Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

QUOTE(Mama_Tania @ 2006 11 06, 17:08)
blush2.gif gal gali įmest nuorodą, nes nerandu doh.gif


Sausainiai "Triufeliai" su visom gaminimo nuotraukytem yra cia
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2006 11 06, 16:22)
Sausainiai "Triufeliai" su visom gaminimo nuotraukytem yra cia

doh.gif aš pagal kitą nuorodą žiūrėjau blush2.gif ačiū

atrodo tokių atstumų ir dėjau, ai, tiek to, svarbu , kad kiti patiekalai išeina puikiai,
sonatina, ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
gal kas greitai atsakys. ruošiuosi daryti vištieną garstyčių padaže. bet va klausimas ar vietoj garsyčių grūdėtų/miltelių galiu dėti garstyčių padažo ar kaip jis ten ir kiek? recepte grūdėtų garstyčių - 1v.š.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 06 lapkričio 2006 - 16:34
Sonatina, padėk surast mano klaidą ax.gif Norėjau naujosiose formelėse iškept keksiukus pagal šį receptą Uogų (vaisių) – grietinės keksiukai. Viska dariau iki tos vietos, kur liko sudėti uogas, tai 4 keksiukams masę įpyliau į formeles be uogų. Štai tokie gražus gavosi keksiukai.

user posted image

Kadangi uogų neturėjau, tai į tešlą pyliau užšaldytas mėlynes (kadangi uogos mažos, tai įpyliau kartu su sultimis (skysčių), tik gal 120 ml), ir kepiau 20 min., o gavosi keksiukai tokie user posted image.

Gal reikėjo daugiau pakept? ar nereikėjo skystį pilt?
Atsakyti
Sonatina, ar į "Aharoni obuolių pyragą" tikrai reikia 2,5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių kaip parašyta recepte? Tu irgi tiek dėjai? g.gif Nes aš kątik jį iškepiau, dar aušta formoj, bet kampuką paragavau, tai man lyg jaučiasi tie kepimo milteliai g.gif


Truputį apsimelavau blush2.gif Kol buvo karštas, tai šiek tiek jautėsi, o atšalo ir viskas OK biggrin.gif Tiesiog nerealus pyragas thumbup.gif Ypač patiko tas aromatas nuo citrinos wub.gif
Atsakyti
šiandien gaminau makaronų lizdelius. vyras liko sužavėtas, o aš patenkinta, kad jam patiko thumbup.gif super. tik aš, kad butų truputį liesiau, vietoj pieno pyliau grietinėlės, bet gavosi visai super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 06 lapkričio 2006 - 19:53
Na o aš šiandien išbandžiau galų gale žuvį prancūziškai - labai skaniai išėjo - suvyru nusprendėme, kad tai tikrai karštas patiekalas vertas net Kūčių stalo. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Shiduh, kiek imsi už užsakymus? bigsmile.gif tongue.gif

yuki, taukų tikrai mačiau prie sviesto, bet nemaniau, kad kada nors jų prireiks... tongue.gif O apkepas ir man neiškilo, kepimo milteliai tik išpurena jį...

Gadiga, tikiuosi daug ką išmėginsi thumbup.gif

krika, čia garstyčios ir turi būti ne sausi grūdeliai, o padažas su grūdeliais... Jeigu tokio neturi - dėk tiek pat paprastų paruoštų garstyčių smile.gif

Mama_Tania, papasakok dar kartą - į vienus keksus nebedėjai daugiau nieko, o į kitus bėrei uogų ir papildomai pylei 120 ml skysčio? Jeigu taip, akivaizdu, kad antrųjų keksų tešla buvo per skysta, todėl jie ir neiškilo normaliai...

Martyna, paprastai neataušusiuose pyraguose jaučiasi kepimo miltelių skonis, o ataušus - dingsta smile.gif

PaMeL, džiaugiuosi, kad lizdeliai patiko smile.gif

editam, malonu, kad žuvis patiko ir net buvo taip garbingai įvertinta 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, ar vietoj kepimo popieriaus galima naudoti folija, darant kiausiniu - farso vyniotini? ax.gif
Atsakyti
Šepardo pyragas buvo kepamas savaitgalį, skonis thumbup.gif thumbup.gif bet va vaizdas buvo ne kokis sad.gif gerai, kad svečiai tik savi ax.gif jaučiu per skystai aš jį padariau, nes buvo geriau valgomas šaukštu, o ne šakutem jau nekalbant apie pjovimą sad.gif

g.gif dabar dar kartą peržiūrėjau receptus ir foto, tai su vištiena keptasis ir kabinams šaukštu smile.gif matyt tik "pasimoviau" ant pavadinimo, kad pyragas doh.gif o kokis jis iš tikrųjų turi gautis?


o ir manų apkelpas kaip tik laiku thumbup.gif nes kaip tik nupirktas visas pokis jų, o košės tai nieks navalgo, vien apkepams, bet ten tik pora šaukštų tereik, tai daba bandysim sunaudot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaiva: 06 lapkričio 2006 - 20:59
negavo mb sausų mielių ir parnešė šlapių, kažin, ar pavyktų man jas picos tešlai panaudot? unsure.gif
Atsakyti
leo11, aš taip nebandžiau, bet man regis kažkuri mergina taip kepė... g.gif Teoriškai turėtų viskas būti OK...

Linaiva, iš tiesų šepardo pyragą geriausiai daryti atskiruose porcijiniuose indeliuose, kad nereikėtų dėlioti į atskiras lėkštes... Nes realiai jis ir yra valgomas šaukštu...

yuki, tai taip pat sėkmingai turi gautis ir su šviežiomis mielėmis... 7 g sausų mielių = 25 g šviežių... Tad vienai picai reikėtų 12 g šviežių mielių, kurias reikėtų sutrupinti ir sumaišyti, kaip ir sausas, su šiltu vandeniu ir cukrumi smile.gif
Atsakyti