Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas ir nėštumas

Sveikos,

as irgi sergu, tik kurkas rimciau jau... pora savaiciu kosejau, bet nelabai baisiai, tai naturaliom priemonem gydziausi. savaitele pabuvau pasveikus ir vel sugrizau pas gydytoja su kosuliu - dabar jau plauciu uzdegimas unsure.gif

Tris dienas lasino i vena antibiotikus, dabar skyre geriamus. Siaip sake kad daug pavogingiau nestukei yra bakterine infekcija, nes tiksinai patenka i vandenis ir grauzia gimdos sieneles, kyla rizika kad gali vandenys nuteket... Todel reikia butinai gydyt antibiotikais...

Dabar labai tikiuosi kad viskas praslys kaip nors... reikalas kiek kompliuotas, net dar anemija issivyste, tai pasilpus tokia... ir dar jie du pas mane, tai dabar jau mane kaip kiausiani saugo ir nieko neleidzia...

zodziu naturalios priemones yra gerai, bet as tiesa sakant negalvojau kad pacios ligos itaka gimdai yra tokia rimta. taip kad saugokit save mamukai 4u.gif
Papildyta:
P.S. del tu sinusitu - tai is esmes nestukem labai budinga bukle yra nuolatinis nosies uzsikimsimas, todel man bent jau sake kad tiesiog su tuo teks susitaikyt, nes tai hormonai. bet tai aisku ne pulinga sloga, o tiesiog uzsikimsimas ir pasunkejes kvepavimas.
Atsakyti
Aš pati nesirgau, bet teko gulėt ligoninėje su viena gimdyve. Tai ji 13 savaitę sirgo ir sinusitu ir bronchitu. Tai atsidūrė ligoninėje, leido antibiotikus. Nes virusas vaikeliui blogiau negu antibiotikai.
Šiuo metu kiek žinau ji pagimdė normalią sveiką mergytę thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, kadangi mane daznai kamuoja sinusitas tai aisku ir pastojus apie 6 sav susilaukiau jo... kadangi iprastu vaistu negalejau issigydziau tokiu budu kuriuo net nesitikiejau kad pades... tai va jei kam pagelbes parasysiu - 4 kart per diena i dubeni verdancio vandens,druskos, sodos, ir 'olba oil' (toks alieju misinukas jame yra mentolio ir dar kazkokiu priedu); zodziu garinausi 4 kartus per diena ir nepatikesit po keleto dienu galejau issipusti nosi normaliai... dar eidama miegot ant serveteles uzlasindavau to olba oil 3 lasus ir nakti geriausiai prakvepuodavau.
tikiuosi kanors pagelbes mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane sinusitas nuolatinis palydovas. Ji turejau pirmo besilaukiant, ji apturejau ir antro besilaukiant. Man geriausias vaistas Sinupret ir jis visiskai saugus vartoti nestumo metu, kadangi yra homeopatinis preparatas - tik aisku nepigus rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes as irgi noriu pasiguosti kad uzpuole sinusitas skaudejo pradzioje galva ir tokiom skystom iskyrom atsikosedavau bet sunkiai; siuo metu toks jausmas kad gerkleje siek tiek giliau kazkas pabrinke butu ir aplipe, jau kelios dienos geriu gelomirtol forte, bet poveikio nera, siuo metu laukiuosi 13 savaite bet ka daryti nezinau, bijausi kad i bronchita nepereitu, temperaturos neturiu bet jauciuosi prastai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 08, 12:05)
sveikutes as irgi noriu pasiguosti kad uzpuole sinusitas skaudejo pradzioje galva ir tokiom skystom iskyrom atsikosedavau bet sunkiai; siuo metu toks jausmas kad gerkleje siek tiek giliau kazkas pabrinke butu ir aplipe, jau kelios dienos geriu gelomirtol forte, bet poveikio nera, siuo metu laukiuosi 13 savaite bet ka daryti nezinau, bijausi kad i bronchita nepereitu, temperaturos neturiu bet jauciuosi prastai verysad.gif



I gydytoja kreipetes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 02 08, 12:51)
I gydytoja kreipetes?  blush2.gif

tai vat uztai, niekur nedingsiu teks rimtai tai daryti
Atsakyti
mane irgi kasmet kamuoja sinusitas..taip buvo ir siais metais -uzpuole kartu su bronchitu verysad.gif gydytoja iskart sako ''jokiu antibiotiku''...israse tik sirupo nuo kosulio STODAL ir lasiuku i nosi PINOSOL. kai nuejau pas ja po savaites man buvo dar blogiau tai sako ''siunciam pas LOR jei reiks paguldysim i ligonine"...gerai kad nors temperaturos neturejau..o LOR sako ''jokiu vaistu tau nerasysiu', taip ir kankintis su PINOSOL..." zodziu ''paguode'' kad tai gali trukt 3-4 sav. dabar jau esu pasveikus ir labai tikiuosi neatkrisiu smile.gif
Atsakyti
Aš antra diena gydaus stiprų sinusitą - (nėštumas 19 sav) - LOR prirašė antibiotikų Hiconcil ( lapelyje parašyta, kad nestuke.gif vartoti gali) ir Sinupreto tablečių. Dar lašai į nosį. Išskyrų nėra daug, tik jau tas galvos skausmas..... doh.gif
Atsakyti
sveikutes, as jau 4 metai, kaip isigijau alergine sloga sad.gif o vat pries koki menesiuka, atsirado baisiai slykstus skonis burnoj, ypac paastreja puciant nosi sad.gif gydytojas isgirdes simtomus israse antibiotiku, kurie tinkami nestukem, bet man nuo ju viena diena geriau, kita vel slykstulys atsiranda... Va siandien pask diena, tai itariu pirmad zygiuosiu vel pas gydyt sad.gif
Ar dar kam nors sinusitas pasireiskia bjauriu skoniu?
Atsakyti
ir man taip būdavo, tikrai šlykštus skonis, bet kai po gydymo isivalys sinusai, dings tas skonis.
Atsakyti
sveikos,,,
esu 19 sav nescia,ir uzpuole sinusitas,,,zandikauli baisiausiai skauda,vakarais sunku ka nors kramtyti,,,ismandziau Gelomitrol forte(budavo stebuklingi vaistai) ir nescioms galima,,tik va kaip tycia niekas nepadeda,,pas gydytojus nebuvau,nes greiciausiai israsys antibiotikus,kuriu tikrai nenoriu gerti kol visko neisbandziau,,,pradejau gydytis mociuciu patarimais,,ir kol kas jauciu kad gereja,,,o mano gydymas yra toks:
kvepuoju virtu bulviu su lupenom garais(geriausia ryte,bet jau kaip iseina)
plaunu nosi su juros vandeniu(galima ir vandenyje istirpinta druska) tik gerai butu kad ismoktumet vandeneli pilti taip kad is vienos landos viskas subegtu i kita,,
ir pasigaminau tokius vaistukus:aliejuje pakepinau kelias skilteles cesnako,pasimu tamponelius paslapinu juos su pasigamintu aliejumu ir sukisu i abi nosies landas,paguliu koki 15 min ir istraukiu ,,ir patikekik koks bjaurybes pradeda is nosies begti,,,tai va tikiuosi kad taip ir isigydysiu,,,o antibiotiku spesiu prisigerti smile.gif
Atsakyti