Įkraunama...
Įkraunama...

Kukurūzų burbuolės

O mes jas kepame ant sviesto, kol apskrunda ir tada druskytes ant virsaus, super thumbup.gif kaip skanu tongue.gif
Atsakyti
as tai irgi susigundziau ir nusipirkau barmeno mindaugo isaugintus kukuruzus tongue.gif

bet va problema kiek juos virti reikia, nes ziuriu pasiulymai skirtingi 8-10min, 20min garpuody ir dar valanda yra siulymas cry.gif
Atsakyti
aš pusvalandį tai tikrai paverdu, kitaip man neskanu schmoll.gif
valgau su druska. daug druskos blush2.gif
Atsakyti
Virti, aišku, sveikiau, nei konservuoti. O skonis panašus? Labai seniai valgiau virtus, tai nebepamenu.
Atsakyti
viriau vakar 20 minuciu, atrode isvire, valgiau su sviestu ir druska, vegeta bet kazko ipatingo ten nebuvo, kaip is bado tai galima valgyti, bet daugiau nebepirksiu schmoll.gif jau geriau konservuoti kukuruzai thumbup.gif
Atsakyti
Aš juos labai labai mėgstu smile.gif O verdame mes tikrai ilgai, apie valandą, kartais ir ilgiau, pamenu dar senais laikais Kryme jų privalgyydavau smile.gif Paskui pagal skonį, valgyti virtą su druska ( dėl patogumo, kol ji dar ne visai atvėsus , perlaužti burbuolę pusiau ir ikišti į kiekvieną galą po pusę dantų krapštuko, už jų laikyti labai patogu, taip užsieniuose daro tongue.gif ) arba dar burbuolę galima pakepti ant grill, ar šiaip ant sviesto, galima prieskonių pabarstyti, kam kaip patinka 4u.gif Šiaip užsieniuose kukurūzus vartoja kaip garnyrą smile.gif Sveikas, skanus maistas tongue.gif
Atsakyti
Taip, enciklopedijoj parasyta, kad virti reikia 1 - 1,5 val., sudytame vandenyje. Ypatingai skanios Mindaugo (barmeno) burbuoles, vakar pirkau Saulutej, tai snd jau suniamniavom. Bet mama man sako, kad musu salygom negali isaugti tokios grazios ir dideles, todel itariam kad cia genetiskai modifikuoti kukuruzai... g.gif
Atsakyti
labai daznai issiverdame Mindaugo kukuruzus,mano vaikams labai patinka.o verdu juos apie 1,5 valandos,sudytame vandenyje.kai perverdi,jie nebeskanus palieka... as tai darau taip:issitirpinu sviesta su druska,uzpilu ant isvirtu kukuruzu ir. ..skanaus! istikruju labai skanu thumbup.gif ...pabandykit... smile.gif kai buvom Turkijoje,teko valgyti keptus ant zariju,taip pat skanu... thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 11 spalio 2005 - 18:30
Tai 10min. virti ar 1 val? Ir pasudytame vandenyje ar ne? g.gif nebesusigaudau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapas @ 2005 10 14, 21:57)
Tai 10min. virti ar 1 val? Ir pasudytame vandenyje ar ne? g.gif  nebesusigaudau blink.gif


1-1,5 valandos,pasudytame vandenyje.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mami-papi @ 2005 10 15, 14:34)
1-1,5 valandos,pasudytame vandenyje.... smile.gif

tai kad kazkas sake, kad sukieteja pasudytam doh.gif
Atsakyti
o as pirma kart kai nusipirkau zalia suvalgiau galvojau kad zali valgomi ax.gif siaip irgi visai nieko tik kietoki biggrin.gif
Atsakyti