Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Kaip tik vakar kepiau pynutes su varške. Viskas gavosi liuks thumbup.gif Labai įdomios, atrodo lyg su mielėm būtų. Tokias anksčiau kepdavo Javinė, dabar nebekepa
Atsakyti
Kepiau uzvakar bandeles su cinamonu smile.gif Paskaiciau, kad is puses normos gavosi 13 bandeliu, galvoju, 26 bus kaip tik. Dar tokios mazutes biggrin.gif Gavosi 43 ir diiideles smile.gif Va tokios trys lekstes...Vis dar valgom biggrin.gif skanu, bet kitakart tikrai darysiu is puses normos biggrin.gif
O vakar kepiau pica. Labai skani smile.gif Tik va dariau su sausom mielem, kaip ir parasyta...ir nelabai man iskilo...Nors kildinau tokiom paciom salygom kaip ir bandeles. Tai nezinau kame reikalas...Ar sausose mielese ar kame?

Sonatinai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zole: 18 lapkričio 2006 - 12:34
zole, papasakok, ką dėjai ant picos smulkiai, labai jau skaniai atrodo thumbup.gif
Mūsų šeimai labai patiko ryžiai serbiškai, nors išvaizda nėra labai viliojanti, bet tikrai labai skanu, jau dariau ne kartą. Vištiena vyne su obuoliais obuoliai išėjo labai skaniai, pati vištiena irgi gerai.Tik kukuliai su sūreliu man nelabai gavosi - išėjo kietoki ir sausi, galbūt dėl jautienos faršo g.gif Kinietiška vištienos sriuba su grybais irgi visai patiko.
O praeitą savaitgalį kepiau biskvitinį varškės tortą. Darbo nemažai ir jau galvojau nesigaus, nes šluotelės neturėjau, miltų nesijojau, kaip recepte reikalauja, bet tortas gavosi puikus - labai skanus ir gaivus, svečiai gyrė, tiesiog man tai super. Būtinai kepsiu dar kartą. Ačiū, Sonatina biggrin.gif
Atsakyti
SONATINA, ačiū už skanaus obuolių pyrago receptuką, čia tas izraelietiškas mirksiukas.gif O kadangi pražiopsojau tavo gimimo dieną, tai atsiprašau ir vaišinu pyragu 4u.gif
Papildyta:
SONATINA, ačiū už skanaus obuolių pyrago receptuką, čia tas izraelietiškas mirksiukas.gif O kadangi pražiopsojau tavo gimimo dieną, tai atsiprašau ir vaišinu pyragu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Gaminau triufelių tortą su avietėm ir grietinėle bei baltus kukuliukus iš kalakutienos. Super thumbup.gif . Viskas pavyko puikiai.
Ir tortą dariau vis dėlto, su aviečių uogiene, nes aplaksčiau bent 4 parduotuves ir šaldytų aviečių neradau doh.gif , bet nieko tokio - kad nebūtų taip saldu į kremą įlašinau šaukštą citrinų sulčių. Gavosi puikiai. Svečiai liko nustebinti tortu, o ypač tuo, kad biskvitas vertikaliai, o ne horizontaliai perteptas. Na tiesiog neturiu žodžių, kaip aš Tau dėkinga, Sonatina mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas Sonatina,

aciu uz Varskes rageliu receptuka smile.gif
Negalejau patiketi, kad tik is varskes, sviesto ir miltu gali iseiti tokie puikus sausainukai smile.gif
Kaip tik saldytuve nieko nebuvo, isskyrus, kaip tu sakai, "benusibaigianti" varskes pakeli. O taip tingejosi suoliuoti iki parduotuves...
Toks receptukas tikras isgelbejimas tongue.gif Taip skaniai mes ragelius dar siltus sukirtom smile.gif

P.S. dariau ir manu apkepa. Labai skanu. Tik tas manu traskesiukas ir man tuputi jautesi (tesla laikiau net virs valandos).

Aciu ir iki...



Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Pasipasakosiu ir as ka kepiau praejusia savaite ax.gif biggrin.gif taigi Zuvies frikase buvo labai labai skani, nu man labai patiko. Pyragas su cukinija ir tunu irgi buvo skanus smile.gif o vat dariau Varskes tingini biggrin.gif valgiau kelias gal tris dienas ir taip nesupratau ar jis cia man nepavyko ar toks ir turejo iseiti biggrin.gif bet vistiek skanu, as kai saldumynu megeja tai man tinka bigsmile.gif dar kepiau ta pyraga obuoliu ruduo thumbup.gif dar kepiau greita pyraga su uogom , bet mano uogos buvo rugscios doh.gif na ir ka cia dar, ai vakar kepem su mama varskinius ragelius, i vidu dejom obuoliu skilteles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif is pradziu padarem na is normos isejo virs 20 tu sausainiukuk bet po to dar prikepem is dvigubos normos, tai dar i svecius nusinesem, dar pacios prikirtom, vyrui biski palikau ir siandien jau ner verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
gaminau vakar zuvi troskinta grietineleje, mmmmm, labai skanu, labai-labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
vakar gaminau suflė iš nutelos, man tai skanu, bet šiek tiek per saldu, daug nesuvalgyčiau, o vyras kapojo kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau Aharoni obuolių pyragą, skanuuuu thumbup.gif Ačiū, Sonatina!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgita: 19 lapkričio 2006 - 17:35
QUOTE(Katu @ 2006 11 16, 15:03)
Aš kažkada esu pirkusi tokią formą Senukų PC arba Maximoj (nepamenu tiksliai, pirkau prieš gal kokius 4 m.)
Ji vadinasi forma picai ir buvo lygiu dugnu, bet labai gerai man joje kepasi ir pyragai.
Nors gal Sonatina kažkiokią kitą formą naudoja...

QUOTE(Sonatina @ 2006 11 16, 15:22)
korcula, mano forma ir yra iškilusiu dugnu, bet aš tame nematau jokių problemų g.gif Bet, man regis, Senukuose mačiau tokių formų ir neiškeltu dugnu...

QUOTE(Lindra @ 2006 11 16, 15:26)
o aš naudojau su tuo iškeltu dugnu, nu ir nieko. įklojau kepimo popierių ir kepiau smile.gif


Kuo nuoširdžiausias dėkui už patarimus aciuks.gif .
Aš taip pat turiu formą su iškeltu dugnu, tai kepiau cukinijų pyragą su tunu - man super skanu, o mano vyras, pareiškė, kad per mažai prieskonių. Kaip sunervino.... Na bet kepsiu tą pyragą tikrai ne kartą .
Taip pat pasinaudojau Sonatinos idėja dėl vištienos krepšelių - krūtinėlę iš vakaro paprieskoniavau, palaisčiau sojos padažu, o įdarą dariau iš sūrio, kumpio ir špinatų. Taip pat labai skanu, tik didžioji dalis sūrio kažkur ištekėjo g.gif . Kepiau pyragą trupinėlis su šviežių (trintų) juodųjų serbentų uogiene - paprasta, bet kaip skanu...... Tik kadangi po valandos šldytuve tešlos vis dar nėjo tarkuoti, tai aš ją trumpam įmečiau į šaltąją kamerą, po buvimo joje, tešla tarkavosi žymia geriau.
Dar kartą didžiulis dėkui Sonatinai už pasiūlytus receptus smile.gif
Atsakyti
Gaminau ir aš triufelių tortą su avietėmis ir grietinėle - nu man kažkodėl vėl įdaras gavosi skystas, kaip ir gaminant tortą kremas a'la kremas. Bet triufelių tortas bent iš išorės buvo stangrus - nelūžo - bet prapjovus - pjoviau pašildytu peiliu, kaip ir Sonatina rekomendavo - visas idaras bėgo lauk. Gal aš grietinėlės neišplaku kiek reikia - bet atrodo, kad stangri būna g.gif Nu nesuprantu kur mano klaida?
Dar gaminau silkę pataluose ir užkandinį krabų tortą su vafliais - šitie buvo laabai gerai įvertinti thumbup.gif
Gaila nuotraukų niekaip nesigauna įkelti g.gif
Atrodo gavosi tongue.gif
Papildyta:
O va taip atrodė triufelių tortas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 19 lapkričio 2006 - 19:06