Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

QUOTE(Sonatina @ 2006 11 17, 10:31)
P. S. batono riekeles be plutos tiesiog susmulkinau blenderiu... Dariau iš lieso kiaulienos faršo... Įbėriau smulkintų krapų... Vyras sakė, kad čia tiesiog zrazai cool.gif Gal ir taip, bet labai skanu... tongue.gif [/i]



pasisekė tavo vyrui, turbūt labai jau išlepintas, tokius skanėstus kasdien valgo biggrin.gif
o mūsų čia esančių vyrai giria kokios mes kulinarės pasidarėm lotuliukas.gif .... tavo dėką birthday.gif aciuks.gif aciuks.gif


ps. Bea nebark, biški ne į temą, bet nesusilaikiau blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginukes as cia su tokiu klausimu kepiau manu kruopu pyraga man jis skanus gavosi thumbup.gif tik va noriu paklausti ar jis turi truputi nu negirgzdeti bet ne taip kad minkstas... blush2.gif nu kruopu nesijaucia bet va parupo ar jis turi but minkstas...valgem su grietine o as dar idejau ir razinu tai man jis niam niam niam.. ax.gif aciu Sonatinai... wub.gif
jauciu radau priezasti per mazai buvo pas mane skystimo ir gerai neisbrinko... ax.gif o dar ir nepalaikiau 30min... blush2.gif bet skonis tai fainas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyte_: 17 lapkričio 2006 - 17:28
Padekit jei kas galit 4u.gif Jau beveik viska pasiruosiau Makaronu lizdeliams, bet ziuriu, kad mano puodai mazi ir netilps visi unsure.gif Ar nebutu galima supilti padaza i skarda, sudeti lizdelius ir pasauti i orkaite? Gal tas pats butu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 17 lapkričio 2006 - 18:17
doh.gif
QUOTE(Gadiga @ 2006 11 17, 20:13)
Padekit jei kas galit 4u.gif Jau beveik viska pasiruosiau Makaronu lindeliams, bet ziuriu, kad mano puodai mazi ir netilps visi unsure.gif Ar nebutu galima supilti padaza i skarda, sudeti lizdelius ir pasauti i orkaite? Gal tas pats butu?

manau kad gautusi neblogai, nes as panasiai makaronus uzkepdavau su farsu, tik pries tai juos nuplikydavau vandeniu g.gif


O as siandien kepiau zuvi prancuziskai - super patekaliukas ir labai greitas (as kepiau zepter keptuveje, tai biski suris neapskrudo, tai kita karta bandysiu orkaiteje )

Ir vel kepiau keksiukus su persikais - idejau siek tiek daugiau miltu nei recepte, bet visvien truputi per formeliu krastus bande pabegti smile.gif Tada dar karta idemiai perziurejau recepta ir isitikikinau, kad blondine tai gyvenimo budas lotuliukas.gif - recepte ingridientai nurodyti gramias,o as matuoju mililitrais lotuliukas.gif o miltai gramais ir mililitrais tai neatitinka gi doh.gif
Atsakyti
Pas mus populiariausias patiekalas Daržovės su ryžių makaronais, jau gal 4 kartus gaminau, bet šiandien nelabai skaniai gavosi, per mažai cukinijas torškinau doh.gif tokios kietos ir gal per dideliais gabalais jas supjausčiau.
Nusipirkau pagaliau kiaušinių likerio, reikės pabandyti išsikepti sausainiukus. thumbup.gif
Atsakyti
jau senai norėjau paklausti, su kokiais obuoliais yra kepami Sonatinos pyragai su obuoliais? nesijuokit, bet aš žinau, kad yra kepama su antaniniais obuoliais. tai va ir klausiu, nes ne visada jų turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 11 17, 11:41)
g.gif o kodėl pas tave persikų puselės po visą pyragą išmėtyti? aš kai dariau: tai tešla eidavo, tada persikų puselės, o tada jau ir varškytė - sluoksniai

Nu ką aš žinau kodėl man taip gaunasi g.gif
Aš tai dedu apačioje persikus o paskui pylu varškę,o gaunasi va kaip ax.gif Gal aš per daug persikų prikraunu,nu bet man labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 11 17, 20:42)
jau senai norėjau paklausti, su kokiais obuoliais yra kepami Sonatinos pyragai su obuoliais? nesijuokit, bet aš žinau, kad yra kepama su antaniniais obuoliais. tai va ir klausiu, nes ne visada jų turiu  ax.gif

aš tai kepu su visais obuoliais, kokius tuo metu turiu, ir man labai skanu thumbup.gif , paskutiniu metu naudojau tokius raudonus žieminius obuolius- nežinai kaip jie vadinasi blush2.gif , berods žieminukai ar kaip g.gif , vien žodžiu jie per žiemą gali būti ir nei suvys, nei supus.
Atsakyti
QUOTE(Portuke @ 2006 11 17, 18:21)
Ir vel kepiau keksiukus su persikais - idejau siek tiek daugiau miltu nei recepte, bet visvien truputi per formeliu krastus bande pabegti  smile.gif  Tada dar karta idemiai perziurejau recepta ir isitikikinau, kad blondine tai gyvenimo budas  lotuliukas.gif  - recepte ingridientai nurodyti gramias,o as matuoju mililitrais  lotuliukas.gif  o miltai gramais ir mililitrais tai neatitinka gi  doh.gif

drinks_cheers.gif ir as siandien kepiau, bet man atvirksciai pirma karta (kai mazi keksiukai) viskas gerai gavosi, tik as turejau 2 kiausinius, tai proporcingai mazinau produktu kieki, thumbup.gif skanu

sonatinai, aciuks.gif

QUOTE(Kaliteja @ 2006 11 17, 21:03)
Nu ką aš žinau kodėl man taip gaunasi  g.gif
Aš tai dedu apačioje persikus o paskui pylu varškę,o gaunasi va kaip  ax.gif  Gal aš per daug persikų prikraunu,nu bet man labai skanu  thumbup.gif

o kaip gali buti per daug, juk ir as visa indeli sudedu?
Atsakyti

Tiesą pasakius nuo obuolių labai priklauso pyrago kokybė. Kepiau su tokiais pernokusiais, nežinau pavadinomo, sausais, nu visai šnipštas gavosi. Nieko iš jų neina padaryti, nei sulčių, nei pyragų, tik į šiukšlinę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 11 17, 12:05)
vakar kepiau varškines bandeles, skanios, tik kietokos biški gavosi, tokios kaip 2 dienų senumo  doh.gif , gal dėl to kad dėjau daugiau miltų nes tešla skysta gavosi pagal receptą  g.gif

aha ir man taip buvo..kita kart darysiu kaip nors is skystos nes kietos buvo..
Atsakyti
Siandien gaminau Norvegiska zuviene ir Vistiena jogurto padaze, tik vietoj pirktinio padazho dejau majoneza su grietine, nu gavosi super! Labai skanu! drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti