Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius stalo žaidimus mėgsta jūsų vaikučiai?

Mano irgi labai mėgsta ivairius stalo žaidimus, šachmatus, domino.tai gimtadienio proga nupirkau žaidimą " tom and jerry ", bet negalim žaisti nes taisyklės idėtos kažkodėl lenkiškos g.gif , o lenkiškai tai schmoll.gif . Gal kasnors irgi turi tokį žaidimą( yra didelė lentelė, kauliukas , katinas, 4 peliukai ir kažkokie skrituliukai su skaičiukais o kitoje puseje maistas ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 09 14, 15:01)
Kokį stalo žaidimą pasiūlytumėte žaisti su keturmečiu?



Yra tokie lietuviški žaidimai - "Cirkas" ir "Raudonkepuraitė" - mano dukrytei tai labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pradėjo žaisti šaškėmis, šachmatais( na dar sunku jam surengti kokią rimtą "ataką"), Monopolį. Bet labai jautriai reaguoja pralaimėdamas.O tai pasitaiko dažnai (žaidžiant šaškėmis, šachm.). Atrodo ir aiškinam , kad tai tik žaidimas, kitą kart gali laimėti, pagiriam , kaip tu protingai žaidime tokį ar anokį "ėjimą" padarei. Bet jis kartais net iki ašarų doh.gif g.gif
Atsakyti
As ne per seniausiai nupirkau cirka, tai dabar tik zaisk su juo, na bet jei mato kad nelaimes, tai sako as daugiau nezaisiu, ir niekaip neisaiskinu, kad kartai laimi, ir kartai gali ir pralaimet, negaliu juk leisti jam visada laimet smile.gif
Atsakyti
Mūsų mėgiamiausi 4u.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 02 18, 13:50)
tai gimtadienio proga nupirkau žaidimą " tom and jerry ", bet negalim žaisti nes taisyklės idėtos kažkodėl lenkiškos g.gif , o lenkiškai tai  schmoll.gif . Gal kasnors irgi turi tokį žaidimą( yra didelė lentelė, kauliukas , katinas, 4 peliukai ir kažkokie skrituliukai su skaičiukais o kitoje puseje maistas ) 4u.gif



QUOTE(austra @ 2009 02 19, 18:36)
Yra tokie lietuviški žaidimai - "Cirkas" ir "Raudonkepuraitė" - mano dukrytei tai labai patinka thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


na kur jūs randat tų žaidimų doh.gif aš užsimušdama ieškau, nu lietuviškų jokių unsure.gif

kokieatsiliepimai apie šį? g.gif žaidimas verta pinigus mokėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 09 14, 15:01)
Kokį stalo žaidimą pasiūlytumėte žaisti su keturmečiu?

Jenga bokštą thumbup.gif ne tik su keturmečiu, bet ir su suaugusiais labai faina žaist
Atsakyti
Splash Attack
http://www.boardgame...boardgame/20217

Mano krikstosunus turi sita zaidima, kazkqada mes jam parvezem is uzsienio nes Lietuvoj nebuvo dar, dabar maciau uz 45 litus yra Cipoline (akcija kazkokia). Tai zinokite berniukams sitas zaidimas labai patinka, mergaites ji nelabai zaidzia bet berniukai tai tikrai megsta ir kas svarbiausia dar jam jis nenusibodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Ice_Tee_: 22 birželio 2009 - 14:51
QUOTE(_Ice_Tee_ @ 2009 06 22, 16:46)
Splash Attack
http://www.boardgame...boardgame/20217

Mano krikstosunus turi sita zaidima, kazkqada mes jam parvezem is uzsienio nes Lietuvoj nebuvo dar, dabar maciau uz 45 litus yra Cipoline (akcija kazkokia). Tai zinokite berniukams sitas zaidimas labai patinka, mergaites ji nelabai zaidzia bet berniukai tai tikrai megsta ir kas svarbiausia dar jam jis nenusibodo  smile.gif


O va radau kur pirkote, reikes nueiti pasiziureti smile.gif anoje temoje, kaip tik taves klausiau kur isigyti galima sita zaidima ir va jau kitoje radau smile.gif hmmm su akcija 45 litai tai nera labai daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fiesta2 @ 2009 03 03, 16:39)
As ne per seniausiai nupirkau cirka, tai dabar tik zaisk su juo, na bet jei mato kad nelaimes, tai sako as daugiau nezaisiu, ir niekaip neisaiskinu, kad kartai laimi, ir kartai gali ir pralaimet, negaliu juk leisti jam visada laimet smile.gif

va va, mums ta pati beda, zaidziam raudonkepuraite ar Joniuka ir gretute, tai nori buti tuo, kas tuo metu laimi, o jei ne, tai sako visai nezaisiu, tai taip ir baigiasi zaidimi, bet nusileisti jam ir visa laika laimeti tikrai nesiruosiame ax.gif
Atsakyti
Gal kas gali priminti, kaip žaisti kortomis KIAULĘ? Pamenu žaisdavom vaikystėje, noriu parodyti dukrai - niekaip neprisimenu...
Atsakyti
Mano vaikui geriausia kamuoliai biggrin.gif
Atsakyti