Įkraunama...
Įkraunama...

Geležies stokos mažakraujystė (anemija)

aš nuo paauglyste turiu anemiją sad.gif kaip minėjo SaulyteL labai gerai yra bičių duonelė maišyta su medum, pabandyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 11 16, 13:08)
aš nuo paauglyste turiu anemiją sad.gif kaip minėjo SaulyteL labai gerai yra bičių duonelė maišyta su medum, pabandyk smile.gif



Nusipirkau biciu duoneles, suvalgau kasdien po sauksta, granatus valgau, dar girdejau, kad reikia gerti dilgeliu lapu arbata. Na ziuresim po keliu menesiu, kokie bus razultatai. g.gif
Atsakyti
Dėl mažakraujystės tai viena seno kirpimo daktarė patarė - gerti stiprią juodą arbatą,valgyti dayug burokelių(salotas,sriuba,sultis)jautieną,o geriausiai veršieną,nes joje daug vitaminų smile.gif
Kai del sulčių,tai vien burokelius gerti tikrai nelabai skanu.Bet vienoje kavineje teko paragauti sulciu kurios labai patiko smile.gif Sudetis butu tokia:burokeliu.morku ir obuoliu sultys sumaišytos vienodomis dalimis,dar sake galima granatu sulciu pilti.
Niekam nepaslaptis kad nevirtame burokelyje žymiai daugiau vitaminu,tik ar visiem tas skonis patinka cool.gif Todel burokeli tarkuoju ne su burokine bet ir ne su smulkiausia tarka,o su tarpine biggrin.gif smulkinu svoguna,morkas dar kokias nors darzoves kurios patinka,dedu grietinės ar majonezo-patikėkit skanu ir sveika biggrin.gif
Atsakyti
O mano hemoglobinas visada į mažesnę pusę 104, o retai būna, kad pakiltų iki 110. Tas pats buvo mano sūnui, bet mes gėrėm FERUM LEX sirupą ir lygtai susitvarkė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 24 kovo 2008 - 13:25
Moterims kurių kraujas prastas patariu į savo meniu įtraukti:
Brokolis- kitaip šparaginis kopūstas.
Grikiai
Kiaulienos liežuvis (ne jautienos- kiaulienos liežuvyje daugiau Fe)
Jautiena. Veršiena. Triušiena
Desertui- hematogenas. biggrin.gif
Pasistenkite kad nors vienas iš šių produktų būtų jūsų arba jūsų kūdikio racione. 4u.gif

Dar Kai vaikiukui 4 mėnesiukai- nors gydytojai dabar pataria įvedinėti maistą nuo 6, tačiau galima iš tikro ir nuo 4 mėn įvedinėti kitokį maistą. Net mėsą. 4u.gif Jei situacija tikrai nekokia- patariu taip ir daryti. Aš saviškei įvedinėjau kitokį maistą nuo 4 mėn. O maitinu iki šiol- jai dabar 1 metukai ir 3 savaitytės. blush2.gif
Atsakyti
Tiksliai nezinau kada man nustate ta mazakraujyste, bet jau keli metai bus, gal jau kokie 5. Visokias gelezies tabletes buvau isbandziusi, bet man geriausiai padejo, sakyciau, Feroglobin B12 sirupas. Jis palyginus su kitais gelezies preparatais buvo brangiausias. Bet dabar kai jauciu, kad kazkaip silpna man, tai vel pageriu to sirupo. Geriau ir burokeliu sultis - irgi padejo. Man kai buvo zemas hemoglobinas tai tos burokeliu sultys labai skanios buvo, galedavau gerti ir gerti. Kai hemoglobinas atsistate, tai jos tokios neskanios man pasidare. Dar buvo momentas kai daug medaus valgiau, naturalaus, asiku. Man mama sakydavo: kaip tu gali ta medu saukstais valgyti! O man norisi ir ka padarysi, tai paskui kai tikrino krauja buvo atsistates. Dabar jau beveik pora metu nesitikrinau, tai balandzio menesi eisiu pasitikrinti, tikiuosi bus geras smile.gif
Atsakyti

Labai noreciau pabendrauti su mamytemis,kurios gydesi naturaliomis sultimis nuo bet kokiu ligu.Galeciau ir as pasidalinti kokiasi receptukais ar patarimais smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
reikia pagalbos help.gif man yra geležies trukūmas.mb nupirko floradix tabletes.bat man atrodo,kad tose tabletėse per mažai geležies.gal galima jų vartoti daugiau kaip dvi į parą,ar geriau pasirinkti kitus vaistus g.gif nelabai išmanau,gal jose ir pakankamai gelezies blush2.gif g.gif doh.gif
http://www.vaistai.l.....Fe preparatai
Atsakyti
Labutis, atrado trukuma geležies man verysad.gif , apėmes silpnumas, kaip ir tirpsta rankos, išblyškus visa esu ką man daryti? verysad.gif
Atsakyti
Man geležies kiekį padeda atstatyti tik vitaminai nėštukėm,nes ten labai daug geležies.Kadangi mėsos nelabai mėgstu ir retai valgau,o hematogenuose geležies mažokai,tai tėtis (jis farmacininkas) ėjo per vaistų sandėlius ir žiūrėjo,kuriuose vitaminuose daugiausiai geležies,tai atnešė Prenatal ir dar pažvengė,kad tikisi jog juos gerdama nepasidarysiu nėščia.Bet geriu ir džiaugiuosi,kad ten daug vitaminų ir visko,nes šiuo metu su sveikata nelabai gerai ir tenka daug vaistų gert,tad vitaminai tikrai nepakenks.. hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dommama @ 2009 04 08, 12:20)
Labutis, atrado trukuma geležies man verysad.gif , apėmes silpnumas, kaip ir tirpsta rankos, išblyškus visa esu ką man daryti? verysad.gif

Pabandyk tot'hema - tikrai turetu padeti bigsmile.gif
http://vaistai.lt/in.....word=tot hema
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 04 08, 14:09)
Pabandyk tot'hema - tikrai turetu padeti bigsmile.gif
http://vaistai.lt/in.....word=tot hema

Nueini i vaistine ir sakai kad reikia gelezies tableciu. Tikrai zinos ka duoti, jos yra paprasciausios ir geriausios, ruzavos tabletytes. Kaina iki 10 LT uz lapeli (pilnai jo vieno uztenka atstatyt). Tik kad ji geriant viduriai kieteja, reikia prisiziuret racijona maisto, kad neuzkietetu labai..
As sugeriau ta viena lapeli, atsitate gelezis mygom thumbup.gif
Pavadinimas preparato prasideda kazkaip ferum....
Atsakyti