Įkraunama...
Įkraunama...

Grybų karalystėje!

QUOTE(Vilika @ 2006 10 20, 08:16)
Labai miela foto: Rudens kvapas:)  wub.gif  thumbup.gif


Pritariu thumbup.gif Man ji taip pat labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 10 20, 09:16)
Labai miela foto: Rudens kvapas:)  wub.gif  thumbup.gif

man ji irgi kol kas pati pačiausia wub.gif
Atsakyti
Konkursas thumbup.gif
Matau diskutuojat, kad per siaura tema g.gif As asmeniskai uz tokias siauras temas 4u.gif
Atsakyti
ir aš už siauras temas thumbup.gif , nors ir šiam konkursui neturiu nuotraukos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 10 20, 10:16)
Labai miela foto: Rudens kvapas:)  wub.gif  thumbup.gif



man irgi ta pati graziausia kol kas thumbup.gif
Atsakyti
nesuprantu ką aš darau ne taip, kad nuotraukos buna nepatvirtintos? o paskui kelias dienas nepatvirtinus jos išemamos nesuprantu g.gif ko aš nemoku padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 10 21, 10:38)
nesuprantu ką aš darau ne taip, kad nuotraukos buna nepatvirtintos? o paskui kelias dienas nepatvirtinus jos išemamos nesuprantu  g.gif ko aš nemoku padaryti doh.gif



šįkart nuotrauka tikrai tinkama ir ji patvirtinta mirksiukas.gif
Atsakyti
man šita dar labai miela wub.gif
Atsakyti
Man sita labai patiko, toks jausmas, kad vaikas nerealiai dziaugiasi grybuku wub.gif
Atsakyti
Man šita labiausiai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Nors mes esame maziukai, bet siame konkurse galime sudalyvauti, kaip tik turime viena gera foto :lotuliukas

bet Man irgi kazkodel nepasitvirtina, o gal as kazka ne taip darau? nes dalyvauju pirma karta :ax
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2006 10 22, 15:10)
Nors mes esame maziukai, bet siame konkurse galime sudalyvauti, kaip tik turime viena gera foto :lotuliukas

bet Man irgi kazkodel nepasitvirtina, o gal as kazka ne taip darau? nes dalyvauju pirma karta :ax

Kaip tik ir buvo rašyta konkurso aprašyme (Žr. 1 psl. 1 komentarą), kad tokių foto netvirtinsime.
Atsakyti