Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėliukai

Nueik i Google, nustatymuose pazymek, kad ieskotu tik rusu kalba ir ivesk vaisto pavadinima.

4u.gif
Atsakyti
http://www.vaistai.l...archword=vermox

cia visa anotacija lietuviskai apie vaista vermox. jei nepadetu ir tektu vartoti kitus vaistus, cia galite pasiskaityti ir apie kitus vaistus:

http://www.vaistai.l.....iniai vaistai

Sekmes sveikstant 4u.gif
Atsakyti
dekoju mamytes 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad ne vienas vaikas be to neuzauga, bet net siurpas nukrato vien pagalvojus swoon.gif nu jau labai nemalonus reikalai su visokiais parazitais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2008 04 14, 12:15)
O dar veidas labai isbertas. Darem tyrima nuo kokiu maisto produktu beria, pasirodo, niekam nealergiskas blink.gif  Tai ka daryti??? Poliklinikose alergologai, tai nusisauk, pameta lapeli su kokiais nors tepalais ir viskas doh.gif


dar gali buti alergiskas skalbimo priemonems, namu dulkems...
Jei poliklinikos alergologas nepatinka, galit prasyt siuntimo i Santariskes arba eit pas privatu 4u.gif



Atsakyti
as aju buvau persigandusi
mano vaikiui>jam liepa bus 2m>pakilo tempa iki 38, mazai valgo, nakti blogai miega uz pilvuko laikosi>dabar supratau, kad turbut turi kirmeliuku
uzmigdau ir lekiu i vaistine nupirkti vermoxso>tikiuosi pades...
del tyrimo, mano vaiku gydytoja,sake kad ne visada tas tyrimas parodo, kad yra kirmelyciu, bet ju vaikuciai turi, ypac tie kurie eina i darziuka (mes pradejom eiti) ir pradeda sesti ant puoduko...o manskis dar ir megsta sysiuak nunsti ispilti i klozeta...
tiesa ir naktimis griezia dantimis ir gerti daug praso...
siandie nupirksiu ri visiems seimso nariams sudusiu ax.gif
tikiuosi pasveiks mano zirniukas unsure.gif
Atsakyti
na su nkoka suprasti del tu kirmeliuku g.gif ,as kolkas dar nepastebiu nieko g.gif
Atsakyti


O ar teisybe, kad dar vienas pozymis, kad vaikas turi kirmeliu, tai berimas (gali buti ir ant veido)???

O dar girdejau, kad daznai jei vaikas turi kirmeliu, tai tose poliklinikose net nenustato (nepastebi ar pan.) doh.gif
[/quote

bėrimas labai dažnas kirmėlių palydovas verysad.gif bet jų jau yra labai daug,nes organizmas reaguoja toksiškai ir reiškiasi bėrimais..bet nebūtinai smile.gif

o kad nenustato,tai tikra teisybė...deja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žoržetta @ 2008 04 22, 21:25)
dar gali buti alergiskas skalbimo priemonems, namu dulkems...
Jei poliklinikos alergologas nepatinka, galit prasyt siuntimo i Santariskes arba eit pas privatu  4u.gif



O jeigu nebuvo alergiskas iki metuku, tai veliau gali pasidaryti alergiskas?
Atsakyti
Sveikos, patariu gera prieiga, jei kas nors neramina dėl vaikiukų, galima paklaust gydytojos mirksiukas.gif Apsilankykit
http://www.nukas.lt/...o...&page_id=58
Atsakyti
Mano pana gan daznai vemia, tai gydytoja klause ar kada nors esam gere profilaktiskai kazkoki sirupa nuo kirminu. Sake,kad vaikams nuo 2metu profilaktiskai pavasari ir rudeni reikia duot. Maniske nera gerusi ne sykio.
Atsakyti
Maniškė iškakojo askaridę verysad.gif (1,5m). Man buvo šokas, visą dieną negalėjau atsigauti.
Čia apie askaridozę gan plačiai ir suprantamai kodėl, kaip, kas....
Atsakyti