Įkraunama...
Įkraunama...

Ramadanas

Apie Ramadana galite pasiskaityti cia (is islamas.lt puslapio):

http://www.islamas.lt/ramadan.htm



Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 10 18, 09:48)
klausyk, Smurka, jei kažkurie sektantai štatuose susitvarko daugpatystę, tai manau kokioj ATurkijoj - smulkmena tongue.gif


Turkijoj tokia pat smulkmena, kaip ir Lietuvoj. Viena žmona oficiali, o visos kitos - meilužės tongue.gif Kitų varinatų - nulis.
Atsakyti
gal ans ne turkas, o koks bahreino arba dar kokio pakraščio gyventojas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 10 18, 10:48)
gal ans ne turkas, o koks bahreino arba dar kokio pakraščio gyventojas tongue.gif

Gal. Bet jam galioja ne tos šalies, kurios pilietis jis yra, o tos, kurioje gyvena įstatymai mirksiukas.gif
Atsakyti
šiais laikais juk ne kupranugariais keliaujama irnesakyk.gif parsiveš kur reiks...
Atsakyti
Ramadano metu, saulei nusileidus bet kokie santykiai leidziami TIK su zmona ar vyru Taip kad, Aistutia, tavo musulmonas teisus

aciu labai nuraminai... bet kad vieni sneka taip kiti kitaip... tikiuos tavo tiesa
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 10 18, 10:17)
KLausimas dar, iš kur jis yra. Keturias žmonas ne visuose islamiškuose kraštuose galima turėti. Ir ne visiems, beje tongue.gif


jis ne turkas. jis is Algerijos.
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 10 18, 12:34)
Gal. Bet jam galioja ne tos šalies, kurios pilietis jis yra, o tos, kurioje gyvena įstatymai mirksiukas.gif


nu kad nelabai. mes abu gyvenam londone smile.gif o jis laikosi savo menesi su seima. ir visi musulmonai cia laikosi
Atsakyti
Bet jei jau mes apie tuos miegojimus, tada islame išvis negalima mylėtis su savo drauge, jei ji nėra žmona ir nesvarbu, ar Ramadanas, ar kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-RebeLLiouS- @ 2006 10 18, 22:17)
Bet jei jau mes apie tuos miegojimus, tada islame išvis negalima mylėtis su savo drauge, jei ji nėra žmona ir nesvarbu, ar Ramadanas, ar kas  ax.gif

nu jau cia tai tikrai ne. pas mus religijoj ir iki vestuviu negalima bet jau senai praejus ta mada.
Atsakyti
QUOTE(Aistutia @ 2006 10 18, 22:47)
nu jau cia tai tikrai ne. pas mus religijoj ir iki vestuviu negalima bet jau senai praejus ta mada.


Tai apie ką mes čia tada? g.gif Apie madas, ar kaip yra religijoje?

Ramadano metu tas lytinių santykių turėjimas su ne žmona yra ypač sureikšminamas ir laikoma baisiu nusidėjimu. Taip yra. O toliau jau kaip kas tiki ir kaip kas daro.. Ai..
Atsakyti
QUOTE(-RebeLLiouS- @ 2006 10 18, 22:50)
Tai apie ką mes čia tada? g.gif Apie madas, ar kaip yra religijoje?

Ramadano metu tas lytinių santykių turėjimas su ne žmona yra ypač sureikšminamas ir laikoma baisiu nusidėjimu. Taip yra. O toliau jau kaip kas tiki ir kaip kas daro.. Ai..


na apie ramadana mes...
na aisku dekui labai vadinasi nemelavo man, o ta drauge iskvarsino galva.
Atsakyti
QUOTE(Aistutia @ 2006 10 19, 00:02)
na apie ramadana mes...
na aisku dekui labai vadinasi nemelavo man, o ta drauge iskvarsino galva.


Tiesiog vieni tiki stipriau, kiti silpniau.. Tavasis labiau tikintis.. Nelabai kreipk į mane dėmesio, jeigu ką per stipriai pasakau..
Atsakyti
QUOTE(-RebeLLiouS- @ 2006 10 19, 00:12)
Tiesiog vieni tiki stipriau, kiti silpniau.. Tavasis labiau tikintis.. Nelabai kreipk į mane dėmesio, jeigu ką per stipriai pasakau..

tai ne ne tu mane kaip tik nuraminai lotuliukas.gif
Atsakyti