Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėliukai

mes irgi susidūrėme su kirminukais blink.gif vaikais jau kelinta diena neramus, vis krapštosi užpakaliuką....tai vakar apžiūrėjau užpakaliuką, ir ką gi...matosi baltos kirmėlytės blink.gif
manau kad tą "gėrį" gavome darželyje, nes rugsėjo viduryje darėmės tyrimuką dėl kirminukų(kai reikėjo pažymos daržui), nerado nieko....anksčiau gydytoja buvo sakiusi kad gerti kas pusmetį profilaktiškai Pirantelio, tai mes pavasarį gėrėm ir maždaug prieš mėnesį išgėrėm.....tai iš kur jos atsirado...vaikas visą vasarą smėlyje pražaidė, o ir šunį turime kieme...nesuprantu....

eina sau kaip baisu man tie visokie gyviai fear.gif lėksiu po darbo vaistų pirkti....tik nežinau ar Pirantelio ar Vermox g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutukas: 12 lapkričio 2008 - 11:03
QUOTE(gutukas @ 2008 11 12, 12:01)
mes irgi susidūrėme su kirminukais  blink.gif  vaikais jau kelinta diena neramus, vis krapštosi užpakaliuką....tai vakar apžiūrėjau užpakaliuką, ir ką gi...matosi baltos kirmėlytės  blink.gif 
manau kad tą "gėrį" gavome darželyje, nes rugsėjo viduryje darėmės tyrimuką dėl kirminukų(kai reikėjo pažymos daržui), nerado nieko....anksčiau gydytoja buvo sakiusi kad gerti kas pusmetį profilaktiškai Pirantelio, tai mes pavasarį gėrėm ir maždaug prieš mėnesį išgėrėm.....tai iš kur jos atsirado...vaikas visą vasarą smėlyje pražaidė, o ir šunį turime kieme...nesuprantu....

eina sau kaip baisu man tie visokie gyviai  fear.gif  lėksiu po darbo vaistų pirkti....tik nežinau ar Pirantelio ar Vermox  g.gif

O ar buvo kokių reakcijų nuo Pirantel? Nes mums tai nuo Vermox siaubingai buvo užkietėję viduriukai blink.gif Visą savaitę vaikas kankinosi ,nežinau kokius reiks kitą kartą duoti vaistukus? Gal yra kokių homeopatinių?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 12, 11:17)
O ar buvo kokių reakcijų nuo Pirantel? Nes mums tai nuo Vermox siaubingai buvo užkietėję viduriukai  blink.gif Visą savaitę vaikas kankinosi ,nežinau kokius reiks kitą kartą duoti vaistukus? Gal yra kokių homeopatinių?


Yra yra tų homeopatinių žirniukų (mano pažįstama davė savo vaikui), tik pavadinimo nežinau. Bent jau ji tai juos pirko Kaune, homeopatijos vaistinėje, kuri yra rotušės aikštėj. Gal ir kitur yra...
Papildyta:
QUOTE(gutukas @ 2008 11 12, 11:01)
mes irgi susidūrėme su kirminukais  blink.gif  vaikais jau kelinta diena neramus, vis krapštosi užpakaliuką....tai vakar apžiūrėjau užpakaliuką, ir ką gi...matosi baltos kirmėlytės  blink.gif 
manau kad tą "gėrį" gavome darželyje, nes rugsėjo viduryje darėmės tyrimuką dėl kirminukų(kai reikėjo pažymos daržui), nerado nieko....anksčiau gydytoja buvo sakiusi kad gerti kas pusmetį profilaktiškai Pirantelio, tai mes pavasarį gėrėm ir maždaug prieš mėnesį išgėrėm.....tai iš kur jos atsirado...vaikas visą vasarą smėlyje pražaidė, o ir šunį turime kieme...nesuprantu....

eina sau kaip baisu man tie visokie gyviai  fear.gif  lėksiu po darbo vaistų pirkti....tik nežinau ar Pirantelio ar Vermox  g.gif



O ar yra prasmė gerti profilaktiškai? Juk tie vaistai nužudo tik gyvas kirmėlytes, esančias žmogaus organizme, net kirmėlių kiaušinėlių tie vaistai neveikia, o vat žmogaus organizmui kažkiek tai kenkia. Nepriimtinas man tas profilaktinis girdymas tų vaistų schmoll.gif
Atsakyti
Rylinga ,ačiū už ats 4u.gif
Pas mus tai nėra homeopatinės vaistinės,bet reikia pabandyt užsisakyt kokioj vaistinėj ,gal atveštų?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 12, 12:24)
Rylinga ,ačiū už ats 4u.gif
Pas mus tai nėra homeopatinės vaistinės,bet reikia pabandyt užsisakyt kokioj vaistinėj ,gal atveštų?


Žinok, abejoju. Aš kai ieškojau vienų vaistukų, tai vaistininkė sakė, kad jie gali užsakyti tik tuos, kuriuos įprastai užsakinėja.

O kuriame mieste gyveni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rylinga: 12 lapkričio 2008 - 12:47
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 12, 11:17)
O ar buvo kokių reakcijų nuo Pirantel?

nieko nepastebėjome.......
vaikiui tai skonis patiko, apsilaižo ir dar nori tongue.gif

QUOTE(Rylinga @ 2008 11 12, 11:48)
O ar yra prasmė gerti profilaktiškai? Juk tie vaistai nužudo tik gyvas kirmėlytes, esančias žmogaus organizme, net kirmėlių kiaušinėlių tie vaistai neveikia, o vat žmogaus organizmui kažkiek tai kenkia. Nepriimtinas man tas profilaktinis girdymas tų vaistų  schmoll.gif

aš tai nieko blogo nematau, kad profilaktiškai išgerti....nors šiuo atveju mūsų tas neišgelbėjo verysad.gif

kai pagalvoji žmogus, tai viskas kenkia cool.gif

p.s. vakar skaičiau, kad mokslininkai nustatė kad morkas žalias valgyti vaikams, vos ne nuodas doh.gif doh.gif doh.gif kuo toliua, tuo gražiau
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 11 12, 13:46)
Žinok, abejoju. Aš kai ieškojau vienų vaistukų, tai vaistininkė sakė, kad jie gali užsakyti tik tuos, kuriuos įprastai užsakinėja.

O kuriame mieste gyveni?

gyvenu Tauragėj ,jei žinočiau konkretų pavadinimą ,pabandyčiau užsakinėt .na kol kas dar nereikia ,tik turiu įtarimą ,kad gali jau turėt kirmėliukų ,nes dažnokai pradėjo sakyt ,kad pilvuką skauda ax.gif Ir šian profilaktiškai buvom pas daktarę ,pamiršau paprašyt indelio tyrimui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 13, 21:08)
gyvenu Tauragėj ,jei žinočiau konkretų pavadinimą ,pabandyčiau užsakinėt .na kol kas dar nereikia ,tik turiu įtarimą ,kad gali jau turėt kirmėliukų ,nes dažnokai pradėjo sakyt ,kad pilvuką skauda ax.gif Ir šian profilaktiškai  buvom pas daktarę ,pamiršau paprašyt indelio tyrimui  blush2.gif


O tai pas jus kirmėliukus iš kakučio tiria? Pas mus tai linią juostelę užklijuoja ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2008 11 12, 11:01)
mes irgi susidūrėme su kirminukais  blink.gif  vaikais jau kelinta diena neramus, vis krapštosi užpakaliuką....tai vakar apžiūrėjau užpakaliuką, ir ką gi...matosi baltos kirmėlytės  blink.gif 
manau kad tą "gėrį" gavome darželyje, nes rugsėjo viduryje darėmės tyrimuką dėl kirminukų(kai reikėjo pažymos daržui), nerado nieko....anksčiau gydytoja buvo sakiusi kad gerti kas pusmetį profilaktiškai Pirantelio, tai mes pavasarį gėrėm ir maždaug prieš mėnesį išgėrėm.....tai iš kur jos atsirado...vaikas visą vasarą smėlyje pražaidė, o ir šunį turime kieme...nesuprantu....

eina sau kaip baisu man tie visokie gyviai  fear.gif  lėksiu po darbo vaistų pirkti....tik nežinau ar Pirantelio ar Vermox  g.gif


Pirantelis sunaikina kirminukus, ne kiausinelius, po 10 dienu reikia pakartoti vaistukus, kad sunaikintu ir tuos, kurie per ta laika issirita is kiausineliu. O tu, speju, kad piranteli davei pries tyrima ir jei ta tyrima dare su lipne juostele, tai nieko ir nemate. Jei butu is kakaliuko tyre, manau butu kiausinelius pastebeje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 11 14, 15:31)
O tai pas jus kirmėliukus iš kakučio tiria? Pas mus tai linią juostelę užklijuoja ir viskas...

pas mus iš kakučio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 11 13, 21:08)
gyvenu Tauragėj ,jei žinočiau konkretų pavadinimą ,pabandyčiau užsakinėt .na kol kas dar nereikia ,tik turiu įtarimą ,kad gali jau turėt kirmėliukų ,nes dažnokai pradėjo sakyt ,kad pilvuką skauda ax.gif Ir šian profilaktiškai  buvom pas daktarę ,pamiršau paprašyt indelio tyrimui  blush2.gif


Nebutinas indelis, gali i degtuku dezute ideti ir nunesti, taip kaip anksciau nesdavo biggrin.gif Nereikia, nei siuntimo tam reikalui, pas mus Tauragej 5 litukai tik tekainuoja be siuntimo. Pries sav. istyriau savo vaika (galvojau, kad askaridziu turi blush2.gif ), bet neturejo nei tu brudu nei spaliniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deizi @ 2008 11 14, 17:01)
Nebutinas indelis, gali i degtuku dezute ideti ir nunesti, taip kaip anksciau nesdavo  biggrin.gif Nereikia, nei siuntimo tam reikalui, pas mus Tauragej 5 litukai tik tekainuoja be siuntimo. Pries sav. istyriau savo vaika (galvojau, kad askaridziu turi  blush2.gif ), bet neturejo nei tu brudu nei spaliniu  biggrin.gif

Dėkui už ats ,pirmadienį pabandysiu patikrint ,nes rugsėjį pradėjom lankyt darželį ,gali būt ką nors pasigavęs ax.gif
Atsakyti