Įkraunama...
Įkraunama...

ar jūsų vaikas PATS PATS...?

sedziu su savo mazium smelio dezej ir girdziu kaip viena mama sako kitai apie savo vaika: '...nu cia tai grozio ir proto isikunijimas...' doh.gif ziuriu as i ta grozio ir proto isikunijima ir matau, nu vaikas kaip vaikas, sedi smeli valgo... smile.gif ar ir jums jusu vaikai patys graziausi, protingiausi ir t.t.. man maniskis aisku kad labai grazus ir protingas, bet suprantu, kad istikruju jis yra vaikas kaip vaikas wub.gif
Atsakyti
O as tai sakau,kad mano vaikas pasiutes, chuliganas, museika, neklauzada..............................grazuolis, saunuolis melynakis baltapukis, meilus, svelnus......................kiekvienai mamai savo vaikas yra pats paciausias, taip turi buti, tik nereikia perlenkti lazdos besigiriant. Visi mazi kaciukai, visciukai grazus, taip ir vaikai visi yra tiesiog vaikai, kartais isdyke, kartais meilus, svarbiausia kad butu mylimi.
Atsakyti
Tai kad ir pelėdai savi vaikai gražūs... Kol maniškė nebuvo atšventusi pirmojo gimtadienio, jai nuolatos kartodavau, kad ji pati gražiausia, geriausia... Dabar visada primenu, jog ir kiti vaikai gražūs, geri, greiti ir t.t. Be to, šiuo klausimu visus teisingus atsakymus pateikia darželis. Čia labai gerai ir aiškiai pamatai savo "vunderkindą", nesugebantį garsiai pasakyti išmokto eilėraštuko Kalėdų Seneliui, nesugebančio atsakyti į pateiktus iš perskaitytos pasakytės klausimus, nepakartojančio parodyto šokių judesio ir t.t. Tad aš dabar manau, kad mano vaikas yra toks, kaip visi: šiek tiek padykęs, šiek tiek tinginys, šiek tiek gražus, šiek tiek draugiškas...
Atsakyti
Beje, prisiminiau savo močiutės nelabai gražius žodžius. Kai mamos imdavo kalbėti apie savuosius pačius pačius, mano močiutė lyg tarp kitko pasakydavo: "Mano vaikas irgi protingas - šikdamas galvą kraipo..." Teatleidžia man tos, kurioms šie žodžiai nuskambėtų labai jau stačiokiškai, bet juk ne aš jų autorė...
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 10 05, 19:24)
Beje, prisiminiau savo močiutės nelabai gražius žodžius. Kai mamos imdavo kalbėti apie savuosius pačius pačius, mano močiutė lyg tarp kitko pasakydavo: "Mano vaikas irgi protingas - šikdamas galvą kraipo..."

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tos mociutes dazniausiai labai pataiko pasakyti laugh.gif
Atsakyti
Na, nezinau... g.gif Gal as bloga mama, bet saviskes tikrai nelaikau pacia pacia ...-iausia... Myliu as ja labai, tokia, kokia ji yra, nesvarbu, grazi ar ne, protinga ar nelabai, isdykus ar rimtuole... Bet kad laikyt savo vaika kazkokiu stebuklu, na jau ne... O mano nuomone ir vaikui ne i nauda istisai girdet, kad jis pranasesnis uz kitus, kad jis sauniausias. Svarbiausia vaikui yra zinoti, kad koks jis bebutu, tevai ji myles ir palaikys... Labai jau sunku gali buti tokiam sauniausiam, kai jis suvoks, kad toks nera, kai kolektyve atsiras grazesniu, gabesniu ir pan. Aisku, vaika girti reikia, bet neisskiriant, neisaukstinant is kitu vaiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 10 05, 10:24)
"Mano vaikas irgi protingas - šikdamas galvą kraipo..."

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Man mano leliukas tikrai labai labai grazus. Tai galiu drasiai teigti, nes ne as viena taip manau, visi aplinkui sako.
O siaip, mamos, pripazinkim ,kad toli grazu ne visi vaikai yra grazus! Jei vaikas grazus, jis visiems grazus, ne tik mamai!
Apie prota as kol kas nieko nesakau, nes dar labai mazutis, kad galima butu kazka spresti. Aisku, visada dziaugiesi nors ir mums atrodanciu menku pasiekimu! Dziaugiesi taip tarsi vaikas kalna butu nuvertes!
Atsakyti
Mano maziuke viena moteris lauke pavadino "vokiska lele". Sako, tokia grazi, kaip kazkada budavo importines leles. Ji grazute, pustazande nepaprastai melynomis akimis, kurias visi labiausiai ir giria. Bet tikrai nemanau, kad ji visu visu graziausia. Man aisku taip! Man visi vaikuciai grazus. Kai vyras juokais sako apie koki nors vaika: Nu cia ne is meiles (tipo negrazus), as ji labai baru.
Atsakyti
Aisku, visoms mamoms savo vaikas pats paciausias! Ar gali buti kitaip? Ir net jei surantam, kad jis toks kaip visi, jis mums yra pats paciausias, nes musu. Ir nera ko cia kuklintis! As savo dukrutei sakau: "Tu pati graziausia mano dukryte" ir tai absoliuti tiesa, nes daugiau dukryciu as neturiu. Sakau "Tu mano vienintelis pirmasis vaikutis" ir tai irgi tiesa, nes kitas jau nebus pirmasis.

Bet man labai patiko Laisves mintis, kad nuo metuku, kai vaikis jau daugiau suprata, reikia sakyti, kad ir kiti grazus, geri.

Manau, vaikui labai svarbu jausti ne tik, kad jis mylimas, o kad ir sekmingas (cia jau veliau), taigi pagyrimas niekada nepamaiso, tik reikia matyti, ka pagirti - juk kiekvienas yra unikalus ir turi kazka pacio-paciausio. Isgirstumet, kaip mano 1,4 metu pupa sako "jetau-jetau", isvirstumet is koto! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 10 05, 20:24)
"Mano vaikas irgi protingas - šikdamas galvą kraipo..."

laugh.gif laugh.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif thumbup.gif
Be žodžių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Simule @ 2004 10 06, 07:42)
Man mano leliukas tikrai labai labai grazus. Tai galiu drasiai teigti, nes ne as viena taip manau, visi aplinkui sako.
O siaip, mamos, pripazinkim ,kad toli grazu ne visi vaikai yra grazus! Jei vaikas grazus, jis visiems grazus, ne tik mamai!
Apie prota as kol kas nieko nesakau, nes dar labai mazutis, kad galima butu kazka spresti. Aisku, visada dziaugiesi nors ir mums atrodanciu menku pasiekimu! Dziaugiesi taip tarsi vaikas kalna butu nuvertes!

o tu ka galvoji kad kas nors tau ims ir pasakys, kad tavo vaikas negrazus? doh.gif abejoju. as vis pas draugem sakau, nu man jis labai grazus o ar jums jis tikrai grazus ar tik taip sakot? ar as kaip ta peleda? nu sian smelio dezej vienas berniukas man nu toks negrazus blink.gif bet ziuriu mamai jis patinka wink.gif
Atsakyti