotekoj,bet kad ten visos senesnes nei 10m.arba man visai ne i tema.Is keliu knygu as neparasysiu.Gal kas koki referata ar darba raset,patartumet kokius uzdavinius,tikslus issikelti,ar anketos klausimus sudarinejote.
Sunkiausia tuos tiksus,uzdavinius man susigalvoti  doh.gif .Gal kas galit padeti?


O tu geriau pabandyk internete paieškoti rusų ar anglų k., gal kokį nors darbą surasi. Jei ne darbą - tai bent klausimyną, kuris "ant kelio" užvestų. Aš savo darbui (tema kitokia) anketą sudarinėjau remiantis jau sudarytomis, verčiausi iš anglų k.
Atsakyti