Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prieiti išpažinties

Mano paskutinis postas buvo rasytas vasario 18 ir vis dar nesiryzau eiti ispazinties, nes baisoka darosi. Jau tos mano nuodemes labai, labai..... baisios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2007 03 16, 21:54)
Mano paskutinis postas buvo rasytas vasario 18 ir vis dar nesiryzau eiti ispazinties, nes baisoka darosi. Jau tos mano nuodemes labai, labai..... baisios verysad.gif

Kunigo tikrai neišgąsdinsi tais baisumais. 4u.gif

Nors aišku ne man patarinėti. blush2.gif
Atsakyti
Zinau, kad neisgasdinsiu. Man jos atrodo baisiomis. Atrodo, kad daugiau niekas taip ir tiek daug nera sugriesijes doh.gif Nesioti ta nasta jam tampa nebepakeliamu kruviu. Noreciau, kad kunigas ne tik isklausytu is pareigos, bet ir atsirastau tam tikras rysis, t.y. kad jis nori man padeti, o nesmerkti. o tokiu atveju, kai kunigai pradeda smerkti tikrai buna... ir manau, kad nemazai tokiu atveju
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2007 03 16, 22:12)
Zinau, kad neisgasdinsiu. Man jos atrodo baisiomis. Atrodo, kad daugiau niekas taip ir tiek daug nera sugriesijes doh.gif  Nesioti ta nasta jam tampa nebepakeliamu kruviu. Noreciau, kad kunigas ne tik isklausytu is pareigos, bet ir atsirastau tam tikras rysis, t.y. kad jis nori man padeti, o nesmerkti. o tokiu atveju, kai kunigai pradeda smerkti tikrai buna... ir manau, kad nemazai tokiu atveju


O kodel tu tokia tikra, kad jis butent pasmerks.Nebandysi- tai niekada ir nezinosi:)
Papildyta:
Galiu tik pakartoti, ka jau rasiusi , nes ypac tomn kurios jaudinasi ir nedrysta, bet gyvena baimeje, o tai tik dar labiau apsunkina buvi, pabandykit sia praktika - tikrai nepakenks - o paskui jau ir pas kuniga nuzingsniuokit.Beto - jei jau labai baisu, neikit vienos, pasikvieskit jums artima drauge ar kita zmogu, kad moraliskai palaikytu - svabru pirmas zingsnis, o jau paskui kelio atgal nera, tad ir palengvejimas ateina smile.gif
QUOTE
Mielosios, ispazintis prasideda nuo gailescio suzadinimo.
Pabandykit namie, prie degancios zvakes, pasieme 10 Dievo isakymu, pabendrauti su Dievu tiesiogiai.Tiesiog jei nezinot mintinai, skaitykit juos ir apsistoje ties kiekvienu pamastykit ir prisiminkit tuos , kuriuos iskaudinot ar faktus, kurie sukele pasekmes, paprasykit tu zmoniu atleidimo mintyse ir sirdyje ir nuosirdziai gailekites , noredamos susivokti ir keistis vidujai.Nieko neimanomo nera, kaip ir kazkuri auksciau yra rasiusi, kad kas tinka vienam tas netiks kitam, tad dalinkimes patirtimi ir isgyvenimas, ir nesisvaidykim isminties perlais, kuriuos vistiek sues kiaules....

bigsmile.gif
Atsakyti
Katrin, ar priėjai išpažinties? g.gif Ir aš norėčiau, ir aš bijau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 21, 20:40)
Katrin, ar priėjai išpažinties? g.gif  Ir aš norėčiau, ir aš bijau... doh.gif


O as nebijau...pasidalink, kas tave baugina
Atsakyti
Bijau, nes man mano nuodėmės atrodo labai baisios. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2007 03 16, 23:12)
Zinau, kad neisgasdinsiu. Man jos atrodo baisiomis. Atrodo, kad daugiau niekas taip ir tiek daug nera sugriesijes doh.gif  Nesioti ta nasta jam tampa nebepakeliamu kruviu. Noreciau, kad kunigas ne tik isklausytu is pareigos, bet ir atsirastau tam tikras rysis, t.y. kad jis nori man padeti, o nesmerkti. o tokiu atveju, kai kunigai pradeda smerkti tikrai buna... ir manau, kad nemazai tokiu atveju

Galiu rekomenduoti, mano tokia pati situacija buvo....
Atsakyti
Jaučiu, kad tuoj supermamose pradėsite atlikinėti išpažintis, tai nereiks ir į bažnyčia prie klausyklos eiti.....
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2007 03 16, 23:12)
Zinau, kad neisgasdinsiu. Man jos atrodo baisiomis. Atrodo, kad daugiau niekas taip ir tiek daug nera sugriesijes doh.gif  Nesioti ta nasta jam tampa nebepakeliamu kruviu. Noreciau, kad kunigas ne tik isklausytu is pareigos, bet ir atsirastau tam tikras rysis, t.y. kad jis nori man padeti, o nesmerkti. o tokiu atveju, kai kunigai pradeda smerkti tikrai buna... ir manau, kad nemazai tokiu atveju

Oi, oi, čia jau kvepia didybės manija lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai per 2000 metų nieks daugiau ir baisiau negriešijo. biggrin.gif Kartą kunigui papasakojau, kaip mokinukė pareiškė, kad ji negalinti kunigui sakyti visų nuodėmių, nes tas iš klausyklos išvirstų. Tai jis atsakė, kad baigęs seminariją buvo pasiųstas į Kalvarijos atlaidus klausyti išpažinčių, tai buvusi tokia siaubinga pradžia, kad manė neištversiąs, bet po to per 20 metų niekas jau nieko naujo ir nebepasakė. Išvada, griekuose nesame labai originalūs.(Tikrai nesišaipau, noriu, kad nusiramintum)
Va dėl kunigo- tiesa, vieni tik atlieka pareigą klausykloje, o kiti turi dovaną. Mačiau, esi iš Vilniaus, ten tikrai gali pasirinkti ir bažnyčią, ir kunigą. Blogiau provincijoje, ten pasitaiko, kad vienas durnas,kitas kurčias, tai tada šakės...

QUOTE(Gytarė @ 2007 05 22, 08:05)
Bijau, nes man mano nuodėmės atrodo labai baisios. doh.gif

Taip ir turi būti, kitaip nejaustum poreikio eiti išpažinties, bet tai nereiškia, kad jos neatleidžiamos. Esu girdėjusi posakį, kad nereikia įsivaizduoti, kad mes galime padaryti tokių nuodėmių, kurių Dievas negalėtų atleisti. Linkiu atgauti dvasios ramybę console.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 22, 07:05)
Bijau, nes man mano nuodėmės atrodo labai baisios. doh.gif


Tai ir yra pats rimciausias pagrindas jas ispazinti - BAIME.Jei tiki, pasitiki, jei pasitiki, nera pagrindo bijoti. Nebent tu netikinti...?
(nu taip noriu padeti gale savo megstamuka sypsniuka, bet kad pazadejau daugiau nebedelioti)
tad susilaikysiu
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 05 22, 18:33)
Taip ir turi būti, kitaip nejaustum poreikio eiti išpažinties, bet tai nereiškia, kad jos neatleidžiamos. Esu girdėjusi posakį, kad nereikia įsivaizduoti, kad mes galime padaryti tokių nuodėmių, kurių Dievas negalėtų atleisti. Linkiu atgauti dvasios ramybę console.gif

Ačiū už palaikymą. 4u.gif
Atsakyti