Įkraunama...
Įkraunama...

Planinė cezario operacija Klaipėdos mieste.

Sveikutes.
Aš po cezario.Lyg ir planuoto,bet neplanuotai prasidejusio. Tai + pataikiau paryčiais- iki pamainų keitimosi likusi valanda. Tai vienas daktariukas(prieš tai nuburbėjęs,į laikrodį pažiūrėjęs ir papriekaištavęs,kad aš nelaiku doh.gif ) pareiškė,kad pas mane viskas gražu,galiu ir pati. Pareiškiau griežtą protestą, pasakiau,kad kitaip kaip cezaris-nesutinku, vaikas sėdi, mūsų netraumuokit. Po pusvalandžio mane jau operavo .Jis ir gyd.Mačiulionytė.Viskas puikiai ir gražiai gavosi. Ir niekam nemokėjau,nieko nežadėjau. Tad manau-priklauso nuo pačios, vaiko būklės. O už pinigus- manau irgi galima.
Atsakyti
na nezinau kaip jums bet man leido rinktis ko as noriu...pati ar operacija. as aiku nedvejodama pasirinkau pati bet po 16 val beveik kankynes dare cezario opercija 4u.gif zodziu kaune keliose vietose yra stafke 400 lt ir pjaunam. blink.gif va taip merginos.nors as nemokejau tik atsidekojau pinigais jau po visko ir nersitariau del cezario. su antru ir planuoju tik cezari nes nenoriu nei savo nei vaiko sveikata rizikuoti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Kaip įdomiai pasakėt "planinis", na nebent jųsū pačių nuplanuotas biggrin.gif "Cezaris "yra gan sudėtiga chirurginė intervencija , kurios metu prapjaunami visi pilvo ir gimdos audiniai, tokiu budu vaikelis ateina į pasaulį. Gal tai yra lengviau nei gimdyti pačiom(dabar pasaulį įžiūrima tokia tendencija, atseit kam čia kankintis biggrin.gif ), bet ir cezaris turi pasekmiu. Aš pati patyriau savo kailiu, pjūvis puliavo, pilvas buvo kaip išpustas balionas, ir , beje po cezario jis susitraukia žymiai lėčiau nei po natūr.gimd., o dabar liko baisus randas doh.gif , taip kad ne visada viskas būna gerai, todėl, sorry, kvaila tikėtis kad cezaris yra geriau nei naturalus gimdymas. Visur yra savo minusai ir savo pliusai. Antras mano vaikas irgi gims per cezario operacija, tik manęs tai jau taip nebedžiugina. Laukdamasi pirmagimio aš irgi svajojau apie cezarį(legviau, greičiau ....) ir sukau ratus apie savo gydytoja, kuri radikaliai atsisakė tai daryti vien tik dėl mano noro, kuris vėliau, gimdymo metu išsipildė, apturėjau ekstrinį vietoj planinio lotuliukas.gifO už pinigus aišku jums padarys viską bigsmile.gif
Atsakyti
niu aš nelabai sutinku,man darė todėl kad vaikelis sedėjo ir pragimdyti po 17val.sarėmių niekaip negalėjau.bet randas mažutis,beveik nesimato ir gijo labai greitai,juk ne visoms vienodai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 11 20, 14:17)
na nezinau kaip jums bet man leido rinktis ko as noriu...pati ar operacija. as aiku nedvejodama pasirinkau pati bet po 16 val beveik kankynes  dare cezario opercija  4u.gif  zodziu kaune  keliose vietose yra stafke 400 lt ir pjaunam. blink.gif  va taip merginos.nors as nemokejau tik atsidekojau pinigais jau po visko ir nersitariau del cezario. su antru ir planuoju tik cezari nes nenoriu nei savo nei vaiko sveikata rizikuoti  4u.gif  mirksiukas.gif

NU kažkaip neteko girdėti kad KGN (Klaipėdos) leistų pasirinkti ko nori, nebent už apvalią sumelę bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Z.Lina @ 2006 11 20, 19:33)
niu aš nelabai sutinku,man darė todėl kad vaikelis sedėjo ir pragimdyti po 17val.sarėmių niekaip negalėjau.bet randas mažutis,beveik nesimato ir gijo labai greitai,juk ne visoms vienodai schmoll.gif

drinks_cheers.gif O aš ir nesakau kad visoms, bet būna ir taip ax.gif Ir būtent cezaris yra būtinoji priemonė esant komplikuotai gimdymo eigai, esant netasiklingai vaisiaus padėčiai arba nenumatytiems atvėjams kai gimdymą reikia greitai užbaigti dėl gresiančio pavojaus vaikui arba mamai, o ne užgaida. Tai yra mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukas @ 2006 11 20, 19:42)

drinks_cheers.gif O aš ir nesakau kad visoms, bet būna ir taip ax.gif Ir būtent cezaris yra būtinoji priemonė esant komplikuotai gimdymo eigai, esant netasiklingai vaisiaus padėčiai arba nenumatytiems atvėjams kai gimdymą reikia greitai užbaigti dėl gresiančio pavojaus vaikui arba mamai, o ne užgaida. Tai yra mano nuomonė.

na čia ir aš sutinku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Z.Lina @ 2006 11 20, 19:39)
na čia ir aš sutinku 4u.gif



Ir as sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai sutinku su nuomone, kad cezaris yra intervencija į žmogaus organizmą. bet kai nebėra kitos išeities, cezaris yra pati geriausia išeitis.
aš irgi labai norėjau pati pagimdyt, bet deja teko užbaigti operacija. mane taip pat operavo gydytoja Mačiulionytė. esu dėkinga jai už gerą priežiūrą, nors nesumokėjom nė cento. net po operacijos (operavo 20.30.) 24h buvo užėjus pažiūrėti kaip laikausi, ir kaip traukiasi gimda. o kadangi ji nesitraukė, tai gavau kažkokia tabletę į tiesiają žarną.
va taip.

taipogi esu girdėjus, kad Klaipėdoj galima tartis dėl cezario. "stafkė" - 1000lt.
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2006 11 16, 19:13)
Vot ir paskaityk temos pradzia mirksiukas.gif

O del teisiu g.gif kaip turime gimdyti gydytojui pasakyk.
Taves nieks nepeikia,tik dar tokio dalyko,kad darytu cezari vien del to ,kad nenori as negirdejau.(nors esu prie medicinos) mirksiukas.gif
Pagimdziau 2 vaikus ir sakau ka zinau 4u.gif

nebukit naivios.siais laikais viska daro uz pinigus.eini ir tariesi del cezario is anksto dar galeciau parasyti ir stafke bei daktarus kurie tai atlieka KGN.as ne tik prie medicinos bet ir esu medike ir dirbu tuose paciuose gimdymo namuose.
Atsakyti
QUOTE(meduke @ 2006 11 22, 17:35)
nebukit naivios.siais laikais viska daro uz pinigus.eini ir tariesi del cezario is anksto dar galeciau parasyti ir stafke bei daktarus kurie tai atlieka KGN.as ne tik prie medicinos bet ir esu medike ir dirbu tuose paciuose gimdymo namuose.

O mes it neabejojam ne kiek biggrin.gif Juk ir gydytojams reikia kapeikų pasidaryti rolleyes.gif Kas neįmanoma už pinigus - įmanoma už didelius pinigus mirksiukas.gif Kai yra paklausa bus ir darbo.
Atsakyti
Kiek žinau geriausia pas Kiseliova, stafkė 500 lt. man nedarė cezario nors galejau rinktis, esu su dvirage gimda ir vienu inkstu, tačiau daktarai sakė rinkis pati, jei bus butinybė, tai tikrai darysim
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2006 11 24, 13:09)
Kiek žinau geriausia pas Kiseliova, stafkė 500 lt. man nedarė cezario nors galejau rinktis, esu su dvirage gimda ir vienu inkstu, tačiau daktarai sakė rinkis pati, jei bus butinybė, tai tikrai darysim

tikrai,o aš girdėjau,kad 800Lt? g.gif
Atsakyti