Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

QUOTE(Algertina @ 2006 10 24, 11:22)

iseis iseis mirksiukas.gif tik tie baltymai tokie nesaldus buna.. salduma padazas suteikia.. nors as manau butu idomu pabandyt i plakama baltyma pvz cukraus pudros ibarstyt.. gal tada labiau iprastas skonis butu g.gif
sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti

Na po gimdymo gan ilgokai nevalgiau rūkytų, keptų, citrusinių, pirktinių sulčių, svogūno ir kt. maisto produktų kurie pučia pilvuką. Ir manau kad verta pasisaugoti, tad beveik ir nevargau dėl mažylio pilvo putimo. smile.gif Taip pat saikingai ir varškės, pienuko kadangi gali berti mažylį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2006 10 23, 11:46)
As noriu si karta pagirti ligonines maista. Na, skoniu ypatingu, aisku, nepasizymi, bet po gimdymo tos skystos kruopu sriubytes, manu kose, varske, mesos maltinis, pieniskos desreles- toks lengvas maistas mano zarnynui buvo kaip tik thumbup.gif  thumbup.gif O dar kisielius su dziuvesiais- namie tikrai nesigamintum tokiu patiekalu lotuliukas.gif . Uztai nei skrandzio neskaudejo, pasitustinau greit ir normaliai, leliukui viduriuku nepute thumbup.gif
Savo geriau tik mineralini ir salta arbata. Na, dar papiktnaudziavau sokoladu, kad jegu daugiau butu. Bet viskas buvo  thumbup.gif

Būtent mane taip pat maitino "vilniaus gimdymo namuose".Tik tokį maistą man atnešė trečią parą,o pirmas dvi,tik džiuvesėliai,kisielius,nestipri,bet saldi juoda arbata.Man darė cezarį,bet manau,kad maistas visoms buvo vienodas ax.gif
Atsakyti
aš dar prieš gimdymą sakiau, kad kai viskas baigsis, labai norėsiu vištienos šaltienos ax.gif Nežinau, kodėl.. Taip vyro ir paprašiau. Jis dar pareigingai gydytojos atsiklausė, ar taip galima. Gydytoja pasakė, kad galiu valgyti ką noriu, nes tokį darbą dirbau. Ir buvo be gaaalo skanu. Tik kad maža nepasirodytų paprašiau dar, kad nupirktų varškės deserto. O nuo jo mano zuikį ir išbėrė. Pamatęs gydytojas tik pasiūlė žiūrėti, ką valgau.
O VGN maistas man nelabai tiko: pietums atnešė pieniškos kopūstų sriubos, aks man reiškia vidurių paleidimą. Vakarienei ar pavakariams pieno stiklinę (vėlgi..) su bandele.

Atsakyti
Aš tai iš viso po gimdymo nenorėjau valgyti g.gif
Paskui jau gėriau slyvų, vynuogių, juodųjų serbentų sultis, po truputį pradėjau valgyti virtą, troškintą maistą. Be abejo, jokios rūkytos dešros, keptų mėsų, vištų, jokių kopūstų, žirnių, pupų, jokio česnako, svogūno, jokių aštrių, riebių padažų, saikingai pieno gaminių, jokių apelsinų ir šokolado cry.gif
Šiaip tai kol savo pienu maitinau, tol ir vengdavau visokių nesąmonių, betgi visi didieji žinovai tik ir kišdavo chalvą (nuo jos pieno padaugės!) ir visokias kitokias nesąmonęs. Tai va, pats kūnas pajaus, ko jam reikia, ko ne... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 06 gruodžio 2006 - 12:15
PATI PRIES PORA DIENELIU MACIAU KAIP KLP GM ,POGIMDYVINIAME SKYRIUJE ,VOS PAGIMDZIUS MAMYTES MAITINA SILKEMIS SU JUODA DUONELE.LABAI KEISTA PASIRODE lotuliukas.gif
Atsakyti
Iš kart po gimdymo geriausia valgyti ligoninės maistą (nors dėl silkės pagalvočiau blink.gif ). O šiaip tinka viskas kas švelnu, neerzina skrandžio, nepučia pilvo...Jeigu laikytis visų rekomendacijų, tai galim sakyti nieko negalima valgyti biggrin.gif
Atsakyti
Nu silkutės tai kartais užsinoriu nei iš šio nei iš to ir dabar hihihi.gif Bet sūraus maisto nesiūlyčiau iš karto po gimdymo nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 12 13, 14:09)
Iš kart po gimdymo geriausia valgyti ligoninės maistą ....



Bet ne kiekvienos. Gimdžiau didelėje ligoninėje. Gydytoja pasakė po gimdymo "jokių citrusinių vaisių", o priešpečiams atnešė apelsiną. Paskui vis klausinėjo kaip su viduriais, laisvinamųjų ar nereik..O maistas tai priešpiečiai "Ryžių piurė" indukas, o pietums plovas. Na man kažkaip atrodo, kad ryžiai nelabai tinka tokiu atveju. Na ir dar visokių neatitikimu buvo dėl to ką valgyti ar nevalgyti gydytoja sako ir ką ligoninėj duoda, tai paskui pasakė "Ai, čia pas mus bendra virtuvė visai ligoninei". Valgyt duoda, bet pačiai reik atsirinkti ką valgyt, o ko ne, nes niekam nesvarbu ten pasirodo ar tu po gimdymo ar po kojos ar rankos operacijos...
Atsakyti
vaikui vis pucia pilvuka...nesuprantu, ka valgau ne taip, nors valgau mazai ir tikrai prisiziuriu...daug arbatos ir vandens geriu...pasirodo - gali but nuo vaisines arbatos...as ir pati puksiu vis, tai dabar geriu zoliu misini nuo viduriu putimo, ir ziuresiu kaip bus vien tik vandeni geriant wink.gif
labai reik ziuret kad nepustu pilvo, o toliau - visko su saiku wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Asta @ 2006 12 19, 11:31)
Bet ne kiekvienos. Gimdžiau didelėje ligoninėje.  Gydytoja pasakė po gimdymo "jokių citrusinių vaisių", o priešpečiams atnešė apelsiną. Paskui vis klausinėjo kaip su viduriais, laisvinamųjų ar nereik..O maistas tai priešpiečiai "Ryžių piurė" indukas, o pietums plovas. Na man kažkaip atrodo, kad ryžiai nelabai tinka tokiu atveju. Na ir dar visokių neatitikimu buvo dėl to ką valgyti ar nevalgyti gydytoja sako ir ką ligoninėj duoda, tai paskui pasakė "Ai, čia pas mus bendra virtuvė visai ligoninei". Valgyt duoda, bet pačiai reik atsirinkti ką valgyt, o ko ne, nes niekam nesvarbu ten pasirodo ar tu po gimdymo ar po kojos ar rankos operacijos...

gimdei antroj, ane wink.gif
ten masitas sveikai moteriai subalansuotas. as ir galvojau, kad zindanciai motinai ten subalansuota sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2006 12 20, 15:30)
gimdei antroj, ane wink.gif
ten masitas sveikai moteriai subalansuotas. as ir galvojau, kad zindanciai motinai ten subalansuota sad.gif



Ane drinks_cheers.gif biggrin.gif
Nors ir sveikai man tas balansavimas keistai atrodo - duoda "zuiki", bulves ir klausia "Tau duonos ar batono?", kažkaip niekad net nebandžiau bulvių su batonu valgyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta: 20 gruodžio 2006 - 19:34
as valgau viska. ir pilvuko atrodo nepucia labai stipriai mergytei. pirdaut tai pirdauja ir biski knirkineja, bet klyksmu nera. ir cipsai, ir soskoladai. ir kepti maistai. kertu viska ir ne po tiek mazai. tik va, paciai svoris nekrinta nei kiek po tokiu mano uzsivalgymu
Atsakyti