Įkraunama...
Įkraunama...

Giminės medis

Apklausa: giminės medį: (247 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Gelena gal.. bet nepanašus vardo vidurys.. manau netinka jis šiuo atveju..
Atsakyti
QUOTE(sojar @ 2014 05 05, 21:51)
Gelena gal.. bet nepanašus vardo vidurys.. manau netinka jis šiuo atveju..

Man tinka:)
taigi ranka kunigėliui sudrebėjo, ar panašiai, pametė kokią raidę, jei įrašyti likę šeiminykščiai atitinka tai bus Elena
Atsakyti
QUOTE(smokas @ 2014 05 05, 21:40)

Antrajam variante panašu į Gelena, bet pirmasis baigiasi tarsi "-te".
Atsakyti
Na kad toj knygoj, tam kunigėliui visuomet drebėjo ranka adinas, rašant šį vardą.. smile.gif
Atsakyti
Įdėkit daugiau teksto, man trūksta konteksto įskaitymui smile.gif Abu variantai man skirtintgi atrodo.

QUOTE(sojar @ 2014 05 05, 21:58)
Na kad toj knygoj, tam kunigėliui visuomet drebėjo ranka adinas, rašant šį vardą.. smile.gif

Atsakyti
user posted image
фотохостинг бесплатный
Atsakyti
QUOTE(sojar @ 2014 05 04, 11:06)
Sveiki, gal kas padės perskaityti? Či yra moters vardas..randamas gan dažnai vienoj metrikacijų knygoj.. Čia yra iš dviejų skirtingų įrašų paimta.. turėyų būti kilmininko linksnyje.. Kažkaip atrodė pirmai kad tai Gelena, tačiau tuo laikotarpiu rašydavo Helena.. nebeturiu daugiau minčių..

user posted image

user posted image
фото хостинг

Senoji rusų kalba turėjo tvirtos balsės žymėjimą, panašų į minkštinamąjį ženklą ь įterptą tarp е ir н.

Elena - lietuviškai, rusų kalba užrašomas - Элянa, bet rusiška šio vardo versija yra Гелена, trumpiniai - Лена, Олёна, Алёна, Леночка, Еленя, Еля.
Helene ( Ἑλένη) graikų vardas tikriausiai kilęs iš "fakelas".
Labai įvairiai rašomas vardas, pvz. Helena (lenkų, vokiečių, olandų). Helen (anglų) mažybiniai - Ellie, net Nell, Nelle, olandai turi Helen mažybinių vardų versijas - Heleentje, Lenneke ir Len. Elene (gruzinų); Eliane (Italų, ispanų ir portugalų); Helena ir variantas Eliina (suomių) trumpiniai - Ellu, Elli, Heljä, Hellu, Lena. Serbų Jelena trumpinama - Jeka ir Lela.
Atsakyti
NA aš be kitų idėjų irgi kaip Gelena (Helena), nors visa tai tik apčiuopiamu / spėjimo būdu...

QUOTE(sojar @ 2014 05 06, 09:25)

Atsakyti
Sveiki.
Gal kartais yra žinomi kokie sąrašai emigravusių į Argentiną ar JAV po Pirmo pasaulinio karo?
Atsakyti
QUOTE(pienių vynas @ 2014 05 09, 12:31)
Sveiki.
Gal kartais yra žinomi kokie sąrašai emigravusių į Argentiną ar JAV po Pirmo pasaulinio karo?

iš Vokietijos http://www.passengerlists.de/
www.ellisisland.org/search/passSearch.asp - į JAV keleivių sąrašai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenajazz: 09 gegužės 2014 - 17:51
Sveiki! Gal kam nors pavyko susidurti su šiomis pavardėmis: Bargaila, Jagminas, Dubinas, Gedvilas, Ražinskas, Morkūnas/Morkunys, Čaponka, Bardžinskas? Mano žiniomis jie kilę iš Kurtuvėnų, Pašiaušės, Kelmės raj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unknown112: 09 gegužės 2014 - 18:13
Ir dar prie to pačio pasiklausiu: koks vardas galėtų rusiškai bti parašytas Викентиевна? Niekaip neiššifruoju. Gal galėtų tai būti Vincas?

Čia fotke jei kartais būčiau neteisingai nurašius biggrin.gif
http://www.part.lt/i...6631b0d1609.png
Atsakyti