Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius stalo žaidimus mėgsta jūsų vaikučiai?

Manoji tai labai mėgsta "Pirmoji mano viktorina", ten vaikučiams nuo 3 iki 7 metų tinka. Paprasta, bet ir ugdo tai gerai, ir skaičiuoti ir pažinti spalvas, ir gyvenimiškus dalykus turi susieti thumbup.gif .
Dar mėgsta domino, turim su Šreko filmuko herojais.
Reiks daugiau įsigyti, nes jau tie atsibosta mirksiukas.gif .
Atsakyti
maniškis tai labai mėgsta stalo žaidimus, žaidžiam Raudonkepuraitę, turi nemažai ir loginių žaidimų su Ratų veikėjais biggrin.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
tai pat mėgsta domino thumbup.gif
user posted image
mėgsta ir konstruktoriais pažaist thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snieguoliuke_123: 18 vasario 2010 - 12:48
labiausiai deliones mano vaikam patinka
Atsakyti
Maniškiui dabar labai patinka "cyplės" - jas smagu žaisti ir mums, taip pat "Pluto gimtadienis"
Atsakyti
mano mergina labai susidomejusi plastelinu ax.gif
Atsakyti
Mano 6 m. mergaitei patinka visi žaidimai, kur reikia kauliuką mesti ir žingsniuoti.
Atsakyti
Maniskei tai labiausiai patinka domino. Dar turi dar viena tokia deze su princesem tai ten ir delione yra ir stalo zaidimai liktais tai su draugem pazaidzia smile.gif Vyresnieji tai labai uzsikabine ant Monopolio ir Alias. Kartais ir as su vyru ir dar su vaikais Aliaso partija suzaidziam labai i domus zaidimukas. Mazoji dar turi Alias Junior tai ten Aliasas pritaikytas mazesniems vaikams tinka net tiems kurie nemoka skaityti patariu isigykit labai idomus tas Alias mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sunui labiausiai patinka zaidimas Lietuva visi kartu pazaidziam. dar patinka Alias ir tuk tuk taxi. Idomus zaidimukai. Dukryte tai tik puzzles delioja jai beveik 5 metai bet jau pati be musu per keleta valandu ir 1000 detaliu puzzle sudelioja smile.gif
Atsakyti
Sveiki
Mes turim žaidimą Tuk tuk taksi, bėda ta, kad mano mažius pametė taisykles. Gal kas turit minėtą žaidimą ir galėtų pasidalinti taisyklėmis, t.y. nebežinom ką reiškia kokia kortelė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mice123 @ 2010 06 10, 09:20)
Maniskei tai labiausiai patinka domino. Dar turi dar viena tokia deze su princesem tai ten ir delione yra ir stalo zaidimai liktais tai su draugem pazaidzia smile.gif  Vyresnieji tai labai uzsikabine ant Monopolio ir Alias. Kartais ir as su vyru ir dar su vaikais Aliaso partija suzaidziam labai i domus zaidimukas. Mazoji dar turi Alias Junior tai ten Aliasas pritaikytas mazesniems vaikams tinka net tiems kurie nemoka skaityti patariu isigykit labai idomus tas Alias mirksiukas.gif

sakykit alias, nuo kokio amžiaus tinka g.gif atėjau į temutę pasirinkt idėjų kokių stalo žaidimų beveik 5m berniukui nupirk g.gif t
Atsakyti
Mažius mėgsta domino žaist, loto su paveiksliukais ir puzzles dėliot
Atsakyti
4u.gif
Čia buvo paminėtas kortų žaidimas Japoniškas durnius. Gal kas atsimenate taisykles? ax.gif
Atsakyti