Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

QUOTE(Katu @ 2006 11 01, 18:28)
Aš šiandien kepiau keksiukus su ananasais, gavosi labai skanūs. Nusivežiau kelis pas tėvus, tai ten visi labai gyrė, o iš vyro tai atiminėjau, nes būtų nelikę. 6 keliau silikoninėj formelėj, o likusius - popierėliuose.

truputį ne į temą, bet kur gauti popierėlių keksiukams? aš jų niekur nemačiau, o taip norėtusi keksiukų išsikepti, dar kai visos taip reklamuojat blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(vytule @ 2006 11 03, 16:50)
truputį ne į temą, bet kur gauti popierėlių keksiukams? aš jų niekur nemačiau, o taip norėtusi keksiukų išsikepti, dar kai visos taip reklamuojat  blush2.gif .


As Rimi esu maciusi, ten kur peiliai, plakimo sluoteles, atidarytuvai.
Atsakyti
Sonatina noreciau paklausti 4u.gif darysiu vel Aharoni obuoliu pyraga, bet neturiu brendzio ax.gif gal galeciau ko nors kito deti konjako ar dar ko, o gal is vis tada galima jokio alkoholio nepilti g.gif . Labai aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Sonatina,
jau kazkas rase, bet pasikartosiu: tu nuostabus zmogus. Pasidalini savo kulinariniais sugebejimais, skiri mums savo laika, parodai kiekvienam demesi... mirksiukas.gif Didelis TAU ACIU
heart.gif

As is tavo sarasiuko esu kepusi tris patiekalus, visi buvo labai skanus.
Siandien kepiau varskes apkepa. Niam niam smile.gif
Ir cukraus jauciasi kaip tik tiek, kaip man patinka - ne per saldu.....
Tik pas mane jau iskepto apkepo gavosi tokia vientisa mase, pas tave jis nuotraukoje atrodo puresnis. Idomu, kodel? (kai tik galesiu, idesiu savo apkepo foto).
Gal gali parasyti, kokia varske naudoji, ir kokioje formoje kepi?

P.S. beje, Sonatina, tu ne tik puiki kulinare, bet ne ka prastesne ir fotografe smile.gif Nuotraukos kaip reklaminiuose stenduose smile.gif
Gaila, kad dar neturi nuosavo restoranelio (nors skaiciau, kad apie toki svajojai) - eiciau su savo seimynele valgyti tik pas jus ax.gif
Rita flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 03, 15:01)
linaj, tikrai labai keista... g.gif O tai kiek tu dėjai cukraus, kad pyragas gavosi nesaldus? Nes aš gerokai pamažinau cukraus ir vis tiek buvo gana saldu... Balzganas skystis - spėju, kad obuolių sultys... O šiaip labai sunku pasakyti, ką padarei ne taip... Ar tikrai viską darei tiksliai pagal receptą?

tai vat, kad viska dejau kaip nurodyta recepte g.gif Ai, gal cia kalta pilnatis ir nesaldus pirktiniai obuoliai biggrin.gif Kita karta prizadu, bus geras mirksiukas.gif O tesla turetu buti tokia a lia smeline mirksiukas.gif
Atsakyti
tik praeita savaitgali, atradau si skyreli, darbe laisvo laiko turejau tai pasivarciau temukes, ir jau pagaminau balandeliu apkepa, zuvi prancuziskai, obuoliu rudeni, ir sagutes:) o pyragelius su obuoliais jau kepiau du kartus po dviguba porcija;) ir viskas buvo labai labai skanu ir grazu, aciu uz receptukus Sonatina;) sian jau pasiruosiau gamint varskes apkepa ir cukrinius sausainius, o rytdienos rytui jogurtinius blynelius;) tei va Sonatinos deka vel igavau ikvepima gamint:) nes kazkaip viskas jau buvo nusibode, ir gamindavau tik kad nereiktu vien parduotuvinio maisto valgyt;)
Atsakyti
QUOTE(vytule @ 2006 11 03, 16:50)
truputį ne į temą, bet kur gauti popierėlių keksiukams? aš jų niekur nemačiau, o taip norėtusi keksiukų išsikepti, dar kai visos taip reklamuojat  blush2.gif .



Aš perku Kepėjo parduotuvėj, arba galima internetu iš čia
Mane tenkina jų kokybės ir kainos santykis.
Atsakyti
as siandien kepiau "Kalakutienos zuikis su suriu" ,tik vietoj kalakutienos dejau vistiena smile.gif greita,lengva ir labai labai skanu thumbup.gif

user posted image

o dabar saldytuve sala TORTAS "KREMAS А'LIA KREMAS" ,tikiuos gerai gavosi vyro gimtadienui rytoj ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Portuke @ 2006 11 02, 20:59)
Oi, Sonatina, Sinatina....... ir ko as ilindau i Tavo skyreli...... Kartais paragaves , negali sustot - sis posakis man dabar ypac tinka  rolleyes.gif
Receptai nesudetingi, komentarai labai praktiski, rezultatas atitinka lukescius  smile.gif  Ir sustot sunku  tongue.gif
Ka tik susveitem  puse "obuoliu rudens" - labai labai skanus pyragas  4u.gif  visuomet kepdavau biskvitini obuoliu pyraga, kelis kart bandziau su trapia tesla,bet nelabai man trapi tesla patikdavo. O sitas receptukas super, tik man biski per saldu - kita karta desiu maziau cukraus. Tik vat baltymu tai nepavyko taip isplakti, kad nesusmuktu tarp obuoliu i tarpus. Pirma paplakiau vienus baltymus kol suputojo (bet ne iki standumo), tada dejau puse cukraus, tam istirpus dar truputi cukraus. Is viso plakiau 10 min. Ka dariau ne taip?



Portuke, aš į baltymus dėjau truputį citrinos rūgšties ir baltymai gavosi "kieti" biggrin.gif , t.y. jie nenugrimzdo į obuolius, nes ir man baltymai nesigavo pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(dianux @ 2006 11 03, 19:14)
as siandien kepiau "Kalakutienos zuikis su suriu" ,tik vietoj kalakutienos dejau vistiena  smile.gif  greita,lengva ir labai labai skanu  thumbup.gif
 
user posted image

o dabar saldytuve sala TORTAS "KREMAS А'LIA KREMAS"  ,tikiuos gerai gavosi vyro gimtadienui rytoj    ax.gif

Nu kaip skaniai ir paprastai atrodo, o nebuvo per riebu?
Dabar galvoju, kad tik kelius neužpustytu bėgsiu ryt petražolių ir faršo ieškot
Atsakyti
Gaminau vakarienei kotletukus su sūreliu essen.gif essen.gif essen.gif Skanumėlis tai neišpasakytas... Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 11 03, 19:33)
Nu kaip skaniai ir paprastai atrodo, o nebuvo per riebu?
Dabar galvoju, kad tik kelius neužpustytu bėgsiu ryt petražolių ir faršo ieškot


per riebu tikrai nebuvo mirksiukas.gif nes turejau sveciuose panele,kuri labai vengia riebaus maisto ,o si "zuiki" valge pirstus pasilaizydama tongue.gif
user posted image

nors Sonatina ir ispejo,kad gaunasi gan didelis zuikis ,tikrai nesitikejau,kad toooks didelis thumbup.gif
Atsakyti