Įkraunama...
Įkraunama...

Geležies stokos mažakraujystė (anemija)

Na va, deja teko ir man įstoti į anemikių gretas. verysad.gif Hemoglobinas 84, feritinas 1,3.
Nuovargis, pastoviai šalta, mieguistumas, širdies plakimas, oro trūkumas, tamsavimas akyse ir galvos svaigimas.
Pradėjau gerti Tardyferon kursą, žiūrėsim kaip čia seksis, po mėnesio kartosiu tyrimus.

Norėčiau paklausti tų, kurioms anemija išsivystė dėl gausaus kraujavimo mėnesinių metu. Ar hormoninis reguliavimas yra vienintelė išeitis? Labai nenoriu prasidėti su hormonais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(destroide @ 2019 11 27, 22:40)
Na va, deja teko ir man įstoti į anemikių gretas. verysad.gif  Hemoglobinas 84, feritinas 1,3.
Nuovargis, pastoviai šalta, mieguistumas, širdies plakimas, oro trūkumas, tamsavimas akyse ir galvos svaigimas.
Pradėjau gerti Tardyferon kursą, žiūrėsim kaip čia seksis, po mėnesio kartosiu tyrimus.

Norėčiau paklausti tų, kurioms anemija išsivystė dėl gausaus kraujavimo mėnesinių metu. Ar hormoninis reguliavimas yra vienintelė išeitis? Labai nenoriu prasidėti su hormonais...  unsure.gif

ar bandėte dilgėlių arbatą?
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2019 11 29, 14:36)
ar bandėte dilgėlių arbatą?


taip, ją vis pageriu, kol kas sunku pasakyti ar padeda 4u.gif
Atsakyti

Sveikos. Papasakosiu ir as savo istorija. Matau daugumai siame forume feritino stygius yra nuo gausiu menesiniu ir daugeliui siuloma tai gydyti hormonine spirale. Tai mano patirtis tokia, kad po antro vaiko gimimo nusprendziau isideti hormonine spirale Mirena, kadangi daugiau vaiku nebeplanuojame. Po jos idejimo kraujavau puse metu - gydytoja ispejo, kad taip gali buti ir tai yra normalu. Praejus pusmeciui kraujuoti nustojau, o tada ir prasidejo. Pradejo nezmoniskais kiekiais kristi plaukai. Man taip gyvenime nera buve. Pradzioje nekreipiau demesio, galvojau gal sezoninis slinkimas. Bet tai nesiliove. Gydytojai viska nurase patiriamam stresui. Praejo daugybe menesiu, kol suzinojau realia priezasti. Kad kraujuodama su Mirena nukraujavau viska - B grupes vitaminus, hb nesieke ribos, feritinas irgi netoli zemiausios ribos. Sugaisau tam daugybe laiko, nes gydytojai i tai ziurejo atsainiai. Sake feritinas 19 tai yra norma, ko as dar noriu... taigi dabar geriu tardyferona 2×dienoj, folio rugsti ir vit C. Susileidau B grupes vitaminus ir jau per 2 men feritinas pakilo iki 31.

Atsakyti

Sveikos. Noriu patarimo iš jūsų, gal ne man vienai taip nutiko.. Prieš porą metų nusprendžiau mesti svorį. Valgiau tikrai mažai, bet jausdavausi gerai. Maždaug prieš metus laiko pradėjau jausti galvos svaigimą. Kartais stipresni, silpnesni, kartais išvis praeidavo, todėl iš karto nereagavau. Kai supratau, kad čia savaime nepraeis tai skambinau šeimos gydytojai, toji nusiuntė pas neurologę. Gydytoja išrašė šildymus sprandui ir liepė pasidaryti kraujo tyrimus. Dauguma tyrimų buvo geri, pvz: hemoglobinas 136. Trūksta magnio, kalio. Geležis 22,5. Feritinas 20, vitaminas D - 12,3. Jaučiuosi silpna, pavargusi, svaigsta galva, net kartais jaučiamas netvirtas stovėjimas. Ką galėtumėt patarti? Ar geležies ir D vit vartojimas turėtų sutvarkyti viską? Ačiū iš anksto..

Atsakyti

Sveikos. Noriu patarimo iš jūsų, gal ne man vienai taip nutiko.. Prieš porą metų nusprendžiau mesti svorį. Valgiau tikrai mažai, bet jausdavausi gerai. Maždaug prieš metus laiko pradėjau jausti galvos svaigimą. Kartais stipresni, silpnesni, kartais išvis praeidavo, todėl iš karto nereagavau. Kai supratau, kad čia savaime nepraeis tai skambinau šeimos gydytojai, toji nusiuntė pas neurologę. Gydytoja išrašė šildymus sprandui ir liepė pasidaryti kraujo tyrimus. Dauguma tyrimų buvo geri, pvz: hemoglobinas 136. Trūksta magnio, kalio. Geležis 22,5. Feritinas 20, vitaminas D - 12,3. Jaučiuosi silpna, pavargusi, svaigsta galva, net kartais jaučiamas netvirtas stovėjimas. Ką galėtumėt patarti? Ar geležies ir D vit vartojimas turėtų sutvarkyti viską? Ačiū iš anksto..

Atsakyti

Sveikos. Noriu patarimo iš jūsų, gal ne man vienai taip nutiko.. Prieš porą metų nusprendžiau mesti svorį. Valgiau tikrai mažai, bet jausdavausi gerai. Maždaug prieš metus laiko pradėjau jausti galvos svaigimą. Kartais stipresni, silpnesni, kartais išvis praeidavo, todėl iš karto nereagavau. Kai supratau, kad čia savaime nepraeis tai skambinau šeimos gydytojai, toji nusiuntė pas neurologę. Gydytoja išrašė šildymus sprandui ir liepė pasidaryti kraujo tyrimus. Dauguma tyrimų buvo geri, pvz: hemoglobinas 136. Trūksta magnio, kalio. Geležis 22,5. Feritinas 20, vitaminas D - 12,3. Jaučiuosi silpna, pavargusi, svaigsta galva, net kartais jaučiamas netvirtas stovėjimas. Ką galėtumėt patarti? Ar geležies ir D vit vartojimas turėtų sutvarkyti viską? Ačiū iš anksto..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redaa1: 22 sausio 2022 - 20:34
Sveikutės,

Gal kam teko gerti šiuos papildus?

Technofer plus 30 mg

vartotojo įkelta nuotrauka

Hemoglobinas geras, reikia pakelti tik feritiną.

Gal bus kokių atsiliepimų?

Atsakyti
QUOTE(destroide @ 2019 11 27, 22:40)
Na va, deja teko ir man įstoti į anemikių gretas. verysad.gif  Hemoglobinas 84, feritinas 1,3.
Nuovargis, pastoviai šalta, mieguistumas, širdies plakimas, oro trūkumas, tamsavimas akyse ir galvos svaigimas.
Pradėjau gerti Tardyferon kursą, žiūrėsim kaip čia seksis, po mėnesio kartosiu tyrimus.

Norėčiau paklausti tų, kurioms anemija išsivystė dėl gausaus kraujavimo mėnesinių metu. Ar hormoninis reguliavimas yra vienintelė išeitis? Labai nenoriu prasidėti su hormonais...  unsure.gif



Kaip Jums sekas su krauju? Gal mėnesinės jau nėra tokios gausios?
Atsakyti

Sveikutės, Gal kam teko gerti šiuos papildus? Technofer plus 30 mg 03a83dbc55707da24451d8d76a67.jpg Hemoglobinas geras, reikia pakelti tik feritiną. Gal bus kokių atsiliepimų?

 

Sveiki. Gal jau pirkote šiuos papildus? 

Atsakyti


Dar nepirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciunia: 15 vasario 2022 - 09:12

Ar kas jaučiate širdies permušimus turint maža feritino kiekį kraujyje? Pas mane feritins 9, hemoglobinas 142. Pradėjau vartoti tardyferon. Įdomu ar kas jaučia širdies permušimus turin gegežies stoką? Ar tai susiję ar ne?

Atsakyti