Įkraunama...
Įkraunama...

Logest

Iki pastojimo gydytojos paskyrimu vartojau kontraceptika Logest ir buvau patenkinta. Po gimdymo, kai nustojau maitinti ir susinormalizavo menesines, vel pradejau juos vartoti. Bet dabar nuolat teplioja rudomis isskyromis. Gal kam taip yra buve? Ka daryt? Ar nutraukt vartojima ir keist kokiais nors kitais, ar ir toliau vartot. Gal praeis?
Atsakyti
O kiek laiko jau tau tepa? Jei tik pora menesiuku, tai gal nieko, bet jei ilgiau, manau, reiktu apsilankyt pas ginekologe. As pati vartoju logest ir esu patenkinta. Pradzioj(kokius 2,3men.)patepliodavo ir papykindavo, bet dabar viska thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoji dar tik trečia savaitė, bet labai užkniso, nes po mėnesinių dar nebuvo nė vienos švarios dienos ir tų išskyrų gana nemažai. Na bet jei normalu pora mėnesių, tai gal dar pakentėsiu.
Atsakyti
Logest ir man tepliodavo visa cikla... dar plius ir niezejo visa kuna... tad meciau as jas wink.gif ir pradejau vartot kitas - tada nebuvo absoliuciai jokiu pasaliniu pozymiu thumbup.gif bet sako, kad iki 3 men. gali ir teplioti, ir kt...
Atsakyti
O kokias naudojai po Logest?
Atsakyti
QUOTE (Vilkute @ 2004 10 05, 19:36)
O kokias naudojai po Logest?

diane 35, bet pasitarus daktarais, nes turejau ir oda spoguota, ir kt. problemu... wink.gif
Atsakyti
Na, Vilkute, pas mane lygiai ta pati problema. Vis tepa tepa ir tepa... Pradėjau Logest gert prieš pora saviačių. Mano ginekologė kažką minėjo, jei teplios, tai vadinasi per mažas hormonų kiekis - galbūt reikės keist tada kontaceptines. Tikrai negarantuoju, kad būtent taip sakė, bet lyg per miglą kažką prisimenu. Galvoju pas ją eit kitą savaitę, pažiūrėsiu ką pasakys.
Atsakyti
Tai parašyk, ką pasakys. Kokias kitas pasiūlys. Aš jau išvis išmečiau tą Logest, nes nebegaliu - tas tepliojimas taip pagausėjo, kad jau teko ir paketą įsidėt. Absurdas kažkoks. Nebetinka man jos visai. Beje, įdomu, kuo blogai yra didelis hormonų kiekis, kaip pvz. Triregolio. Su tuo, taik kiek žinau niekam nebūna jokių problemų, bet dabar jau jų lyg ir niekas nebeprirašinėja, nes, atseit, pasenusios. O kuo jos blogos, tai nieks nepaaiškina. Beje jos ir šešis kartus pigesnės, negu visos modernios.
Atsakyti
Tai įkvėpta čia kilusio sąmyšio dėl tepliojimų wink.gif nusprendžiau pas ginekologę čiuožt iškart. Tai vakar buvau.
Ir štai ką ji pasakė - geriant Logest normalu, kad teplioja ir teplios kokius 3 mėnesius nuo jų gėrimo pradžios. Taip kad aš nusiraminau ir toliau juos geriu smile.gif Gal, Vilkute, be reikalo tu išmetei juos g.gif Tas tepliojimas dar pasirodo nėra įrodymas, kad tau jos netinka.
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 10 07, 12:48)
Tai įkvėpta čia kilusio sąmyšio dėl tepliojimų wink.gif nusprendžiau pas ginekologę čiuožt iškart. Tai vakar buvau.
Ir štai ką ji pasakė - geriant Logest normalu, kad teplioja ir teplios kokius 3 mėnesius nuo jų gėrimo pradžios. Taip kad aš nusiraminau ir toliau juos geriu smile.gif Gal, Vilkute, be reikalo tu išmetei juos g.gif Tas tepliojimas dar pasirodo nėra įrodymas, kad tau jos netinka.

na, bet yra juk kitu KT... kam kankintis 3 menesius ir jausti sitokius nepatogumus?
Atsakyti
Aha tikrai. Be to, jeigu aš neišmesčiau, tai mano vyras išmestų. Čia tik neseniai ilgiausia negavo dėl nėštumo ir gimdymo ir čia vėl 3 mėnesius kentėk tik šįkart visai be reikalo. Nesąmonė kažkokia.
Atsakyti
Na , man tai negausiai tepliojo, tai maniskiui dzin buvo wink.gif , bet dabar as logestu l. patenkinta. Jokiu problemu del svorio, apetito ar siaip kokio pasalinio poveikio tongue.gif Tik vartoju jau beveik 4 metus, tai sako, kad pusmecio pertrauka reiktu daryt, bet niekaip neprisiruosiu g.gif
Tiesa, dar ir veido oda pagerejo siek tiek, nes anksciau pries dienas tai vaizdelis labai apgailetinas budavo ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anka: 07 spalio 2004 - 20:34