Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

Sveikos mergaitės 4u.gif

Mano šeimyna labai mėgsta čeburekus.
Todėl karts nuo karto eksperimentuojam su įdarais.

Aziza rašė,kad deda fermentinį sūrį.... aš prie sūrio dar dametu pomidoro ... gaiviau ir ne taip riebu.
Pomidoro griežinėlius pabarstau druska ir pipirais ir uždedu ant fermentinio sūrio....

Tik valgyti reikia atsargiai,nes pomidoras kažkaip ilgiau išlaiko karštį ir būna karštesnis už sūrį.... blush2.gif
Atsakyti
einu as raityt cebureku cool.gif darysiu pagal Violetos recepta ziuresim kas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=*Violeta*,2004 03 16, 13:35]
As darau taip smile.gif Cia man iseina didele porcija wink.gif
2 pak.varskes
4 kiausiniai
druskos(ar kitu prieskoniu)
0,5l. kefyro
kepimo milteliu
miltu(kiek reikia)

as dar ipyliau truputi aliejaus ir degtines i tesla labai geri gavos, bet per daug naminiai thumbup.gif
reiks bandyt kt syki ant vandens ir miltu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doovka: 03 rugsėjo 2007 - 23:12
sveikos parasysiu ir as savo receptuka 700g virtu bulviu,100g sviesto,1kg miltu,100g mieliu,4 kiausiniai,druskos pagal skoni.pasiruosti farsa,bulves sumalti.supilti miltus ant stalo padaryti skyle i ja supilti istirbdyta sviesta,imusti kiausinius,mieles istrintas su cukrumi.sudeti bulves ir druska pagal skoni .viska labai gerai isminkyti.tesla turi gautis slidi ir koreta, plonai kocioti ir daryti ceburekus kepti aliejuje. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, pabandžiau tokį paprastą receptuką su kefytu...gavosi čeburėkai tiesiog fantastiški bigsmile.gif biggrin.gif tongue.gif . Skanūs - nerealiai thumbup.gif . Ir nereikia jokių sodų, mielių ar pan. Bet svarbiausia - nebuvo daug vozonės. Tiesiog dvi valandos ir kalnas čeburėkų. Sakiau, kitą kartą vyram prie alaus iškepsiu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2007 07 28, 12:25)
Kepiau situos ketvirtadieni, skanumelis  thumbup.gif  thumbup.gif  o ir gavos tikrai daug  doh.gif


O man tai nepatiko schmoll.gif Labai riebūs jau jie gavosi doh.gif Prisigeria taukų tai ohoho doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(juliux @ 2007 11 14, 22:34)
Sveikos merginos, pabandžiau tokį paprastą receptuką su kefytu...gavosi čeburėkai tiesiog fantastiški bigsmile.gif  biggrin.gif  tongue.gif . Skanūs - nerealiai thumbup.gif . Ir nereikia jokių sodų, mielių ar pan. Bet svarbiausia - nebuvo daug vozonės. Tiesiog dvi valandos ir kalnas čeburėkų. Sakiau, kitą kartą vyram prie alaus iškepsiu... drinks_cheers.gif


na tai pasidalink su visomis tuo recepteliu smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2004 03 16, 15:35)
As darau taip smile.gif Cia man iseina didele porcija wink.gif
2 pak.varskes
4 kiausiniai
druskos(ar kitu prieskoniu)
0,5l. kefyro
kepimo milteliu
miltu(kiek reikia)

Padaryti astru mesos farsa. Varske istrinti su kiausiniais,deti miltus kepimo miltelius,supilti kefyra.Isminkyti.Iskocioti blynelius, deti i vidu farso,cebureku krastus uzspausti sakute. Deti i ikaitinta alieju ir kepti kol pagels. SKANAUS! essen.gif


As ir taip darau ceburekus,tik varskes daugiau dedu. smile.gif
Skanus ceburekai gaunasi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 02 13, 12:23)
ačiū!

išmėginau. Tiesa, kažkodėl man miltų 3 stiklinių niekaip neužteko, prireikė 4,5 kol ėmė nebelipti tešla. Šeima puikiai įvertino patiekalą  thumbup.gif Išėjo 8-9 čeburekai.



Pritariu tau. Mes gaminom ir juos.Labai skanus, tik mum jau laaaabai BIG gavos. Receptas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 12 08, 22:09)
As tai pagal sita recepta bandysiu daryti.Patinka man aprasymai su nuotraukom ax.gif

Varau daryti siuos ceburekus,labai jau idomus pagaminimo budas. thumbup.gif Veliau parasysiu kaip man sekesi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 12 08, 21:09)
As tai pagal sita recepta bandysiu daryti.Patinka man aprasymai su nuotraukom ax.gif

darėm ir mes pagal šitą receptuką, liuks čeburėkai, gavosi devyni čeburekai ir miltu reikia daugiau nei recepte nurodyta ax.gif , pirmą kart kai kepiau per storai mėsos įdėjau, todėl kai kurie buvo neiškepę blush2.gif , bet suvalgėm smile.gif pagal šį receptuką dariau ir su varške čeburėkus na žinote liuks thumbup.gif
Atsakyti
Man jie irgi puikiai pavyko,nieko sunkaus siame recepte nera... thumbup.gif siulyciau ir jums pabandyti... biggrin.gif
Atsakyti