Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

QUOTE(gi2lux @ 2007 02 07, 16:49)
maitinimasis labai individualus dalykas. pirmiausia reikia nevalgyti to, nuo ko pačiam pučia vidurius. gydytoja minėjo kad ne tik žirneliai, kopūstai, obuoliai, jogurtas pučia vidurius, bet netgi ir morkos. o ir citrusinių vaisių reikėtų privengti, nes mažyliui gali sukelti alergiją.


po gimdymo ligoninej dave ir jogurto ir žirneliu ir kopustu prie mesos ax.gif

QUOTE(brytva @ 2007 02 26, 14:48)
aš kai maitinau nevalgiau nieko kepto, nieko rūkyto, nieko aštraus ir pan.
valgiau virtą žuvį  doh.gif virtą mėsą...sriubikės kokios...citrusų visai nevalgiau, nes atseit negalima kai maitini...kavos negėriau...ir pan.
dažniausiai virta  mėsa arba žuvis su bulvėm, makaronais, kruopomis, ryžiais...
feee į dietą labiau panašu negu į maistą...bet ko dėl vaiko nepadarysi...


valgiau viska ir citrusinius ir kepta maista, praktiškai viska valgau. Bent jau man sake akušerė kad viska galiu valgyt ka iki siol valgiau tik sake negert gazuotu gerimu ir sampano ax.gif
TIK VISKA SU SAIKU tongue.gif
Atsakyti
Viska, bet proto rybuose smile.gif
Atsakyti
Na sutinku, kad po gimdymo pati gimdyvė gali valgyti viską, bet jei pagalvojus apie mažylį nemanau, kad jam tiktų viskas. Jeigu leliukas maitinamas MP, manau, kad reikėtų pasisaugoti daugiau troškinto,virto maisto,vengti rūkytų gaminių, gazuotų gėrimų. Aš pati labai saugojaus, todėl neturėjau problemų, dėl leliuko pilvo putimo, išaugome beveik be Espumizano, nebuvo išrėkta bambutė. biggrin.gif
Atsakyti
Po gimdymo gavau krūvą lankstinukų apie žindymą ir žindyvės mitybą, tai perskaičius supratau tik tai, kad maitinačiai mamai beveik nėra ko valgyti. Pasak tos literatūros negalima ne tik kepto, rūkyto, aštraus maisto ar citrusinių vaisių, bet ir daržovių kurios užaugintos neįprastu metų laiku, pvz., pomidorų ar agurkų kurie parduodami žiema. Tai buvau ir už galvos susiėmusi, bijojau iš vis ką bevalgyti.
Tai kol buvom ligoninėj vyras virė įvairias sriubas, mėsytę su daržovėm troškino ir nešė.
O dabar valgau viską po truputį, tik aišku ne kopūstus, pupas, žirnius ar kriaušes. Ir viskas tvarkoj, augam be pilvuko dieglių thumbup.gif
Atsakyti
labas mamulkos.gal kas nors gali man pasakiti o kavos su pieno mažo podelio negalima? taip norisi, nuo vieno kvapo silpna. be to jau neprisimenu kada geriau kava,bijau ,kad vaikui pakenktu blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danuta @ 2007 03 01, 13:29)
labas mamulkos.gal kas nors gali man pasakiti o kavos su pieno mažo podelio negalima? taip norisi, nuo vieno kvapo silpna. be to jau neprisimenu kada geriau kava,bijau ,kad vaikui pakenktu blink.gif  ax.gif

šiaip kai klausiau savo ginekologės tai sakė negalima daugiau trijų puodelių per dieną, o kai maitinau sakė nepiknaudžiaut...bet aš kavos negėriau...vieną kart išgėriau tai vaikas neužmigo g.gif
per nėštumą negėriau, kai maitinau negėriau...kartais kokį kapučino ar kitą birzgalą išgerdavau...o dabar pliumpinu tongue.gif o į arbatas negaliu pažiūrėt doh.gif
Atsakyti
Zindyves paros valgiarastyje turi buti:
1-2kiausiniai,100-200gr.varskes ar 50gr surio,100-120gr mesos virtos arba zuvies,pieno,jogurto,kefyro,
Trupui augalinio aliejaus,sviesto,svieziu vaisiu ir darzoviu,3-4riekes rupiu miltu duonos,100gr kruopu koses,makaronu,30gr. cukraus ar uogienes..
As dar suvalgau meduoli,sausaini,kavos su pienu ryte,truputis sulciu,sokoladuka maziuka,nieko navalgau rukyto,kepto,cipsu,gazuotu negeriu,nevartoju kopustu,pupeliu,zirniu,nors ligoninei buvo atnese zirneliu...Pieno geriu saikingai,riesutu graikiniu dar sukremtu...Na vaikuciui dar po kol kas gerai,siek tiek susiraukia,pasitustina,gal ir pucia siek tiek,bet neverkia,be to ju toks organizmas silpnuti,dar tik prisitaiko,todel gali pusti nuo bet ko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 03 01, 11:35)
šiaip kai klausiau savo ginekologės tai sakė negalima daugiau trijų puodelių per dieną, o kai maitinau sakė nepiknaudžiaut...bet aš kavos negėriau...vieną kart išgėriau tai vaikas neužmigo g.gif
per nėštumą negėriau, kai maitinau negėriau...kartais kokį kapučino ar kitą birzgalą išgerdavau...o dabar pliumpinu tongue.gif o į arbatas negaliu pažiūrėt doh.gif


O man tai paskaitoj apie maitinimą sakė štai ką: jei nestuke.gif geria kavos, tai ir žindant galima. Aišku, nepiktnaudžiaujant ir ne atominės. Geriausia su pienu, ryte ir ne prieš pat maitinimą. ax.gif Bet aš asmeniškai per nėštumą kavos negėriau. Dabar jau penki mėn. maitinu tai irgi neragavau nė sykio schmoll.gif . Bet man kažkaip jos taip mirtinai ir nesinori. Visai gerai ir kakava. O va į arbatą, kai nustosiu maitint tai irgi nenorėsiu net pažiūrėt wacko.gif
Atsakyti
Kai mažei koks mėnuo buvo, pradėjau gerti kavą su pienu rytais, nes negaliu kaip noriu. Negaliu tik savo mėgstamo šokolado, nes beria dukrytę. o šiaip daugmaž viską valgau. (dukrytei dabar du mėn.) Nuo ko gali pūsti pilvą - žirnių, pupelių, kopūstų, perlinių - ir šiaip nelabai mėgstu, tai ir nevalgau. rolleyes.gif
O ligoninėse gali bet ką duoti, nes į jas maistą veža privati įmonė (bent jau Vilniuje) ir jie gamina bendrai visoms ligoninėms verysad.gif
Atsakyti
mano maziukui tik dvi savaites, bet as jau po truputi pradedu itraukineti po nauja produkta i savo raciona ir stebiu ar neberia vaikiuko, ar nepucia pilvelio. Taip jau itarukem agurka, pomidora, obuoli, arbuza, sokolada, kita savaite bandysim kepta mesa ir ziuresim kaip bus. Svarbu nevalgyti kazko labai daug, o po truputi manau galima (aisku is pradziu isbandzius) mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pritariu tai minčiai, kad reikia valgyti viską, bet saikingai ir kavos su pienu ryte vieną puodelį išgeriu, tik viską reikia vartot su saiku. Aš maitinu ketvirtą mėnesi ir net šašlyku ragavau, na reikėjo esimizan lašiukų mažiukui, nes pradėjo riestis zyzdamas, tai supradau, kad tokio maisto gal ir nereikėjo.
Atsakyti
O man patare valgyti viska ka noriu, nes motinos pienui nekenkia, net klausiaua r tikrai ir sake kad ne. beto alergenu daleliu yra toks mazhytis procentas, kad beveik neimanoma jokios alergijos apsigaut. taip kad mamytes pienas superinis. gaila tik akd mes labai alkani buvom ir mamos pieno neuzhteko, todel perejom prie mishinuku biggrin.gif
Atsakyti