Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

QUOTE(Vita @ 2006 10 24, 21:01)
Nu va, su MB jau įkalėm vynelio (grįžo kvietkais nešinas gi  mirksiukas.gif ), teisės kaip ir aplaistytos, nu dabar bėda... sakė neranda 70 ženklo pastatomo nuverčiamo... Gal kur matėt pirkti?  ax.gif

Ėt, o aš taip kvietkų ir nesulaukiau unsure.gif Kažkaip išvis nieko nesulaukiau unsure.gif Ir vynelio tik darbe įkaliau unsure.gif
Bet bėda tokia pat irgi buvo...buvo buvo... ir neišspręsta praėjo, kažkaip visai pamiršau apie tą ženklą, nors žadėjau be jo nevažinėt doh.gif
Dabar tai išvis galvoju, 2 reik - 70 ir 90 ax.gif Nerasiu pastatomų, tai gal tuos klijuojamus kaip nors modifikuosiu savo rankom blush2.gif Nes klijuot tokių nesąmonių ant mašinos, marods, nieks man neleis lotuliukas.gif
Atsakyti
A va mano darbely dar nieks nežino, su kolegėmis kartu išsilaikiusiomis darysim siurprizą user posted image
MB laimingesnis matyt už mane, todėl kvietkų gavau... Kaip bebūtų, iškasena esu... 18 metų jis mane vežiojo, va sakė, sekantys 18 metų jau man šioferka teks būti user posted image
Ale irgi sakė, teks ženklą patiems meistrauti user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 24, 22:27)
Dabar tai išvis galvoju, 2 reik - 70 ir 90  ax.gif

nežinau tiksliai ko dabar reik, bet pati važinėju su 70, kad ir nereiktų važinėčiau. O 90 gi tik autostradoj galioja ir kaži kkaip daugumai tas 90 "šviestų".
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 25, 20:57)
nežinau ko reik, bet pati važinėju su 70, kad ir nereiktų važinėčiau. O 90 gi tik autostradoj galioja.

Na, tai jei išvažiuosiu į greitkelį (va, į Kauną pas Tave ax.gif ), o ženkliukas bus tik 70, gi negalėsiu greičiau važiuot... reiškia, reik abu klijuotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 25, 20:58)
Na, tai jei išvažiuosiu į greitkelį (va, į Kauną pas Tave  ax.gif ), o ženkliukas bus tik 70, gi negalėsiu greičiau važiuot... reiškia, reik abu klijuotis  blush2.gif

ai nežinau, važiavau autostrada su tuo 70, o policija gi taisykles žino. Ir kiti su mano mašina važiavo tikrai greičiau nei 70. Nors lipdukas priklijuotas. Ne lipdukas gi žmogų varžo, o stažas, o jis matosi tikrinant teises. Lipdukas mano galva skirtas kitiems eismo dalyviams informuot apie tavo stažą ir kad reiktų su tokiu truputuką atsargiau ir atlaidžiau. biggrin.gif Tai kai priklijuota 70 pašaliniam gi matosi su kuo kely turi reikalą...ar antro (90) reikia nepasakysiu, bet jis iš principo nieko nekeičia, o daugumai dar ir neaišku būtų apie ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 25, 21:06)
Ne lipdukas gi žmogų varžo


Šiaip tai turint omeny jo pavadinimą "ribotas greitis", kaip ir turėtų varžyt... Tiesiog kartais ir policininkai būna žmonės blink.gif lotuliukas.gif

QUOTE
Lipdukas mano galva skirtas kitiems eismo dalyviams informuot apie tavo stažą ir kad reiktų su tokiu truputuką atsargiau ir atlaidžiau.  biggrin.gif Tai kai priklijuota 70 pašaliniam gi matosi su kuo kely turi reikalą...


Visiškai sutinku. Todėl ir manau, kad reiktų pakeist tą lipduką iš "riboto greičio" (juolab kad dauguma to riboto greičio labai greit nebepaiso), į kokį nors "naujokas už vairo"... Būtų visiem viskas daug aiškiau mirksiukas.gif Beliko dizainą sugalvot lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, jau senokai cia nebuvau... Lapkricio 3d ir as laikysiu vairavima... man baisiausia, kad salia nebus mano instruktoriaus, nes su juo vazineju nebijodama, zinau, jeigu reiks jis bet kuriuo momentu pasuks ar prilaikys vaira jei as padarysiu netiksliai ar pasakys pristabdyk, paziurek kas vyksta gale ir t.t. O kaip reikes su regitrininku?

Mano instruktorius irgi sake, kad dabar isibegejimo nebera, o privalomas atsirado naujas pratimas.

Del zenklu - jei ant automobilio yra zenklas apribojantis greiti - tai tokiu greiciu ir reikia vaziuoti, jo virsyti negalima ir policija uz tai gali bausti.
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 25, 21:19)
Šiaip tai turint omeny jo pavadinimą "ribotas greitis", kaip ir turėtų varžyt...

Nu parodo kitiem, kad tas kur važiuoja gali būt suvaržytas dėl atitinkamų priežasčių tongue.gif Nusiėmus suvaržymas gi niekur nedingsta, o tik tampa kitiems nematomas wink.gif

Keist kitu gal ir nieko mintis, ale kaži kada visi imtų suprast ką tas kitas reiškia lotuliukas.gif O dabar supranta dar smile.gif

QUOTE(sigita @ 2006 10 25, 21:21)
O kaip reikes su regitrininku?

Na avarijos padaryt ir regitrininkas neleidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 10 25, 21:21)
Mano instruktorius irgi sake, kad dabar isibegejimo nebera, o privalomas atsirado naujas pratimas.


va apie ka ash ir shneku....isibegejimo tai 100% jau nebera tongue.gif ....o tas naujas pratimas tai tipo parkavimas atbula 90 laipsniu, bet i daug platesni "garaza"...paklausiau instruktoriaus o kam jis realiam gyvenime reikalingas, tai jis pasake, kad tipo 90 laipsniu posukyje atbula apsisukti...nu kazkas panashaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 10 25, 21:21)
O kaip reikes su regitrininku?

Švelllniai mirksiukas.gif drąsiai ir ryžtingai, nei sakyt jam kaip paniškai bijai, nei kaip šustrai gerai viską moki... ramiai taip... pašnekėk... su juo ar su savim - kas protingesnis pasirodys, su tuo ir šnekėk smile.gif sustabdyt ar vairą pasukt ir regitrininkas gali, bet ne visada tai baigiasi egzo išlaikymu schmoll.gif taip kad geriau daryk tai pati mirksiukas.gif ir bendrauk su juo mirksiukas.gif klausinėk, kur topliau suksim ir pan. pastoviai šnekės ir gal užsišnekės ir ką gero padedančio pasakys mirksiukas.gif
QUOTE(sigita @ 2006 10 25, 21:21)
Mano instruktorius irgi sake, kad dabar isibegejimo nebera, o privalomas atsirado naujas pratimas.

Hm, jau žinau kur važiuosiu šeštadienį - pažiūrėt naujovių regitroj lotuliukas.gif

Klausykit, turiu klausimą truputuką ne į temą blush2.gif
Kokie yra reikalavimai norint tapti instruktorium? Gal saviškių galit paklaust? blush2.gif O tai internete kažkaip nieko nerandu, tik spec. kursų dalykų programą g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dreda @ 2006 10 25, 21:54)
paklausiau instruktoriaus o kam jis realiam gyvenime reikalingas, tai jis pasake, kad tipo 90 laipsniu posukyje atbula apsisukti...nu kazkas panashaus ax.gif

Aha, apsisukti pasinaudojant šalia kelio esančia teritorija
user posted image
tai yra saugiau, nei apsisukimas ribotam plote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 25, 22:06)
Klausykit, turiu klausimą truputuką ne į temą  blush2.gif
Kokie yra reikalavimai norint tapti instruktorium? Gal saviškių galit paklaust?  blush2.gif O tai internete kažkaip nieko nerandu, tik spec. kursų dalykų programą  g.gif


oho!nori tapti instruktore? bigsmile.gif nieko sau blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Olita @ 2006 10 25, 22:06)
Aha, apsisukti pasinaudojant šalia kelio esančia teritorija
user posted image
tai yra saugiau, nei apsisukimas ribotam plote  ax.gif



aha aha bigsmile.gif ...puikiai pavaizduota! good.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrė @ 2006 10 24, 16:30)
Taigi vis pamirštu pasakyti, kad mano tėtis (senas vairuotojas, ir - geras), kai aš jį vieną dieną pas mamą į ligoninę vežiau, pasakė: "Matau, kad tave ne tik egzaminą išlaikyt paruošė, bet ir vairuoti išmokino".


Turbut pats geriausias Tavo vairavimo ivertinimas buvo rolleyes.gif bent jau as apsidziaugciau tai isgirdusi... kada nors,kai vairuosiu... mirksiukas.gif
Atsakyti