Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Neseniai kepiau kiausiniu-surio vyniotini (ar kaip jis ten tiksliai vadinas) smile.gif Ir vel prilipo tas pagrindas. Jauciu, kaltas kepimo popierius, nes vakar kepiau elementarius karstus sumustinius, tai net jie prilipo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sitara: 27 spalio 2006 - 14:14
Vakar kepiau jogurtinius blynus, tai dėjau jogurtą bananų ir citrinų skonio, gavosi thumbup.gif . Tai išėjo iš dviejų Sonatinos receptų vienas: bananiniai -jogurtiniai blynai viename lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 27 spalio 2006 - 14:24
Sonatina, o ar butini migdolai i morku pyraga? Buvau pardej ir pamirsau, o daba del riesutu nesinori vel vaziuot... Kiek esu valgius, tai visur jie dedasi... O kazi kaip be ju g.gif
Atsakyti
rasve, tiesiog neįsivaizduoju, nes neturiu vaflinės... ax.gif Bet teoriškai gal ir turėtų pavykti... g.gif

daliela, labai džiaugiuosi, kad bandelės pavyko thumbup.gif

Milde, šviežias rozmarinas vazonėly tiek kainuoja? bigsmile.gif

sitara, tada tikrai bus problemos dėl popieriaus... O pavyko nukrapštyti nors nesugadinant viso omleto? g.gif

vytule, malonu, kad improvizacija pavyko biggrin.gif

laurechka, manau, kad puikiai gausis ir be migdolų (nors gal turi kitokių riešutų), tik tada įberk papildomai 150 ml (tiek, kiek reikia migdolų) džiūvėsėlių, kad pyrago konsistencija išliktų tokia pati... 4u.gif
Atsakyti
kepiau ir as ka tik kaiusiniu farso vyniotini, tik siek tiek kitaip, i omleta dejau + pieno slakeli ir pati omleta issikepiau keptuvej (nes gaminau tik sau experimentas skant), paskum isverciau ji ant riebaluotos folijos, suvyniojau farsa ir toliau kaip ir turi but, iskepe, skanu, bet siek tiek surokas, nors nedejau druskos niekur schmoll.gif
Atsakyti
mamushka, už tai aš ir rašiau pastabose, kad gal geriau omletui imti grietinės ir majonezo mišinį, kad nebūtų taip sūru...
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 27, 15:50)
mamushka, už tai aš ir rašiau pastabose, kad gal geriau omletui imti grietinės ir majonezo mišinį, kad nebūtų taip sūru...

Aš vieną kartą pamiršau majonezo nusipirkt, tai dėjau tik 30 proc. grietinę - irgi gerai gavosi ir visai nesūru buvo 4u.gif
Atsakyti
o aš išbandžiau "balandėlių" apkepą, labai liuks išėjo thumbup.gif tai dabar mama jau susigundė iškepti, prisiklausiusi pagyrų tongue.gif
Atsakyti
Išbandžiau šiandien tas salotas su kuskusu. Tik nedėjau nei ančiuvių pastos nei austrių padažo, nes vos ne valandą pasisukiojus pardėj, jų surasti nepavyko blink.gif kokiam skyriuj jie sudėti? g.gif Bet šiaip manau galima apsieiti ir be jų. Labai paprasta ir lengva vakarienė gavos mirksiukas.gif
O vat vakar kepiau keksą su varškės - apelsinų įdaru. nu rodos ir iškepęs buvo, ir pakilęs, bet kai atvėso - susmego verysad.gif pasidarė toks kietas ir drėgnas. Kodėl gali susmegti pyragas? ar dar buvo neiškepęs pilnai? ar kokios priežastys tai įtakoja?
Atsakyti
Sonatina, dar norėjau pasiklausinėti dėl tortų gaminimo. Kada nuimti formos kraštus, kad juos papuošti - pvz kremo a'la kremo tortui - ar užpilui atvėsus jis dar pasiduos formavimui? Ar dailinti tik užpylus?
Atsakyti
Vakar vakarienei gaminau kalakutienos farsa su kuskusu, tai super skanus patiekalas!!! Tik man kuskusas turi buti su darzovemis, tai as pridejau brokoliu dar ir ziupsneli kedro riesustu dejau. Labai skanus patiekalas. Rytoj pusryciams kepsiu babanu blynelius.
Atsakyti
Kotletai su suflė kepurėlėmis thumbup.gif
as dariau maziukus, tokius vaikiskus, tai labai graziai gavosi biggrin.gif
Atsakyti