Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų supirkimo kainos. Kur juos superka?

QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 02 14, 19:19)
va taip niekas ir nepasako kainos  biggrin.gif
ir kaip jus superkat jeigu kainu nezinot?
eikia plauku

laba diena,

as nesuperku, tik noriu sau tresa nusipinti o tam reikia plauku mirksiukas.gif
todel ir ieskau kas parduoda ax.gif , tai vat jeigu kas nors turi ir nori parduoti as mielai nupirkciau, jeigu man kaina bus tinkama, taip kad siulinkite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeigu kas zinot kur Kaune superka plaukus, parasykit adresa ar kontaktus i az 4u.gif
Butu gerai skubiau biggrin.gif
Atsakyti
Man įdomu būtų jei kas norėtų parduoti savo plaukučius ax.gif . parašykite į el.p. mirksiukas.gif
Atsakyti
prasom, mano mamos seveliuros biggrin.gif http://www.supermama...howtopic=583925
Atsakyti
Artimiausiu metu planuoju nusikirpt trumpai ilgus plaukus, manau bus apie 20-25 cm. Gal kas zino kur juos superka?
Atsakyti
http://www.baltichai...=9&category=266
Atsakyti
Sveiki, as irgi noreciau parduoti savo plaukus, bet esu susidejus chemini. Ji dariausi pirma karta, o anksciau nesu nei dazius ar kazka panasaus darius. Kaip manot ar supirkimo vietose juos pirktu? smile.gif
Atsakyti
moteros, ar is proto isejot? toki grozi pardavinet, ranka nekiltu:blink:
Atsakyti
Senai, gal pries kokius 5m Kaune, kalnieciuose prie Neo Kauno mazdaug budavo skelbimas, kad superka plaukus, gal kuri ten gyvenanti pasiziures smile.gif O gal kas zinote kur butu galima prie nupirktu plauku pritaisyti sagucius, na kad tresus padarytu? Nes sesuo nusikirpo iratidave man, noriu pasidaryti tresus flirt.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif As tai va ana savaitele ieskojau, kas auksa superka...Tai radau, regis, nauja visai svetaine www.supirkimas.lt. Niekada anksciau nesu jos maciusi...tai tik issiunciau kazkokia ten uzklausa visiems aukso supirkejams ir iskart patys atsiliepe! Ir netgi nupirko iskart thumbup.gif Gal ir del plauku ten ka rastumet... smile.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimam - Skelbimų lenta.
Atsakyti
pas mane irgi stori labai plaukai ,nebesusitvarkau, kol kirpykloja pabunu padaro liuks ,istiesina pakerpa,bet poto kaip isiplaunu galva issidziovinu ir jie man vel isipute ,nesusitvarkau ,kiek kirpimu buvo iskarpimu ,ir visviena tas pats ,po isplovimo su dziovintuvu sedziu valanda laiko ,taip trumpi plaukai butu lengviau susitvarkyti,bes sendintu ,tad dabar pas mane iki peciu plaukai, isploninti, bet trumpai nekirpciau
Atsakyti