Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdkelnės mažiukams

Labai patiko Conte pėdkelnės (baltarusiškos) thumbup.gif Jų yra tik Maximose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elelel @ 2011 04 25, 22:41)
Mums labai patiko „Marks & Spencer” pedkelnes. Pirkau su nuolaida - 3vnt. apie 20 lt.
Sudetyje yra siek tiek sintetikos, bet nesibubulioja, neblunka ir svarbiausia, kad guma ant liemens plati ir visiskai nespaudzia. Nezinau kokia kainyte ju be nuolaidos, bet kokybe tikrai gera.

turejau sios firmos pedkelniu po tris supakotus, labai geros kokybes, labai geri atsiliepimai nuo mamu (del turkisku irgi, jos net nesusitraukia jej dziovinsite dziovykleje), zaibiskai ispirko jas thumbup.gif
Dabar gavome MELTON firmos, superine kokybe ir uz gera kaina thumbup.gif irgi daug geru atsiliepimu gavome smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Iš ties labai įdomi diskusija ir nuomonių labai daug, aš esu šios narės vyras (tikiuosi žmona nesupyks, kad čia įsiterpiau jos vardu) ir dirbu Vegateksoje tad norėčiau parašyti apie mūsų gaminius tikrą tiesą, pagrįstą faktais ir žiniomis, o ne tuščiomis kalbomis.

Visu pirma mes virš 90 proc. savo gaminių eksportujame Europos , Amerikos, Rusijos ir kitoms rinkoms. Užsakovai yra nustatę aukštus reikalavimus kurių turime laikytis ir pastoviai kontroliuoja gaminių kokybę. Mūsų rinkai lieka tik nedidelis skaičius gaminių ir pamezgama tik kada būna laisvesnės mašinos, o tai būna gana retai, tad dažnai ir pritrūksta prekių ir dizainų asortimentas mažesnis.

Mūsų gaminių žaliava turi oko tex sertifikatus, taip pat visa medvilnė yra šukuotinė, atkreipkite dėmesį į šį faktą. Ši medvilnė yra viena iš geriausių ir žymiai patvaresnė ir brangesnė už paprastą medvilnę, iš kurios gamina dauguma kitų gamintojų. Bet koks tekstilininkas patvirtins, kad aš sakau tiesą. Tad kitokios žaliavos pas mus net nerasit. Kiti gamintojai taupydami naudoja paprasta medvinę ar dar blogiau, perdirbtą (regeneruotą - siūlas padarytas iš senų rūbų) tad taip ir nutinka, kad išdyla kulnas ar susivelia,gaminys tarnauja labai neilgai . Tokia žaliava žymiai pigesnė ir taip taupydami pinigus kiti gamintoji sumenkina gaminio kokybę. Aš negaliu konkrečiai pasakyti apie kitas firmas ir iš kokios žaliavos jos pagrinde gamina, tačiau už mūsų firmą galiu garantuoti.

Dėl dydžių turiu pripažinti, kad būna nesutikimų, kadangi skirtingu užsakovų, skirtingi išmatavimai gaminio išmezgimui, o likučius bando pritraukti į mūsų rinką, tad kartais ir pasitaiko, kad pėdkelnės būna truputį mažesnės ar didesnės, bet jos visos sutelpa į nurodytus dydžius.

Gamindami pėdkelnes užsieniui dedame ir kainą, tad mūsų pėdkelnės užsienį kainuoja ne vieną dešimtį Eurų ir reprezentuoja pasaulyje labai gerai žinomus prekinius ženklus. Kartais gaminiai apsukę pasaulį grįžta į Lietuvą, tie patys neišparduoti likučiai mažesne kaina ir žmonės nusiperka juos. Kaip galvojat kur gamintos Melton firmos pėdkelnės kurias taip gyrė viršutinis komentatorius? smile.gif Gaila, kad žmonės neįvertina ir nežino daugumos dalykų, kad iš ties yra labai gerų Lietuviškų gamyklų kurios daro gerus produktus, tačiau lieka neįvertintos ir nepastebėtos vietinių vartotojų.

Tad iš ties gaila, kad mūsų vadovai skiria mažai laiko Lietuvos rinkos plėtrai, tačiau dėl gaminių kokybės galiu garantuoti, kolektyvas draugiškas, visada linkęs padėti, tad jei kils klausimų rašykit elektroninius laiškus, pabandysiu atsakyti. Ačiū už kantrybę skaitant laišką. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2011 05 06, 13:43)
O Marks & Spencer ar tik remontui uždaryta Gedimino 9, ar jau "su visu"? smile.gif


tai kad gedimino 9 juk ir nebus tos parduotuves, issikrauste priesais mcdonalda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2011 09 17, 00:43)
Labas vakaras,

Kaip smagu, kad rašo ir vyrai thumbup.gif Ačiū už išsamią žinutę bigsmile.gif Man iš lietuviškų pėdkelnių Vegateksa yra geriausios. Ir aš pastebėjau, kad Melton pėdkelnių raštai panašūs į Vegateksos. Tai pasirodo, kad gamintojas tas pats, tik kitai rinkai...
Atsakyti
Na mes irgi visad mėgom Vegateksos pėdkelnes, ieškodavau Kotrynos tinklo parduotuvėse, tik gaila, kad jau nebeprekiauja jomis bent jau Klaipėdoje. Lieka Vegateksos internetinė parduotuvė. O šiaip mes jau paaugom ir neberandam tiek grožių didesnio dydžio kaip mažesniems kad būdavo. Labai gaila, nes manau kad 6-8 metų vaikai tikrai dar nori spalvingų ir linksmų pėdkelnių, o 122/128, juo labiau 134/140 pasirinkimas visiškai skurdus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 17 rugsėjo 2011 - 20:26
Jolancike, pritariu dėl didesnių dydžių skurdoko pasirinkimo... Dukrai jau sunkiau surasti gražių pėdkelnių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 17 rugsėjo 2011 - 21:10
o man vegateksos nepatiko - kol dukrytė nepakūdo ropinėti išmokusi, tai taip sunkiai į jas įspraudavau, neelastingos kažkokios, čia turiu omeny frotines..
Atsakyti
man vagateksa- thumbup.gif 7 metai jau jas perkam, anksciau lekdavau uz 60 km ju pirkti, o dabar jau internetu...mano abiems panelems jos mmmm, o svarbiausia, kad vienspalviu yra..neperkrautu rastais ir panasiai thumbup.gif
o vat as dziaugiuosi, nes 122-128 jau perku tik vienspalves..ir niekur tokio pasirinkimo vienspalviu nera, kaip internetinej parduotuvej ju...nes net mazajai perku tik vienspalves, cia turbut nuo skonio priklauso, bet rubas margas, dar pedutes margos -man nea blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 18 rugsėjo 2011 - 08:35
O mes turime daug neperkrautų motyvais ir raštais rūbelių ir man labai patinka, kai randu prie jų spalviškai derančias pėdkelnes, kad ir dryželiais ar gėlytėm margintas, vienspalvės - nuobodu biggrin.gif Kiekvienam savas skonis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2011 09 18, 13:43)
O mes turime daug neperkrautų motyvais ir raštais rūbelių ir man labai patinka, kai randu prie jų spalviškai derančias pėdkelnes, kad ir dryželiais ar gėlytėm margintas, vienspalvės - nuobodu  biggrin.gif  Kiekvienam savas skonis  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš irgi taip darau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2011 09 16, 23:43)
Labas vakaras,
tačiau dėl gaminių kokybės galiu garantuoti,

Noriu paklausti, kodel Vegateksos Frotines pedkelnes ziausriai burbuliojasi, net neiskalbus? unsure.gif mano vaikas tik viena diena panesiojo, tai baisu paziureti i jas, net neskalbtos buvo doh.gif Nufotografavau specialai, reiks foto ideti, net nesitikejau kad taip bus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 rugsėjo 2011 - 12:32