Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Kepenys karališkai - fantastika thumbup.gif , tik kepiau ne kotletukus, o verčiau tą masę į keptuvę su aliejum ir varčiau mentele, po to sluoksniavau su daržovėm ir padažiuku. Gavosi gal 3 sluoksniais visko. Kadangi grietinės beveik neturėjau, padažiukui tiko majonezas su grietinėle (gal ir negalima taip derint, bet gavosi skaniai) Ir kepiau viską ne orkaitėj, o Zepter puode ant ugnies. Ačiū Sonatinai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sonatina-išbandžiau beliašus!Super duper labai skanu,tik man nesigavo tokie gražūs ax.gif bijojau miltų padaugint,tai gana minkšta tešla gavosi.Bet labai skanu,bijau ka vyrui gali ir nelikti blush2.gif Ačiuks wub.gif
Atsakyti
Apturėjau svečių artimų giminaičių, tai pagaminau tokį naminį patiekalą, kaip makaronų lizdeliai. Makaronus dėjau su špinatais, o feršą veršienos - kiaulienos. Svečiams laaabai patiko. Šis patiekalas jau įtrauktas į mano pagrindinių patiekalų sąrašą (na, ne kasdieninių). O šiaip tai Sonatinos makaronų lizdelius jau išreklamavau ir bendradarbėms. Taip pat daug kam patiko grybai marinuoti garstyčių padaže. Ne visos turi internetą ir gali juos sužinoti.
Atsakyti
na daba ir as girsiu sonatina, nors nesu megeja komplimentus zarstyt mirksiukas.gif siandien i pas mane buvo sveciu. tai padariau sluoksniuotos teslos suktinuku su alyvuogem. tingejau perdaug marmalint- nedariau savo etatiniu pyrageliu, o nusprendziau pabandyt sonatinos uzkandziu. atvirai sakant, galvojau nebus nieko blatno, ale sveciai surijo tuos suktinukus kaip semkes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif marinuota zuvis su darzovem, jau patapo etatiniu patiekalu, su kuriuo niekad neprasaunu biggrin.gif
desertui iskepiau keksa su sokoladu i kriausem i dar obuoliu pyraga su jogurtiniu uzpilu. tai irgi sprogo momentaliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiesa pastarajam, man jogurtas bekepdamas pavirto i varske. kas ner blogai - skonis vistiek liuks gavos thumbup.gif siaip idomu ar taip turejo but g.gif
Atsakyti
Pagal Sonatinos receptukus gavosi (niam niam):

[img=http://img46.imageshack.us/img46/7412/img0392apksb5.th.jpg]

user posted image

(i varskes blynelius dejau daugiau miltu, nes man tesla buvo labai skysta. O skonis super. Apkepo taip pat smile.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rts: 04 lapkričio 2006 - 22:34
Aš vakar pagaminau Silkę pataluose,tai gavosi thumbup.gif ir skonis puikus.Toks lengvas užkandis vakarienei buvo blush2.gif

user posted image
Atsakyti
O aš kepiau šį kart šokoladinį keksą su varške. Super super kaip skanu, nesaldu, mano vyras negalėjo patikėti kad čia aš pati tokiį kanėstą iškepiau rolleyes.gif ir atrodė gražiai ir skanu nerealiai buvo.
Sonatina ačiū ačiū ačiū, jau kiek ką gaminu iš tavo receptų- visi niam niam thumbup.gif
Atsakyti
Kaliteja, labai gražiai gavosi suilkė pataluose, taip ir seilė nutįso biggrin.gif

o kokią želatiną naudojai ??? ir per kiek laiko sustingo?


Atsakyti
noriu kept obuolių pyragą ,,obuolių ruduo''. Namie mažai sviesto, o lauke toks oras doh.gif kuo galima jį pakeisti? Ar labai sugadinčiau jei įpilčiau aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 05, 12:18)
noriu kept obuolių pyragą ,,obuolių ruduo''.  Namie mažai sviesto, o lauke toks oras doh.gif kuo galima jį pakeisti?  Ar labai sugadinčiau jei įpilčiau aliejaus?

Sugadintum. Geriau naudok margariną.
Atsakyti
sonatina kepsiu tavo keksa su kriausem,sakyk ar ir silikonine forma reikia tept riebalais ir barstyt dziuveseliais kaip recepte parasyta?gal cia tik su paprasta forma taip?
Atsakyti
QUOTE(sandralita @ 2006 11 05, 10:52)
sonatina kepsiu tavo keksa su kriausem,sakyk ar ir silikonine forma reikia tept riebalais ir barstyt dziuveseliais kaip recepte parasyta?gal cia tik su paprasta forma taip?

As atsakysiu ax.gif Nereik niekuom tepti ir barstyti... Jei joje kepsi pirma karta, tai gali aliejum patepti siek tiek...
Atsakyti