Įkraunama...
Įkraunama...

Geležies stokos mažakraujystė (anemija)

[quote=Margarita3,2016 11 06, 17:53]
kaip Jūsų reikalai?
[/quote]

O mano reikaliukai tokie: israse 2 menesiams Tardyferona,po 1 tablete 2 kartus dienoje ir paskui liepe vel ateiti krauja darytis.Tad ziuresiu, bus pakile nors kiek ar ne.. unsure.gif
Pas mane priesingai:menesines labai mazos(geriu jau nemazai metu kontraceptikus).Dare daktare visokius tyrimus ir nieko..tik kepenu kazkoks sake vienas rodiklis prastas.
Tad laukiu, kas bus po dvieju menesiu.
[/quote]
kaip įdomiai...reiškia vidinis kraujavimas...
Atsakyti
QUOTE(va va @ 2016 11 06, 17:40)
1. Perskaičiau, kad vidutiniškai moterys per tas dienas netenka 4-12 arbatinių šaukštelių kraujo.
Net juokas paėmė...aš tiek netenku tikriausiai per pusvalandį tomis dienomis.

2. Tardyferonas, beje, kažkaip kaupiasi organizme, ar kraujyje kokį junginį sudaro,  nes jį intensyviai geriant mm su toookiais krešuliais būna...kad oi oi.

1. Sutinku. Ir man taip pat.
2. O dabar nesutinku. Nuo Tardyferono, vitamino C ir rutino, dilgelių arbatos man kaip tik apmažėjo mmm. Tik pirmos 2-3 dienos ekstrymas, o paskui labai labai gerai ir gyventi galima, palyginti tuo, kai negeriau jokių vaistų.
Atsakyti
Man taip pat geriant gelezi, mm sumazedavo. Dabar geriu agnucaston, jis taip pat gana neblogai tam reikalui tinka.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2016 11 06, 19:01)
1. Sutinku. Ir man taip pat.
2. O dabar nesutinku. Nuo Tardyferono, vitamino C ir rutino, dilgelių arbatos man kaip tik apmažėjo mmm. Tik pirmos 2-3 dienos ekstrymas, o paskui labai labai gerai ir gyventi galima, palyginti tuo, kai negeriau jokių vaistų.


Tai per pačias mm gerti? : Tardyferoną, C vit., o rutinas tai ir yra Vit.C.? Dilgėlių jau prisidariusi esu arbatos ir Ibuprofeną geriu. ..taip jau nuo penkt.lovoj leidžiu laiką, kad tik į darbą ryt išeit...
Atsakyti
QUOTE(va va @ 2016 11 06, 21:12)
Tai per pačias mm gerti? : Tardyferoną, C vit., o rutinas tai ir yra Vit.C.? Dilgėlių jau prisidariusi esu arbatos ir Ibuprofeną geriu. ..taip jau nuo penkt.lovoj leidžiu laiką, kad tik į darbą ryt išeit...

Rutinas stiprina kraujagysles. Jei su vitaminu C, tai vadinas askorutinas.
Užjaučiu, jei jau reikia lovoje gulėt. Aš vasarą su baidarėm plaukiau per patį mmm piką. Ačiū D neišsivertėm į upelį. Visa kita sėkmingai išgyvenau.
Atsakyti
Lovoje tai dar nieko, man yra tekę dirbti per patį kraujavimą, tai per dieną pokas tų pačių didžiausių ob ir pokas paketų, vienas "pasikrovimas"- valandai, po to plaukiu jau... O darbe į tualetą vaikščiojimas gana apribotas, o ir ne visur jis būna, taigi- sudėtinga biškį tokiom dienom... :/ Labai sudėtinga atsistatyti po to iki normalios savijautos, kai buvau jaunesnė- hemoglobinas nekrisdavo dėl tokių fintų, dabar, net jei ir ne toks didelis kraujavimas- krenta. Geriu ferofolgamą. Tom dienom ir savaitę po. Dabar geriu jau mėnesį, nes paskutinis kartas irgi buvo toks su pasiplaukiojimu geru, dar silpnumas jaučiasi, nors jau trys savaitės praėjo,,,
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 11 07, 22:07)
Lovoje tai dar nieko, man yra tekę dirbti per patį kraujavimą, tai per dieną pokas tų pačių didžiausių ob ir pokas paketų, vienas "pasikrovimas"- valandai, po to plaukiu jau... O darbe į tualetą vaikščiojimas gana apribotas, o ir ne visur jis būna, taigi- sudėtinga biškį tokiom dienom...  :/ Labai sudėtinga atsistatyti po to iki normalios savijautos, kai buvau jaunesnė- hemoglobinas nekrisdavo dėl tokių fintų, dabar, net jei ir ne toks didelis kraujavimas- krenta. Geriu ferofolgamą. Tom dienom ir savaitę po. Dabar geriu jau mėnesį, nes paskutinis kartas irgi buvo toks su pasiplaukiojimu geru, dar silpnumas jaučiasi, nors jau trys savaitės praėjo,,,

..mane ginekologė gąsdina, kad kuo toliau-tuo blogiau bus..(nors man virš 40) bet tos brunkamos spiralės Mirenos nenoriu. Vis kaskart galvoju, gal šį kartą bus lengviau..
Atsakyti
QUOTE(va va @ 2016 11 08, 00:01)
..mane ginekologė gąsdina, kad kuo toliau-tuo blogiau bus..(nors man virš 40) bet tos brunkamos spiralės Mirenos nenoriu. Vis kaskart galvoju, gal šį kartą bus lengviau..


Kai jau viskas baiginėsis- pradės mažėti, aš pas gines dėl to nevaikštau (nes nieko nepakeisi čia), dėl viso ko pas privatininkus pasidariau echo, nieko blogo nerado ir gyvenu toliau. Labai žiaurūs kraujavimai buvo jaunystėje, iki tiek, kad visą dieną vonioje pratupėdavau, nes pylėsi nenutrūkstama srove... Yra buvę, kad maža dukrytė ėjo vaistų leidžiamų parnešti, nes man pačiai be šansų buvo. Paskui buvo aprimę +- iki pakenčiamumo, o dabar jau kai viskas į galą eina tai retkarčiais vėl pasitaiko tokių dalykų, bet retai. Ciklas jau nereguliarus, niekada nežinau, kada bus ir kokios, kartais vos tepa, kartais pila, kartais kas dvi savaites, o kartais vos ne kas du mėnesius. Nekantriai laukiu, kada išsivaduosiu iš šito viso gyvenimo košmaro galutinai, šviesa tunelio gale jau matosi smile.gif Taigi- kada nors visa tai vis tik pasibaigs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 11 07, 22:07)
dar silpnumas jaučiasi, nors jau trys savaitės praėjo,,,

O varge, vargeli unsure.gif Stiprybės 4u.gif
Aš namie dirbu, tai lengvina situaciją, kas liečią WC prieinamumą ir komfortą, kad nereikia slapstytis. Pasidedu po užpakaliu rankšluostį, jei kartais užsidirbčiau ir pražiobsočiau 2 val., kai reikia keisti paketą. Tada jau plaukiam
Jei ne tai, tikriausiai seniai būčiau varius pas gydytoją, nes neįsivaizduoju savo elgesio biure. Taip ir tempiau, kol anemija parodė savo nagelius. Bet po Tardyferono jaučiuos ženkliai geriau, ir pačios mmm tokio begalinio silpnumo nesukelia. Tiesa, pirmą savaitę po mmm jaučiu, kad organizmas pridusęs, bet paskui 3 savaitės energijos jau turiu.
Atsakyti
Man prieš metus buvo labai baisus kraujavimas, per išeigines, labiausiai bijojau, kad naktį nuo nusikraujavimo prarasiu sąmonę ir nebeatsibusiu- buvo jau labai netoli to. Todėl po to buvo susitarta su vyresne dukra, kad jei dar taip bus- aš jai skambinu, ir kitą dieną ji man skambina, ir jei nekelsiu- atvažiuoja. Kai pirmadienį atėjau į darbą, porininkas, mane pamatęs, išsigando, sako- geriau tau reikėjo neiti (ir jei būčiau dirbus pirmą pamainą- tikrai būčiau neišėjusi)... jaučiausi kaip maišu trenkta taip gerokai, bet gėriau labai daug skysčių, turėjau namie spanguolių ir juodųjų serbentų trintų žalių, dariausi tokius koncentruotus gėrimus, geležies kapsulės su B grupe ir kažkaip atsikapsčiau.Kolegos, kurie tądien mane matė, sakė- baisu, kaip vaškinė.
Jei dar taip kartotųsi- važiuočiau į ligoninę. Bet šitaip baisiai daugiau nebuvo. Dar pasisekė, kad tą dieną dirbau ten, kur yra tualetas, tai kas pusantros valandos galėjau į jį nueiti smile.gif
Šiaip labai gerai padeda juodieji serbentai atstatyti hemoglobiną, išmėgintas reikalas, labai gerai turėti užsišaldžius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 08 lapkričio 2016 - 22:12
vargšės mes moterys... unsure.gif bet tik mes viena kitai ir galim padėti. Taip jau gamtoj surėdyta.
Keletas minčių :

-seniai paketų nenaudoju... Tik pampersus kūdikiams, kad ir iš Maximos, nusiperku Optima Linija poką, kur 32 pampersai (gal 3,49eur) užtenka 2-3 mėn. Nes juos nereikia taip dažnai kaitalioti, minkšti, gerai sugeria, paslankūs, pritaikyti kūdikiams, man l.patinka. O ir pigiau išeina, ir niekada naktį, patalynės neapvarau (bet kokie paketai, kad ir Always Ultra night - man yra per silpni, jų užtenka 15 minučių).

-čia narės jogos žinutė : įrodyta, kuo didesnė mažakraujsytė - tuo gausesnės mėnesinės. Reikia gydyti mažakraujystę.

- man labai mačyja Niemesil tie milteliai. Ne tik skausmą, bet ir krauj.stabdo.

- kai buvau pradėjus tarp ciklo kraujuot, negausiai, staigiai siuntė į ligoninę - padarė valymą, taip vadinasi (ne vaisiaus gink Die) bet taip stabdo kraujavimą.
Ir daktaras konkrečiai paklausė : -jei prasipjaunat virtuvėj pirštą, stabdot kraujavimą? ar tegu srūva ir vis vatelę pakeičiat? taip ir čia, ko laukėte keletą dienų, jei matote, nors ir ne daug kraujuojat - iš karto kreiptis pas medikus!

Atsargiai reikia. Kraujas ne vanduo. Žmogaus organizme 5l. Jei nukraujuoti, tai nėr čia per daug ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo va va: 09 lapkričio 2016 - 13:51
Sveikos, ar kas nors naudojote kramtomas tabletes?
Atsakyti