Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

Žinoma, nieko baisaus, tik nepamiegosi normaliai, kai bus sesijos, ir viskas. Nebent storą piniginę turėsi...smile.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip normaliai išsimiegu. Egzui pradedu ruoštis ne paskutinį vakarą, o prieš tris keturias dienas, jei sudėtingesnis - anksčiau. Na tik nepaskaitau nieko savo malonumui, nes reikia skaityt programines knygas. O šiaip nėra ten nieko, dėl ko reiktų nemiegoti. Nors gal čia jūs apie dienines studijas kalbat? Tada atsiprašau.
Atsakyti
Susidariau nuomonę, jog VPU studijuoti nepopuliaru, nepaklausu, neįdomu. Esu technologijų ir dailės studentė. Visada buvau tokia prie meno, tai nusprendžiau brandaus amžiaus sulaukus pastudijuoti kažką savo malonumui.
Atsakyti
O man pikčiausia, kad VPU lietuvių kalbą studijuoti nebuvo labai lengva, o darbe kai kas pasišaipo - tai ką ten tu su savo pedagoginiu ir lietuvių kalba... Juk buvo lenga, ar ne ?... O kad knygas "lagaminais" tempdavau iš bibliotekos, niekam nė motais schmoll.gif . O po valstybinių į biblioteką nuvežiau visą mašinos bagažinę knygų ir pasiėmiau savo malonumui primityvų meilės romaną - buvo smagu.
Tai va.
Atsakyti
Mes turim darbe (kabinete) vieną lituanistę - šakės, kaip gerai, jei tik abejoji dėl kokio kablelio ar sakinio konstrukcijos, iškart ji išsprendžia visas dilemas. thumbup.gif ypač diedam labai gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbukas @ 2005 09 07, 13:07)
Mes turim darbe (kabinete) vieną lituanistę - šakės, kaip gerai, jei tik abejoji dėl kokio kablelio ar sakinio konstrukcijos, iškart ji išsprendžia visas dilemas.  thumbup.gif ypač diedam labai gerai  tongue.gif

Manim darbe irgi visi džiaugias nerealiai smile.gif
Atsakyti
O man nerealiai reikia kokio nors eilėraščio semiotinės analizės cry.gif cry.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarasa: 07 rugsėjo 2005 - 15:15
Labutis, as is VPU 3 etikos kurso. Gal kas galit padeti ir atsiusti jei turit pamokos plano pavyzdi. Nes man reik parasyt, o nuo ko pradet nezinau. Buciau dekinga. gretanka@one.lt
Atsakyti
QUOTE(vilmabin @ 2005 09 05, 14:22)
O man pikčiausia, kad VPU lietuvių kalbą studijuoti nebuvo labai lengva, o darbe kai kas pasišaipo - tai ką ten tu su savo pedagoginiu ir lietuvių kalba... Juk buvo lenga, ar ne ?... O kad knygas "lagaminais" tempdavau iš bibliotekos, niekam nė motais schmoll.gif . O po valstybinių į biblioteką nuvežiau visą mašinos bagažinę knygų ir pasiėmiau savo malonumui primityvų meilės romaną - buvo smagu.
Tai va.


tai mes kolegės 4u.gif
man irgi pikta, kai kas nors teigia, kad buvo lengva....
kai prisimenu doh.gif
bet norėčiau dar sykelį, pasiilgau studijų ir studentavimo mirksiukas.gif
Nostalgija apima, važiuojant pro Ševčenkos rūmus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varliuz: 09 rugsėjo 2005 - 08:57
QUOTE(gretulis @ 2005 09 08, 21:06)
Labutis, as is VPU 3 etikos kurso. Gal kas galit padeti ir atsiusti jei turit pamokos plano pavyzdi. Nes man reik parasyt, o nuo ko pradet nezinau. Buciau dekinga. gretanka@one.lt

Turiu, pabandysiu persiūsti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varliuz @ 2005 09 09, 09:56)
Nostalgija apima, važiuojant pro Ševčenkos rūmus  ax.gif

Tai faina tau. O mane kol kas tik supykina vien tik pagalvojus apie tą pastatą cool.gif
Atsakyti
Sveikos, as tik siemet istojau i VPU magistrantura: uzsienio kalbos tongue.gif Pasakykit, ar ten baisu mokytis, nes kai pamaciau aplinka, kur teks mokytis, tai siurpas paeme... tongue.gif Kokia ten studentu padetis, nes ten kur baigiau bakalaura, studentas turejo zodi ir visuomet budavo isgirstas... O kaip cia... ax.gif Gal geriau sedeti kaip pelei po sluota, ar nieko tokio neatsitiks, jei kartais pasireiksiu... mirksiukas.gif
Atsakyti