Įkraunama...
Įkraunama...

Planinė cezario operacija Klaipėdos mieste.

Mano draugė gimdymo namuose bandė tartis, tai pas vieną žinomą gydytoją (vyrą) "nelegalus" cezaris 2000 Lt, bandė gimdyti pati, bet po daug prisikankinimo valandų, padarė už 700 Lt. Šiaip priklauso nuo gydytojo kaina.
QUOTE(Z.Lina @ 2006 11 25, 15:20)
tikrai,o aš girdėjau,kad 800Lt? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Pupsiukas @ 2006 11 20, 19:25)
biggrin.gif Kaip įdomiai pasakėt "planinis", na nebent jųsū pačių nuplanuotas biggrin.gif ...

Taip sakoma, kai cezaris suplanuotas. Mano kortelėje įrašyta: planinis cezaris. Kadangi mano placenta uždengus gimdymo kanalus (pirmaeigė) ir pati nepagimdysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grife: 27 gruodžio 2006 - 19:35
Oaš nemokėjau nieko! Man irgi buvo planinis Cezariukas pas daktarę Smailienę, bet...tik po visko vyras nunešė gėlių, konjako ir vokelį su šimtu litų. Padarė operaciją thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Nemanau, kad jei būčiau davus būtų buvę kitaip. Kauno klinikos
Atsakyti
As esu uz naturalu gimdyma ir pirma pagimdziau pati, be jokiu vaistu, antra planuoju taip pat rolleyes.gif , na visko gali buti, kad reiks cezario, ka cia zinosi blink.gif . Girdejau, kad gyd. Jukneviciene labai gerai darocezarius, as kaip tik pas ja lankausi, tai jei ka visai gerai butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulė @ 2006 12 27, 22:18)
Oaš nemokėjau nieko! Man irgi buvo planinis Cezariukas pas daktarę Smailienę, bet...tik po visko vyras nunešė gėlių, konjako ir vokelį su šimtu litų. Padarė operaciją thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Nemanau, kad jei būčiau davus būtų buvę kitaip. Kauno klinikos

o tu iš anksto buvai susitarus pas ką darysi cezarį? Kelintą nėštumo savaitę darė?
Atsakyti
Na, man nedare, pati pagimdziau, tik is dvieju mamu girdejau, sako idealiai sugijo, vos matomas, del to taip sakau, be to ir dabar su ja tarsiuos, jei ir cezari tektu, tai manau gerai bus pas ja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 11 16, 20:49)
Uz pinigus viskas padaroma mirksiukas.gif



QUOTE(Avietytė @ 2006 11 16, 20:55)
Taip uz pinigus VISKAS padaroma



QUOTE(Liutaure @ 2006 12 28, 09:09)
As esu uz naturalu gimdyma ir pirma pagimdziau pati, be jokiu vaistu, antra planuoju taip pat  rolleyes.gif , na visko gali buti, kad reiks cezario, ka cia zinosi  blink.gif  . Girdejau, kad gyd. Jukneviciene labai gerai darocezarius, as kaip tik pas ja lankausi, tai jei ka visai gerai butu  rolleyes.gif


Taigi, laukiausi dukart, abu kartus gimdziau pati, nes niekas net i kalbas nesileido del cezario, nes as taip noriu, o jis nera PLANINIS!!! Ir nesugunde net labai nemazos sumos. O kalbejausi tikrai ne su vienu gydytoju. ax.gif Nemaisykite skirtingu dalyku! Planinis cezaris yra del rimtos priezasties, o pagal nora - tai jau kaip pavyks susitarti. Kiek zinau, Kaune uz cezari pagal nora reikia moketi 1000-2000 Lt. Tai ar ne geriau paciai pagimdyti, jei tikrai tai gali padaryti? Ir jokiu randu, jokiu nemalonumu... Juolab, kad siais laikais yra tokie nuskausminamieji, kad net miegoti gali saremiu nejauciant. g.gif
Atsakyti
Turiu ir as patirties sia tema, pirmasis vaikutis gime po Cezario operracijos, nes jos skubiai reikejo ir buvo atlikta...
O su antruoju Cezaris buvo planinis. Nes yra problemu, dvirage gimda ir pertvara makstyje.
Tiesa pasakius, jauciausi tikrai ne kaip, o apie naturalu gimdyma savjojau kiekviena vakara ir meldziau Dievo, kad leistu pasijusti moterim suzinoti, kas tai yra Baisusis gimdymas...
Taigi mano malda isklausyte, vaikutis gime naturaliai, labai greita, be jokio nuskausminimo.
Labai atsiprau jei dabar kuria nors izeisiu, bet Cezaris kaip uzgaida, nes bijau gimdyti ar dar juokingiau nenoriu, man yra mazu maziausiai nepriimtina. Kam tada pradeti stebukleli jei nenoreti jo gimdyti. Ir be to tas Baisusis gimdymas nera tiks baisus, o ypac finale wub.gif
As uz Cezari, tik tuomet kai tai butina...
Atsiprasau nestuke.gif kurias galejo izeisti mano pasisakymas
Bet cia kategoriska mano nuomone.
Atsakyti
Mamka22, kaip pirstu i aki. thumbup.gif Pritariu tau 100%!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mamka22 ir Lexana drinks_cheers.gif pritariu biggrin.gif Nepykit merginos, bet jau perlenket lazdą kartais lotuliukas.gif Toks nenoras gimdyti natūraliai galųgale atves prie Cezario, juk svajonės pildosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukas @ 2007 01 15, 17:31)
Mamka22 ir Lexana  drinks_cheers.gif pritariu biggrin.gif Nepykit merginos, bet jau perlenket lazdą kartais lotuliukas.gif Toks nenoras gimdyti natūraliai galųgale atves prie Cezario, juk svajonės pildosi rolleyes.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Tikra tiesa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukas @ 2007 01 15, 18:31)
Mamka22 ir Lexana  drinks_cheers.gif pritariu biggrin.gif Nepykit merginos, bet jau perlenket lazdą kartais lotuliukas.gif Toks nenoras gimdyti natūraliai galųgale atves prie Cezario, juk svajonės pildosi rolleyes.gif

Kodel perlenkem lazda? blink.gif Manau cia kiekvienos asmeninis reikalas kaip ji nori gimdyt ax.gif
Atsakyti
as tai tik vieno dalyko nesuprantu g.gif ko kisasi ir postringauja tos, kurioms cia ne vieta? jei norite gimdyti naturaliai-prasom 4u.gif jei nenorite- neliskite su savo komentarais biggrin.gif manau, kad autore tema tam ir sukure, kad gautu jai reikiama ir rupima info, o ne tam ,kad uzsipultumete su savo nereikalingais komentarais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 15 sausio 2007 - 20:06