Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

QUOTE(sandralita @ 2006 11 05, 11:52)
sonatina kepsiu tavo keksa su kriausem,sakyk ar ir silikonine forma reikia tept riebalais ir barstyt dziuveseliais kaip recepte parasyta?gal cia tik su paprasta forma taip?

Perskaičiau,kad tu ruošiesi kep.Tai užsimaniau ir aš, jis mūsų mėgiamas ax.gif Užsimakalavau tešlą,pliurpėdami su MB ir prieš dedant į skardą prisiminiau,kad kepimo miltelių neįdėjau doh.gif doh.gif Žvilgt,žvilgt,o gi neturiu,tik soda g.gif Sumakaliojau su pora šaukštų grietinės t.y. nugesinau,padalinau kakavinei ir kriaušiniai (vietoj jų dėjau persikus) ir gavosi liuks.
Norit pamatyt???? ax.gif
Papildyta:

Prašom ax.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif labai skanu,tik karšta ragavau.O atvėsęs bus mmmm lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ačiū ,Sonatinai

user posted image aciuks.gif assa.gif hihihi.gif
Atsakyti
Ką tik išbandžiau Varškės-apelsinų pyragą smile.gif Skanumėlis thumbup.gif Tik tešlą dariau pagal pyrago su persikais ir uogomis receptą ir vietoj mandarinų dėjau konservuotus persikus. Neturėjau grietinėlės, tad į varškės masę įmaišiau mažą persikinio jogurto indelį. Kadangi konservuotų persikų turėjau didelį indelį, jų šiek tiek atliko, tad išdėliojau ant iškepusio pyrago viršaus ir tik tada apliejau apelsininiu glajumi. Apelsininio likerio neturėjau, tad jį pakeičiau apelsinų sulčių ir brendžio mišiniu. Super gaivus pyragiukas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Labas Sonatina. Kepiau vakar medaus-riešutų kvadratėlius. Mmmmmm koks puikus skonis rolleyes.gif Smėlinis pagrindas ir migdolai karamelėje nuostabus derinys wub.gif O dar medaus kvapas namuose.... Patiko ne tik man, bet ir vyrui, ir mūsų draugams smile.gif
Migdolų plokštelių neužtikau nei maksimoj, nei rimi, nei iki, nei norfoj... Pirkau paprastus migdolus ir geras 2 valandas iš jų tyčiojausi kol nulupau ir susmulkinau. Bet buvo verta 4u.gif Ačiū už puikų receptą.
Atsakyti
Gal kas zinot kur gauti migdolu ploksteliu? g.gif
Atsakyti
agotai, džiaugiuosi, kad tinginys ir žuvis patiko smile.gif

balanduke, na va dar žmogžudyste apkaltinsit blink.gif Tikiuosi nesprogo brangusis? g.gif O šiaip, malonu, kad patiko smile.gif

Buckiuk, labai smagu, kad kepenys patiko smile.gif Ir šiaip labai įdomi improvizacija...

Sandriuks, džiaugiuosi, kad beliašai pavyko smile.gif Ar palikai vyrui? ax.gif O keksas kaip skaniai atrodo... bigsmile.gif

Žemaika, malonu, kad lizdeliai ir marinuoti grybai patinka, ačiū 4u.gif

lanaa, oho koks sąrašas... Tiesiog garbė, kad per vieną vakarą tiek visko išbandei bigsmile.gif O jogurtas lyg ir neturėjo pavirsti varške...

rts, viskas atrodo super smile.gif Labai smagu, kad patiko 4u.gif

Kaliteja, silkė atrodo fantastiškai thumbup.gif

jolančiuk, man tam kekse labiausiai ir patiko tas nepersaldumas smile.gif Malonu, kad patiko 4u.gif Aliejaus tikrai nerekomenduoju į pyrago tešlą, tikrai geriau, kaip sako Aurute, naudoti margariną...

sandralita, silikoninės, jei naudoji nebe pirmą kartą, nebereikia tepti aliejumi ir kuo nors barstyti smile.gif

melija, pyragas įspūdingas bigsmile.gif Tikrai labai gražiai ir skaniai atrodo thumbup.gif

buzhiuk, džiaugiuosi, kad dviejų valandų kančios atsipirko biggrin.gif

ide, berods vakar rašiau, kad būdavo tik Pliuso (Viči) parduotuvėse ir dar neseniai mačiau Rimi (Megoje)... Nei Maximoje, nei Norfoje, nei Iki niekada nemačiau...


IKI esu dažnai pirkusi migdolų plokštelių anksčiau. Raudona pakuotė apie 9 lt būdavo kiek pamenu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 05 lapkričio 2006 - 19:20
Šiandien kepiau Aharoni obuolių pyragą.Niam niam,laaabai skanus gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina didziulis ACIU uz torto "KREMAS А'LIA KREMAS" recepta 4u.gif nu jau skanus buvo , sveciai nenustojo girti thumbup.gif vyras net uzsiprase dar viena padaryt , rytojui i darba nestis biggrin.gif gaila,neisejo nufotkinti doh.gif tiesa,as taip pat dariau su kremu tortams,nes niekur neradau to "instant" pudingo smile.gif
Atsakyti
vakar dariau pupelių troškinį, šiandien valgėm kukulius su sūrėliu rolleyes.gif . Visiems labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Pirmąjį kartą gaminau makaronų lizdelius thumbup.gif
Na, labai skanu buvo thumbup.gif thumbup.gif
Dar šimtą kartų tikrai gaminsiu lotuliukas.gif
Ačiū, Sonatina, tu auksas - imk balioną 4u.gif
Beje, kiek tau metų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 11 05, 12:17)
Kaliteja, labai gražiai gavosi suilkė pataluose, taip ir seilė nutįso  biggrin.gif

o kokią želatiną naudojai ??? ir per kiek laiko sustingo?

aciuks.gif
Naudojau paprastą,kokią Saulutėje radau pirkti,tai puse kakelio tikrai supyliau,jei ne daugiau g.gif o sustingo tai labai greitai,nes aš palaukiau kai jau majonezas trauktis pradėjo ir viską sumaišiau,o po to į šaldytuvą,tai po 30min jau buvo thumbup.gif
Tiesa majonezo sudėjau visą indelį.
Merginos nu jau pyragų kokių prikepėte wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 05 lapkričio 2006 - 20:37
Atsakau Sonatinai apie čumako padažą.Šitos firmos produktų:aliejaus,padažų,kečupo man parveža pusbrolis iš Ukrainos.Dabar neseniai aptikau Kaune,Šiaurinėj parduotuvėj,bet nevisada būna.Skanūs dalykai prie kepsnio.O ypatingai skanus su rauginto agurko gabalėliais,taip tiko prie blynelių su cukinija. thumbup.gif
Atsakyti
Aš norėčiau paklausti ar kiaušiniu - faršo vyniotiniui ant kokiu riebalų reikia kepti ar ant skardos nieko nepatepus pilti kiaušinių ir surio sluoksnį. Bijau, kad man gali prilipti prie skados ax.gif
Atsakyti