Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Noriu paklausti. As kai darau zuvies file prancuziskai, atsiranda labai daug skyscio . Visa laika darau is saldytos zuvies file (heko). Skonis vistiek fantastiskas, tik idomu ar ir kitoms to skyscio daug atsiranda?
Atsakyti
user posted image

Šokoladiniai sausainiai su riešutais

Tešla
175 g sviesto
1 kiaušinis
125 g cukraus pudros
40 g kakavos
250 g miltų
½ citrinos tarkuota žievelė
1/8 a. š. druskos
1 a. š. cinamono
1 a. š. kepimo miltelių

40 g susmulkintų nuvalytų riešutų
2 v. š. cinamono

Minkštą sviestą sumaišyti su cukraus pudra, įmaišyti kiaušinį. Suberti sausus ingredientus ir užminkyti tešlą. Dėti tešlą į plėvelę ir palaikyti ~ 10 min. šaldiklyje.
Sumaišyti riešutus ir cinamoną.
Tešlą padalinti į dvi dalis – suformuoti dešreles ir apvolioti riešutų – cinamono masėje (geriausiai tam naudoti plėvelę – berti ant jos riešutus su cinamonu, dėti tešlą ir prilaikant plėvele apvolioti, kad apliptų iš visų pusių. Jeigu kur neprilipo, galima tiesiog užberti ir prispausti rankomis). Dėti 1 val. į šaldytuvą (arba 40 min. į šaldytuvą ir 10 min. į šaldiklį). Išvynioti iš plėvelės ir supjaustyti 1 cm storio riekėmis. Dėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje 15 – 20 min.

P. S. labai švelnūs sausainiai su lengvu citrinų ir cinamono aromatu... rolleyes.gif Tiesa, su riešutais sumaišiau tik 1 a. š. cinamono...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aitta @ 2006 11 07, 11:09)
Noriu paklausti. As kai darau zuvies file prancuziskai, atsiranda labai daug skyscio . Visa laika darau is saldytos zuvies file (heko). Skonis vistiek fantastiskas, tik idomu ar ir kitoms to skyscio daug atsiranda?

Aš gaminau su jūros lydeka ir man visai nebuvo vandens,nes aš ją prieš tai labai gerai nusausinau popieriniais rankšluosčiais,gal tai padeda g.gif
Nes parašyta recepte nusausinti.Tai nusausinu,taip kad tikrai sausa būna ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 07 lapkričio 2006 - 11:30
Ačiū Sonatina, kad ir toliau mus džiugini receptais 4u.gif vakar gaminau makaronų lizdelius grietinėlės padaže - laaaaaabai skanu thumbup.gif Beje, tai buvo spagečių lizdeliai, tik 2 lt iš IKI ir labai tiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveika Sonatina,

iskepiau bandeliu su cinamonu smile.gif :

user posted image

user posted image

Atsakyti
sveiki - vakar išbandžiau bulvių picą su tunu - na tikrai labai skanu gavosi - visiems labai patiko - ir mano mažosios valgė su mielu noru. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aitta @ 2006 11 07, 11:09)
Noriu paklausti. As kai darau zuvies file prancuziskai, atsiranda labai daug skyscio . Visa laika darau is saldytos zuvies file (heko). Skonis vistiek fantastiskas, tik idomu ar ir kitoms to skyscio daug atsiranda?


Taip, dėl to, kad šaldyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 07, 10:22)
Mama_Tania, o 12 balų gavai iš kiek? g.gif  tongue.gif Viskas atrodo tikrai labai skaniai thumbup.gif

hihihi.gif iš 10 balų...
Atsakyti
QUOTE(leo11 @ 2006 11 06, 20:09)
Sonatina, ar vietoj kepimo popieriaus galima naudoti folija, darant kiausiniu - farso vyniotini?  ax.gif

žinok geriau nusipirk popieriaus, aš dariau šitą ant folijos, tokia pat mintis šovė, nes neturėjau popieriaus, tai prilipo ir reikėjo su visu sluoksniu nulupti blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ka tik ka tik pabaigiau valgyt gabaleli manu koses apkepo ax.gif na is tikruju jis labiau panasus i pyraga, toks purus purus...Bet man labiau norejosi tokio sunkesnio, slapesnio blush2.gif Bet gal cia tik man gavos toks labai sausas, bet anaiptol skonio negadina, skonis tai thumbup.gif aciu uz recepta Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, norėjau paklausi va šitamemarinare su kefyru, kiek laiko reikia marinuoti kulšeles? Ar tik išmaišyti ir jau galima kepti ax.gif Manau nieko neatsitiktų jei kepčiau orkaitėje, ar ne?
Atsakyti
aitta, žuvį tikrai reikia labai gerai nusausinti... Bet labai daug kas priklauso ir nuo žuvies... paskutinį kartą nusipirkau labai gražios šaldytos rudagalvės menkės, bet atšilusią reikėjo tiesiog išgręžti doh.gif

Čalykušu, džiaugiuosi, kad lizdeliai patiko smile.gif

rts, bandelės tiesiog iš ekrano kvepia cinamonu... thumbup.gif

editam, labai malonu, kad bulvinė pica visiems jums patiko smile.gif

Mama_Tania, supratau... tongue.gif

Eimante, tiesą sakant, ir aš tikėjau kažko šlapesnio... Jaučiu jį būtų galima sulaistyti kokiu nors sirupu... rolleyes.gif

katiliuk, tikrai galima kepti ir orkaitėje smile.gif O marinuoti reikėtų bent 1 val. 4u.gif
Atsakyti