Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

as nuo siandien pradjau gerti skaidulas ziuresim ar ka pades smile.gif
Atsakyti
Skaidulos jums gali apetita sumazinti, valys zarnyna.

QUOTE(jurgaud @ 2013 02 26, 15:28)
as nuo siandien pradjau gerti skaidulas ziuresim ar ka pades smile.gif

Atsakyti
sveikos, susidomėjau šiuo:
http://nsln370.weightlossc.com/
LIEKNĖJIMAS FORTE...
gal kuri bandėte, koki rezultatai ir t.t. smile.gif
radau internete pati pasisakymus apie šį produktą, pasirodo rezultatai 0-liniai, netgi priauga kitos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neriuxxx: 11 kovo 2013 - 09:42
Sveiki,

Bandėt kas slimex, reductil 15?
Atsakyti
o as galiu pasiulyti LIPO-6 esu labai patenkinta butent jo pagalba susitvarke mano organizmas subalansavo ir kuo puikiausiai krito svoris susiderinau pati ka valgyti ir iki kiek valgyti geriau sias tabletes ir iki savo vestuviu per 6 men susimazinau trijomis ismeromis , dabar esu po gimdymo ir po savaites vel pradysiu laikytis tos pacios dietos isbandyta ir man padejo smile.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juozaitiene L. @ 2013 03 17, 14:05)
o as galiu pasiulyti LIPO-6 esu labai patenkinta butent jo pagalba susitvarke mano organizmas subalansavo ir kuo puikiausiai krito svoris susiderinau pati ka valgyti ir iki kiek valgyti geriau sias tabletes ir iki savo vestuviu per 6 men susimazinau trijomis ismeromis , dabar esu po gimdymo ir po savaites vel pradysiu laikytis tos pacios dietos isbandyta ir man padejo smile.gif  thumbup.gif  4u.gif

Sis papildas kaip suprantu,skirtas intensyviai sportuojantiems?
Atsakyti
Sveikos ,4 diena vartoju kokteili Almased ,gyvenu vokietijoj jo galima bet kurioje vaistineje gauti ,siai dienai neturiu jau 2 kg g.gif
Apie ji nemaciaunei vieno blogo atsiliepimo skaiciau dau ,ir vokieciu kalba ,ar yra jo lietuvoi nezinau ...
Kodel vartoju ,kad noriu 20 kg atsikratyt ,drauge per 5 men su juo numete 30 kg ,vienas pazystamas ,vartoja pusmeti ,i diena 1 kokteili isgerdamas ir numete jau apie 24 kg ,kai matai tikrus zmones ir neisgalvotus rezultatus supratau kad galiu ir as numest ,taip kad pradejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2013 04 05, 21:31)
Sveikos ,4 diena vartoju kokteili Almased ,gyvenu vokietijoj jo galima bet kurioje vaistineje gauti ,siai dienai neturiu jau 2 kg  g.gif
Apie ji nemaciaunei vieno blogo atsiliepimo skaiciau dau ,ir vokieciu kalba ,ar yra jo lietuvoi nezinau ...
Kodel vartoju ,kad noriu 20 kg atsikratyt ,drauge per 5 men su juo numete 30 kg ,vienas pazystamas ,vartoja pusmeti ,i diena 1 kokteili  isgerdamas ir  numete jau apie 24 kg ,kai matai tikrus zmones ir neisgalvotus rezultatus supratau kad galiu ir as numest ,taip kad pradejau  biggrin.gif

Sveika, norejau paklaust o ar keite mityba sportavo tie zmones? O pati ar darai ka nors priedo? Nes pakeitus mityba ir kitaip stengiantis ne vienas papildas yra padejes bet jei nieko nekeist tai retai kuris padeda...
Atsakyti
QUOTE(ryte1 @ 2013 04 06, 09:46)
Sveika, norejau paklaust o ar keite mityba sportavo tie zmones? O pati ar darai ka nors priedo? Nes pakeitus mityba ir kitaip stengiantis ne vienas papildas yra padejes bet jei nieko nekeist tai retai kuris padeda...

Mityba keist aisku reikia ,sportas pagal nora biggrin.gif Drauge tikrai nesportavo ,pusmeti geriant syki i diena ta kokteili jis degina riebalus normalizuoja virskinima .. Blogu atsiliepinmu tirkai nemaciau skaiciau tukstancius ,aisku cia reikia ir valios unsure.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu, jog žinutės, prašančios dėl papildomos informacijos rašyti į AŽ, yra draudžiamos, todėl jos bus trinamos. Visa informacija, jei tai nėra reklama ar preparatų platinimas, gali ir turi būti rašoma temoje.
Atsakyti
Sveiki,
noriu pasiteirauti o tas Almased , ar jis neturi kokiu pasaliniu veiksniu ? ar nekenkia organizmui ? ar po jo neislenda visokiausios lygos ir panasiai ?

Ka dar galetumete pasiulyti, kad galima butu isigyti lietuvoje, kad greiciau degintu riebalus ?
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2013 04 14, 17:38)
Sveiki,
noriu pasiteirauti o tas Almased , ar jis neturi kokiu pasaliniu veiksniu ? ar nekenkia organizmui ? ar po jo neislenda visokiausios lygos ir panasiai ?

Ka dar galetumete pasiulyti, kad galima butu isigyti lietuvoje, kad greiciau degintu riebalus ?

Tikrai negirdejau kad jis kenktu ,ten viskas naturalu sudeta ,nebent esi kam nors alergiska .. Zmones ji jau ir pries 10 metu gere ,senai jis jau apyvartoi ....

Riebalus geriausiai degina sportas ,as geriu kokteili ir sportuoju ,tikiuos geresnio efekto biggrin.gif


Atsakyti