Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

Sveikos, lituanistės biggrin.gif Kviečiu visas susiburti idant galėtūme keistis informacija ir pasitarti.Būtų vissoms naudinga ir manau prasminga padiskutuoti apie dėstytojus, dalykus, knygas......
laukiu biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif ir as VPU lituaniste, tik jau penkeri metai , kaip nebe studente.

Nors siandien susimasciau apie magistratura. Gal zinot kaip ten su paskaitu tvarkarasciu magistrantams? Savu laiku buvau istojus, bet tvarkarastis buvo toks, kad dirbt ir mokytis buvo nerealu mad.gif
Pasirinkau darba, o dabar va galvoju, kad gal vertejo mokytis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule: 05 spalio 2004 - 16:22
O ar ne studentes, bet turinčias VPU lituanistės diplomą ir nemažą darbo stažą, į tas gretas priimtumėte?
Atsakyti
QUOTE (AŠA @ 2004 10 06, 09:19)
QUOTE (Ingule @ 2004 10 05, 16:21)
biggrin.gif  ir as VPU lituaniste, tik jau penkeri metai , kaip nebe studente.

Nors siandien susimasciau apie magistratura. Gal zinot kaip ten su paskaitu tvarkarasciu magistrantams? Savu laiku buvau istojus, bet tvarkarastis buvo toks, kad dirbt ir mokytis buvo nerealu mad.gif
Pasirinkau darba, o dabar va galvoju, kad gal vertejo mokytis...

g.gif Ir aš, berods, prieš 5 metus baigiau g.gif Gal mes pažįstamos g.gif tongue.gif rolleyes.gif
P. S. O mokytis vertėjo... Verta ir dabar smile.gif

gal ir pazistamos wink.gif
Atsakyti
primam visas clap.gif
Atsakyti
Ei, as irgi is ten pat laugh.gif Dabar 4 kurse, studijuoju neakivaizdziai.
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 10 06, 11:31)
QUOTE (AŠA @ 2004 10 06, 09:19)
QUOTE (Ingule @ 2004 10 05, 16:21)
biggrin.gif  ir as VPU lituaniste, tik jau penkeri metai , kaip nebe studente.

Nors siandien susimasciau apie magistratura. Gal zinot kaip ten su paskaitu tvarkarasciu magistrantams? Savu laiku buvau istojus, bet tvarkarastis buvo toks, kad dirbt ir mokytis buvo nerealu mad.gif
Pasirinkau darba, o dabar va galvoju, kad gal vertejo mokytis...

g.gif Ir aš, berods, prieš 5 metus baigiau g.gif Gal mes pažįstamos g.gif tongue.gif rolleyes.gif
P. S. O mokytis vertėjo... Verta ir dabar smile.gif

gal ir pazistamos wink.gif

clap.gif aha kursiokes clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
ramuniuk, as 3 kurse neakivaizdinio, siemet perejau, papasakok kokia ten sistema, kaip egzaminai vyksta?
Atsakyti
Ir as is ten pat. Pykit nepykit, bet koks velnias nese mane i ta galera (VPU). Kaip as sakau, man ten smirdi.
Siaip po akademiniu as dabar 5 kurse, bandau mokytis, bet, manau, geriausia nusirasineti (moksliukes, nepykit). thumbup.gif
Atsakyti
as nuo pirmadienio pradedu dirbti mokykloj, tai su mokslais nezinau kaip bus.nusirasyti nemoku, persilpni nervai, tai ne kas.pakonsultuokit nusirasymo tema:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arnauta: 06 sausio 2005 - 08:44
QUOTE(arnauta @ 2005 01 06, 08:44)
as nuo pirmadienio pradedu dirbti mokykloj, tai su mokslais nezinau kaip bus.nusirasyti nemoku, persilpni nervai, tai ne kas.pakonsultuokit nusirasymo tema:)

Matai, dar tau tik 3 kursas, kai busi 5, matysi, kad jau ir nusirasinet ismokai. aisku, visko nenusipilsi, bet kai ka imanoma.
Dabar man sesija, ir kadangi paskutinioji, tai is 4 dalyku 3 iskart pasirasys, viena net uz dyka, tik vienintele estetika reiks kalti, nes destytojas - kirvis.
Dirbau ir as metus mokytoja, bet supratau, kad sis darbas - ne man. Yra daug malonesniu, kur nervai ne taip greitai eikvojami smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos,kurios artimos siam mokslui.Gal but iseitu ir mums susivienyti?
Atsakyti