Įkraunama...
Įkraunama...

Ar taupydamos laikote gerų, bet nenaudojamų daiktų

ranksluosciai ir patalyne susinaudos.
Atsakyti
Gal žinote kur Vilniuje labiausiai apsimoka priduoti nereikalingus sidabro gaminius? Kur superka geriausia ar bent gera kaina? Lombardas kažkoks ar panašiai.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 09 12, 17:03)
Gal žinote kur Vilniuje labiausiai apsimoka priduoti nereikalingus sidabro gaminius? Kur superka geriausia ar bent gera kaina? Lombardas kažkoks ar panašiai.


Patarkit - noriu nusikratyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 09 12, 16:03)
Gal žinote kur Vilniuje labiausiai apsimoka priduoti nereikalingus sidabro gaminius? Kur superka geriausia ar bent gera kaina? Lombardas kažkoks ar panašiai.

g.gif gal duokit skelbima ir pati parduokit.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 17, 11:41)
g.gif gal duokit skelbima ir pati parduokit.


Nesiterliosiu, noriu nunešt ir priduoti man patogiu laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 09 17, 11:18)
Nesiterliosiu, noriu nunešt ir priduoti man patogiu laiku mirksiukas.gif

Kiek zinau, visur neapsimoka - sidabro gaminiai priduodant net labai menkos vertes, geriau gal pasilikti ir veliau is ju koki papuosala darytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 09 17, 14:46)
Kiek zinau, visur neapsimoka - sidabro gaminiai priduodant net labai menkos vertes, geriau gal pasilikti ir veliau is ju koki papuosala darytis g.gif


Tai vat dėl to ir užsigulėjęs jis pas mane. Vertingesnius gaminius atsirinkau parduoti, o su auskariukais delfiniukais ir žiedukais ramunėlėm kur vaikystėj nešiojau nesugalvoju ką daryt. Į metalo laužą gal lotuliukas.gif

Jokių dirbinių artimiausiu metu neplanuoju daryti - visko turiu ir šiaip biudžete nenumatyta tokio pobūdžio pasilepinimas.

Bet kokiu atveju, ačiū už atsakymus visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 17 rugsėjo 2015 - 14:15
QUOTE(Malena @ 2015 09 17, 14:15)
Tai vat dėl to ir užsigulėjęs jis pas mane. Vertingesnius gaminius atsirinkau parduoti, o su auskariukais delfiniukais ir žiedukais ramunėlėm kur vaikystėj nešiojau nesugalvoju ką daryt. Į metalo laužą gal lotuliukas.gif


tai atiduokit kokiai nepasiturinciai mazai mergaitei, giminaitei ar kaimynei. Ji bus laiminga, o jus vistiek turtu uz juos nesusikrausit.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 17, 16:55)
tai atiduokit kokiai nepasiturinciai mazai mergaitei, giminaitei ar kaimynei. Ji bus laiminga, o jus vistiek turtu uz juos nesusikrausit.


Neklausiau kur dėti, klausiau kur geriausiai priduoti.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 09 17, 14:46)
Kiek zinau, visur neapsimoka - sidabro gaminiai priduodant net labai menkos vertes, geriau gal pasilikti ir veliau is ju koki papuosala darytis g.gif

drinks_cheers.gif Kiek domėjausi, tai tikrai labiausiai apsimoka naudot kitiems gaminiams, gal vaikai/anūkai/proanūkiai norės lotuliukas.gif Aš tai va iš mamos visokio laužo vis ką nors sugalvoju ir dar planų turiu lotuliukas.gif Ir tai dar žiūrint, kokie tie gaminiai, nes kartais juvelyrai tingi terliotis su visokiom įmantrybėm išiminėjant akutes ir pan.

Iš tokių gerų taupiųjų žmonių daiktų, tai naudoju rankšluosčius - įdeda mama, draugo mama. Pati tai nekaupiu. Man jau užtenka kalno drabužių, kurių nėra kur dėt, bet gaila išmest ir dar o jei namie kada nešiosiu, nors nenešioju doh.gif Skaudama širdimi sukroviau maišelį į specialų konteinerį, vis galvoju, kad reikia pirkti daiktus, tikrai turinčius išliekamąją vertę ir kuriuos tikrai naudočiau. Mama pertvarkė savo namuose kambarius, perstatė baldus - yra daug vertingų knygų, servizų - gaila išmest ir parduot - gal kam prireiks. Gerai, kad bent jau pas juos yra kur tuos daiktus laikyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 18 rugsėjo 2015 - 11:43
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 09 18, 12:37)
drinks_cheers.gif Kiek domėjausi, tai tikrai labiausiai apsimoka naudot kitiems gaminiams, gal vaikai/anūkai/proanūkiai norės  lotuliukas.gif Aš tai va iš mamos visokio laužo vis ką nors sugalvoju ir dar planų turiu  lotuliukas.gif Ir tai dar žiūrint, kokie tie gaminiai, nes kartais juvelyrai tingi terliotis su visokiom įmantrybėm išiminėjant akutes ir pan.


Man irgi taip atrodo, kad kai kur cirkonis smulkus, tai jiems papildomas darbas išimti.


O gaminiai man gražiausi žinomų gamintojų blush2.gif Atrodo tokie labiau išbaigti ir prabangesni.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 09 18, 12:45)
Man irgi taip atrodo, kad kai kur cirkonis smulkus, tai jiems papildomas darbas išimti.
O gaminiai man gražiausi žinomų gamintojų blush2.gif  Atrodo tokie labiau išbaigti ir prabangesni.

Ką turit omenyje sakydama žymūs gamintojai? Kalbant apie juvelyriką, tai ten irgi yra mados, jos vėjus atpučia ir pas mus biggrin.gif Dar būna juvelyrikos parodos, galite rasti tikrų šedevrų, čia praverčia turimas metalas, nes reikia mokėti tik už darbą lotuliukas.gif Aišku, reik ir mokėt tokius gaminius nešiot, derint - kaip ir su stiliumi: arba turi tą jausmą, arba turi išsiugdyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 18 rugsėjo 2015 - 11:57