Įkraunama...
Įkraunama...

ar patinka būti nėščia?

aš taip pavydžiu toms, kurios džiaugiasi tuom, kad jos nėščos, gėrisi savo pilveliais...aš nesugebu tuo džiaugtis, mane nervuoja tokia būklė, pykinimai pirmaisiai mėnesiais, po to paskutinais mėnesiais didelio pilvo nešiojimas...nuotaikų svyravimas.....net nupurto kai pagalvoji...

Atsakyti
QUOTE (ramuneb @ 2004 10 03, 17:44)
aš taip pavydžiu toms, kurios džiaugiasi tuom, kad jos nėščos, gėrisi savo pilveliais...aš nesugebu tuo džiaugtis, mane nervuoja tokia būklė, pykinimai pirmaisiai mėnesiais, po to paskutinais mėnesiais didelio pilvo nešiojimas...nuotaikų svyravimas.....net nupurto kai pagalvoji...

man labai patinka,nepakartojamas jausmas, tik, aišku, gaila, kad tokia kaina-sunkumai gale nėštumo (strijos, skausmai, baimės unsure.gif )
Atsakyti
patinka tongue.gif nors kartais issprusta ir is mano lupu negeri zodziai mad.gif ypac kai pykina (na dabar jau maziau tie blogumai kamuoja thumbup.gif ) arba kai uzlipi ant svarstykliu mad.gif o jos kaip diena tis vis pliusuoja mano kuno mase blink.gif doh.gif bet neziurint to jausmas wub.gif
Atsakyti
Niu man irgi visai patinka wub.gif wub.gif
kartais atsiranda tu negraziu zodziu, kaip Nirmeda rase, bet neilgam doh.gif
Nepatinka del keliu priezasciu:
1. Atsirado strijos visur, kur tik gali atsirasti sad.gif ;
2. Visa istinus kaip parselis ;
3. Rankos tirpsta;
4. Nemiga jau kankina, nes kai tik verciuosi ant kito sono taip ir atsikeliu
5. Nemalonumai susitraukinejant pilvukui (gulejau su gresianciu);
6. Baisinis puskavimas darant bele ka ir greitas pavargimas;
7. lygtais ir viskas smile.gif Daugiau nepamenu. Ai dar tos svarstykles blogai rodancios biggrin.gif
Siaip labai didelis pliusas tas, kad ne karto manes nesupykino.
bet tuos visus dalykus galima kentet, ypatingai tada kai matai kaip pilvelis kilnojasi ir vartaliojasi i visas puses, o zinant kad greit sulauksi pacio nuostabiausio stebuklelio, tai tikrai viska uzmirsti wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as taj labaj laiminga......nepaisant tu visu pykinimu,blogumu.....
kad ir supykstu del ju,bet tikraj nekaltinu vaikelio smile.gif
Atsakyti
ash buvau labai laiminga neshchia thumbup.gif tikesit ar ne - bet tikrai gyvenime taip gerai nesijauchiau. nezhiurint pykinimo (per abu neshtumus pykino nuo-iki), nuovargio... neshcia jauchiausi ypatinga, pakyleta. mylejau save, vaikus ir visus palinkui. jauchiausi grazhi thumbup.gif
neshtechiau ir neshtechiau, ale vaikus paskui augint reikia - o tai jau nebe taip lengva laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (ragnez @ 2004 10 04, 00:04)
ash buvau labai laiminga neshchia thumbup.gif tikesit ar ne - bet tikrai gyvenime taip gerai nesijauchiau. nezhiurint pykinimo (per abu neshtumus pykino nuo-iki), nuovargio... neshcia jauchiausi ypatinga, pakyleta. mylejau save, vaikus ir visus palinkui. jauchiausi grazhi thumbup.gif
neshtechiau ir neshtechiau

ir aaaš nėštėčiau ir nėštėčiau, jei tik galėčiau užauginti visą pulką vaikeliukų... rolleyes.gif
Atsakyti
Man patinka pats stebuklo laukimas. O ypač,kai ima jaustis kažkoks judėjimas pilve. Tada būna pats nuostabiausias artumo pojūtis. smile.gif
Atsakyti
Labai patinka... Antro vaikelio ish dalies norejau del to, kad pajust visus neshtumo dzhiaugsmus, pykinimus wink.gif, nuovargi... O po to ir pati gimdyma. Kazhkaip nebijau ash tu skausmu. Tiesiog labai norisi vel ish naujo ishgyvent ta stebukla...
Atsakyti
as esu labai laiminga,nors ir labai skauda sonkaulius,nors ir kartais vos pasikrutini,ar parinies del to kad negali apsirengti taip kaip noretum nes tau viskas yra per maza,na ir visi kiti dalykai blogiukiski,bet kaip tu pagalvoji,kad tavo pilvukyje auga mazas angeliukas ir tie spyriai jo,tai uz juos viska galima atiduoti,ir tie skausmai ir parinimas del menkniekiu nublanksta biggrin.gif as laminga kad esu nescia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As is pradziu buvau labai pikta kad storeju, baiseju ... bet kuo toliau tuo dazniau pagaunu save mastant kokia as dabar laiminga ir kaip noreciau dar karta tai patirti, nors jau ir nerangi kaip meska, ir paskauda visur, ir miegot vis sunkiau... kai kada jau galvoju kad tik greiciau, o kartais atrodo kad tokia galeciau dar koki pusmeti vaiksciot nestuke.gif heart.gif
Atsakyti
Aš tai irgi esu labai laiminga, kol galvoje nepradeda suktis baisios mintys apie gimdymą. g.gif
Atsakyti