Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

QUOTE(Smiling @ 2006 10 26, 16:14)
aš kepiau neuždengtam, bet viskas gavos  thumbup.gif , bet aš 1,5val nekepiau, man ir į0min užteko kažkaip  g.gif  arba tiesiog pilk sojos kokio padažo daugiau, kad apsemta ilgiau būtų ir neišdžius taip


Kai kepiau ir man pasirodė, kad iškepė anksčiau, bet ką aš ten žinau irnesakyk.gif
Sojos padažo pyliau 4-5 v.š., bet ir tai sūroka buvo ax.gif
Galbūt iš tiesų per sausa gavosi, nes naudojau nugarinės išpjovą (atrodo taip vadinasi) g.gif

Ačiū visoms už patarimus - kitą kartą gudresnė būsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 10 26, 14:31)
Kai kepiau ir man pasirodė, kad iškepė anksčiau, bet ką aš ten žinau irnesakyk.gif
Sojos padažo pyliau 4-5 v.š., bet ir tai sūroka buvo  ax.gif

siaip as nezinau kaip LT, bet cia yra ne tik surus, bet ir saldus sojos padazas, as naudojau ji ir dejau siek tiek druskos ax.gif mums laaabai patiko
Atsakyti
bea tik nepyk vel 4u.gif
ar kiausiniu - farso vyniotini galima det ant folijos o ne ant kepimo popieriaus ? g.gif
Atsakyti
Visa diena masciau, kur realizuot savo ziedini kopusta ir cia apsireiske Sonatina drinks_cheers.gif
Tai va, grizau, pasidariau vistienos uzkepele. Dejau visko is akies, kadangi siuo metu gyvenu viena, tai 800 g mesos tikrai neiveiksiu smile.gif
Ziedini kopusta apviriau kartu su viena siaudais (stambaii, kaip bulves free) tarkuota morka, o vistiena apkepiau su prieskoniais, sojos padazu ir pienu (nes grietineles neturejau)
Nu, labai skanu, antra porcija doroju smile.gif
Aciu thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, 4u.gif aciuks.gif Aharoni pyragas wub.gif aš be žodžių, jau seniai tokio skanaus nevalgius, kepiau aš anksčiau ir obuolių rudenį, bet man Aharoni labiau patiko thumbup.gif irgi dėjau mažiau nei puodelį cukraus į tešlą, ant obuolių dėjau 3, ne 2 cukraus, kažkaip man mažokai atrodė, bet viskas gavos thumbup.gif ir cinamono daugiau dėjau, nes jis mums patinka
o prieš tai valgėm makaronų lizdelius, irgi patiko 4u.gif tik aš dar papriką kartu su svogūnu dėjau
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

pabandziau ir as siandien Sonatinos receptukus padaryti, gavosi viskas puikiai lotuliukas.gif

Gaminau "Makaronų lizdelius grietinėlės padaže", gavosi labai skanus. Mano vyras megejas makaronu patiekalu, tai jam sis patiekalas buvo laabai skanus smile.gif

Ir kepiau pyraga "Obuolių ruduo". Dar bekepant taip uzsimaniau, kad vos sulaukiau kol iskeps. Gavosi tiesiog pasaka thumbup.gif koks skanus.



Dekui Sonatinai uz puikius receptukus.

Ryt zadu daryti kiauliena marinuota sidre, atsiliepimus butinai parasysiu smile.gif
Atsakyti
Dariau vistiena jogurtiniam padaze, man gavosi rugstoka g.gif
O kaip jums? Galvoju, gal to jogurtinio padazo per daug pripyliau???
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2006 10 26, 17:45)
bea tik nepyk vel  4u.gif
ar kiausiniu - farso vyniotini galima det ant folijos o ne ant kepimo popieriaus ? g.gif



As kepaiu ant kepimo popieriaus ir viskas buvo labai gerai.
Atsakyti
kotletus su sūreliu dariau su tepamu panemunių pievų sūreliu ir dar jo gana nemažai turėjau, tai visą ir sudėjau (min 150 g. ant ~0,5 kg) Buvo irgi labai skanu. buvau dar ir morkų pripjausčius į skardą, bet matyt per stambiai supjausčiau, tai nevisos sušuto.
Atsakyti
mamushka, manau, kad galima kepti ir ant folijos, svarbu, kad būtų už ko išimti iš skardos smile.gif

Katu, džiaugiuosi, kad laiku apsireiškiau su kopūstu biggrin.gif

Smiling, man šis pyragas irgi labai skanus smile.gif Džiaugiuosi, kad patiko 4u.gif

Gintaria, sveika prisijungusi 4u.gif Džiaugiuosi, kad lizdeliai ir pyragas patiko smile.gif

miskouoga, gal netyčia paprikos dėjai? Nes jau kažkuri mergina rašė, kad gavosi rūgštu įdėjus paprikos... Mums rūgštu niekada nebuvo... g.gif

MAMICY, malonu, kad kukuliai su sūreliu patiko ax.gif

Atsakyti
Sonatina, kaip manai, jei aš bananinius blynus kepčiau elektrinėj ketuvėj, kur kepam blynus širdeles ar kaip ten dar juos vadina ax.gif
Atsakyti
Vakar kepiau bandelės pagal Sonatinos recepta "Bandelės su cinamonu" tik be cinamoninio įdaro, dar dariau su razinomis ir kokoso drožlėmis. Tad galiu pasigirti, kad pirmą kartą taip gerai pasisekė iškepti bandeles iš mielinės tešlos, viską paruošiau labai greitai, o rezultatas thumbup.gif
Šiandien beveik puse jų dingo, nors planavau savaitgalį nusivežti lauktuvių pas gimines doh.gif
Atsakyti