Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdkelnės mažiukams

Mums "Vegateksa" pačio pačiausios! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lacham @ 2011 03 12, 13:03)
mes abiem leliams perkam wola pedkelnes: superines thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
praktiskai nesiburbuliuoja: spalvos neblunka, gumytes laiko:
ir kaina labai prieinama:- bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
visas esu isbandzius,tai butent WOLA yra tobulos,tiek frotines tiek lonos, tikrai daug geresnes uz skinija ar vegetaksa drinks_cheers.gif
mano antrs mazius brolio nesioja,nei vieno burbuliuko ant pedkelniu wub.gif nepakartojamos
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2011 01 23, 12:28)
Frotines, tai toks tokios storos pedkelnes?
Vegatekso pedkelnes.
Tai jos geros ar ne? Kaip supratau frotines pamazintos, o tos plonos su paveiksliukais ar plonos vienspalves padidintos?

Idomu kiek jos kainuoja Prismoje? Gal kas zinote g.gif ? Domintu pvz. 98 104 cm, 110 116 cm.

man vegatekso burbuliuojasi, ypac frotines,baisu ziureti buvo,bet namie sutampe
o vat wola,frotines ju biski kitokios,lyg butu isvirkscios, nu visad atrodo ant vaiko,lyg naujos uzdetoss wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 03 23, 00:09)
man vegatekso burbuliuojasi, ypac frotines,baisu ziureti buvo,bet namie sutampe
o vat wola,frotines ju biski kitokios,lyg butu isvirkscios, nu visad atrodo ant vaiko,lyg naujos uzdetoss wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Moxe @ 2011 03 23, 18:13)
Ar tik todėl, kad Jūs tokiomis neprekiaujate?  ax.gif
Mes tai per 4 - uris metus išbandėme ne vienas, mums patiko labiausiai, bet ne frotinės (tų neturėjome), o paprastos - su gyvūniukais visokiais, brūkšniukais  mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 23 kovo 2011 - 18:19
QUOTE(Daisy @ 2006 10 18, 14:49)
nei vienos skinijos pėdkelnės mum nesusibumbulavo, nors vienas jau apie metus nešioja  tongue.gif  ir pastebėjau jų būna dviejų rūšių, mes perkam brangiausias (kur apie 12*14 litų kainuoja) tikrai jokių nusiskundimų, plaunam su visais rūbais, skalbimo mašinoje, jokios išskirtinės priežiūros schmoll.gif

pritariu smile.gif
Atsakyti
perku gymboree ,next,gap 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumir: 25 kovo 2011 - 23:06
Man visos vaikų pėdkelnės kažkiek pasiburbuliuoja, na bet nesureikšminu biggrin.gif Be to, mažės basutės su lipukais jas neblogai apipešioja smile.gif
Atsakyti
Na burbuliukai burbuliukams nelygu..
mes tokias ruzavas su gelem kai nusipirkom, tai neneisivaizdavau kad tokio s.... dar isvis buna doh.gif doh.gif doh.gif po pirmo uzdejimo ismest galima...
is cia
o dar pardave kaip medvilnines, akrilanas grynas......


O nesiburbuliavo tai man vieninteles lenkiskos, pirkau devetas is SM ir puikiai atnesiojom, bet gaila nzn nei firmos nei is kur jos pirktos...
va tokios


Atsakyti
Na man Skinija per pusantrų metų nei pagerėjo, nei pablogėjo. Viskas normaliai su jom. Vegateksos pora bandžiau tai apsivėlė tikrai ne mažiau, net labiau nei Skinijos. Be to jų dydžiai kažkokie keisti - vienas turėjom siauros ir ilgos, vos eina įkišt vaiką, kitos trumpos ir plačios doh.gif
Atsakyti
Mums labai patiko „Marks & Spencer” pedkelnes. Pirkau su nuolaida - 3vnt. apie 20 lt.
Sudetyje yra siek tiek sintetikos, bet nesibubulioja, neblunka ir svarbiausia, kad guma ant liemens plati ir visiskai nespaudzia. Nezinau kokia kainyte ju be nuolaidos, bet kokybe tikrai gera.
Atsakyti
gal kas galit padeti ,kur nusipirkti "bitutes"dryzuotas kojines ar pedkelnes?
Atsakyti
QUOTE(elelel @ 2011 04 25, 22:41)
Mums labai patiko „Marks & Spencer” pedkelnes. Pirkau su nuolaida - 3vnt. apie 20 lt.
Sudetyje yra siek tiek sintetikos, bet nesibubulioja, neblunka ir svarbiausia, kad guma ant liemens plati ir visiskai nespaudzia.

As taippat sutinku ,kad sios pedkelnes tikrai labai kokybiskos,turejau dvejas is drauges pirktas,jos mazutei atnese dovanu ,bet buvo per mazos,o mums pats tas thumbup.gif
Atsakyti
O Marks & Spencer ar tik remontui uždaryta Gedimino 9, ar jau "su visu"? smile.gif
Atsakyti