Įkraunama...
Įkraunama...

Grybų karalystėje!

Gaila, kad vien grybų negalima siųsti, tokių fantastinių turiu... thumbup.gif
Teks laukti kito sezono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2006 10 18, 15:13)
Nu jau net ne juokinga, bet graudu... O gal atvirkščiai...  doh.gif Ar SM fotokonkursai yra jūsų gyvenimo prasmė, kad taip pergyvenat, negalėdami sudalyvauti?  biggrin.gif


as tai suprantu tas mamas, kurios nori sudalyvauti konkurse, laimeti.. gal tai ir nera gyvenimo prasme, bet kuriai mamai nebutu malonu, jei butent jos nuotrauka laimetu? g.gif kazkam tai yra be galo svarbu... paziurejus vien kiek fotosesiju buna daroma su vaikais... kiek vaiku maziuku i modelis irasoma... dar net nesuprantanciu kas vyksta... rolleyes.gif
Atsakyti
Rudens kvapas didis.gif
Atsakyti
Sakykit, o pievagrybiai tinka g.gif Nubėgčiau iki pardės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif




Juokauju žinoma... ax.gif
Atsakyti
O man tai labai patiko, kur su dviem vaikiukais-baravykiukais thumbup.gif Gera akimirka pagauta - noredamas taip nenupozuosi: baravykas nei rankoj, nei ant zemes. O ir eilerastukas puikiai nuotrauka atspindi:
Aš nebūsiu baravykas
Visų grybų pulkaunykas,
Kad visi rankas ištiestų
Ir į krepšį mus vėl kviestų.
Sese, bėkime greičiau,
Ir nelaukim, kol nupjaus:)
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2006 10 23, 12:50)
Sakykit, o pievagrybiai tinka g.gif  Nubėgčiau iki pardės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Juokauju žinoma... ax.gif


O kodel gi ne? Juk pievagrybiai irgi grybai. Sauni ideja thumbup.gif Dabar nuotraukas su baravykais turetu pakeisti nuotraukos su pievagrybiais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 10 23, 12:50)
Sakykit, o pievagrybiai tinka g.gif  Nubėgčiau iki pardės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Juokauju žinoma... ax.gif



tongue.gif tinka tik tuo atveju kas verčiasi šiuo verslu, turiu galvoj augina pievagrybius ir turi savo nuosavą "grybų karalystę" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 10 18, 16:38)
(Nebus tvirtinamos nuotraukos, kuriose nufotografuoti tik grybai ar miško peizažas, nuotraukos, kuriose vaikai žaidžia su žaisliniais/dekoratyviniais grybais, arba maži kūdikėliai, prie kurių bus tik pridėliota grybų...) 

Ir vis tik galiausiai nesupratau, kodel mano nuotraukos nepatvirtino, o Fotokonkurse dalyvauja nuotraukeles su mazais vaikuciais, sedinciais prie kasiku su grybais kambaryje??? blink.gif
Atsakyti
O man labai nesiziuri nuotraukos darytos kambaryje schmoll.gif Juk tokia grazi rudeniska, gamtiska tema rolleyes.gif Tas pats buvo su pernykste rudens tema... doh.gif Norisi nuotrauku miske, pievoje, kieme... rolleyes.gif
Atsakyti
geras konkursas thumbup.gif gaila kad šiemet negrybavom smile.gif ir man patinka nuotraukytės kur fotografuota gamtoje o ne namuose rolleyes.gif
Atsakyti
Pačią pirmą dieną į akis krito nuotraukytė "Rudens kvapas" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 10 23, 09:29)
Kaip tik ir buvo rašyta konkurso aprašyme (Žr. 1 psl. 1 komentarą), kad tokių foto netvirtinsime.



Galvoju, kad tai siek tiek nesazininga ax.gif blush2.gif
Kad ir mazi, bet mes vaikai ir irgi dziaugemes grybu laimikiais rolleyes.gif
Atsakyti
Man patinka siauresnes konkursu temos thumbup.gif !!!!
Atsakyti