Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas ir nėštumas

QUOTE(nireglina @ 2007 01 04, 18:01)
Buvau vakar pas LOR. Nebėra to bjaurybės  thumbup.gif Vis tik lengvi antibiotikai padėjo. Manau, kad ir liaudies medicinos priemonės padėjo: inhaliacijos, šildymas, tepimas česnako ir sviesto košele.
?x?, sinusitą gydo ir praplovimais, nebūtinai duria. Nebent mato, kad praplovimai nepadės. Tie praplovimai- visiškai neskausminga ir nemalonių pojūčių neteikianti procedūra.

Oj cia gal tik tau taip. Man kai praplovinejo, tai galvojau, kad smegenis per nosi istrauks. Matyt man jau "gera stadija" buvo, o tu laiku nuejai tongue.gif
Atsakyti
Issigydziau su Sinupret ir purskikliu Euphorbium ar kazkas panasaus.Abu siuos vaistus galima vartoti nescioms.
Atsakyti
Na as dziaugiuosi 4u.gif tfu tfu tfu bet sia ziema kai nereikia tai ir nepuola nei slogos nei sinusitas. Pries pat apsigyvenant pas mane leliukui pavargau su sinusitu, siaip gydausi as ji beveik visada su Gelomyrtol forte ir jeigu jau visai ne kas dar antibiotiku pageriu. Yra teke iskesti ir ta nemalonia procedura kur su adata duria ir nutraukia tas bjaurybes. Nemaloni pocedura, bet man asmeniskai visai neskausminga, tik poto ziaurei uzveikdavo kai po tos proceduros kokia 1-2h is nosies istisai begdavo skystis doh.gif Nieko negali daryti, guli ir laikai nosi uzkisus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laizanika: 16 sausio 2007 - 10:56
As vargstu su sinusitu.pirma syki isigydziau ,bet po 2 savaiciu vel atsinaujino schmoll.gif .Gydziausi plaudama su juros druskos vandeniu (HUMER), kaitinau su druska, ir naudojau lasiukus nuo slogos ,kurie tinka ir naujagimiams.Taip ir pasveikau 4u.gif , be antibijotiku rolleyes.gif .
Atsakyti
o pas mane tai chroniskas sinusitas, tai ciut biski salciau ir nosis bega ir kakta skauda doh.gif mazas malonumas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2007 01 08, 16:40)
Oj cia gal tik tau taip. Man kai praplovinejo, tai galvojau, kad smegenis per nosi istrauks. Matyt man jau "gera stadija" buvo, o tu laiku nuejai tongue.gif

Keista g.gif Aš nepajutau jokių nemalonių pojūčių. Gal todėl, kad daug metų sirgdama sloga plaunu nosį namie.
Papildyta:
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2007 01 16, 12:17)
As vargstu su sinusitu.pirma syki isigydziau ,bet po 2 savaiciu vel atsinaujino schmoll.gif .Gydziausi plaudama su juros druskos vandeniu (HUMER), kaitinau su druska, ir naudojau lasiukus nuo slogos ,kurie tinka ir naujagimiams.Taip ir pasveikau 4u.gif , be antibijotiku rolleyes.gif .

Turbūt laiku susigriebei. Aš gyvenime nebuvau turėjusi sinusito. Nežinojau, ką tai reiškia, be to sinusitas man prasidėjo be slogos. Kol supratau, kas atsitiko, praėjo 2 sav. Homeopatiniai vaistai ir liaudies medicina nebepadėjo. Teko gerti antibiotikus.
Atsakyti
Kazko ir mane uzpuole sinusitas sad.gif ... Kazkaip nesinori vartoti vaistu, tai kol kas bandau gydytis vaikiskais purskaliukais...
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 12 27, 14:52)
Tikiuosi padės. (aš sau sinusitą išsiploviau, jokių vaistų nereikėjo, ir nesikartoja tfu tfu tfu)


Pabandžiau šian pirmą kartą, tikuosi padės, aš su pompele tarybine švirkščiu pamažu tą vandenį. Viskas gaunas, tik po procedūros, galvoj velniai pradeda trypt, žiaurus skausmas sukyla, gal čia tas brudas susijudina g.gif

Su liaudies medicina per savaitę neišgydžiau, dėjau druską kaitintą ir t.t ir pan, niekas nepagelbėjo...Plyšta galva per pusę.
Dabar jau antibiotikai eilės laukia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliute555: 10 lapkričio 2008 - 17:26
Si problema ir mane kankina kasmet verysad.gif doh.gif
man net nedidele sloga visada perauga i sinusita,kuris baigiasi siaubingu sinusu skausmu,po to pereina net i dantis, akis,ausis,kakta doh.gif cray.gif
Visada gydydavausi Sinupretu, manau,jis turetu buti nekenksmingas ir nestukems,nes yra zoleliu pagrindu. Reikia su vaistininkais pasikonsultuoti dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulia25 @ 2008 11 10, 21:33)
siaubingu sinusu skausmu,po to pereina net i dantis, akis,ausis,kakta doh.gif  cray.gif



Visą puokštę jau turiu antrą savaitę ir sėkmingai durnėju, nebenoriu nieko. Šiandien jau bandė chirurgiškai plaut. Žodžiu. Sinupretas geriamas, Bioparoxas purškiamas, liaudies medicina, išrašė ir Ospamox tabletes, bet jas kol kas palaikysiu uždarytas dėžutėje.
Atsakyti
Mergaites, nesuprantu, pirma karta gyvenime jauciu toki jausma- spaudzia kakta ir nosi, siek tiek spaudimas ir i akis nueina, galva apsunkusi. Bet is nosies niekas nebega, kartais uzsikemsa viena is snerviu, ypac prabudus ryte. Nesuprantu, nejaugi ir man sinusitas?
Atsakyti
O kam tikrai sinusitas pabandykite padaryti sias proceduras: http://lmedicina.dnp...ek_sinusita.htm

Itariu, ir man pravers wink.gif
Atsakyti