Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas

QUOTE(*Susana* @ 2010 09 08, 23:56)
Mes geriam parduotuvinį pieną,vietoj mišinuko,nes jo negeria, bet neužvirinu,tik neduodu ledinio  smile.gif

As irgi taip noreciau padaryti, kad vietoj misinuko pienuka pradetu gerti bet vis neiseina doh.gif gali gurkstelti bet ne per daug, misinukas turbut jam skaniau. Ech kada gi mes atprasim smile.gif na o jeigu kosyte su pienu darau tai irgi tik pasildau
Atsakyti
Musiske pieno irgi negeria, nes misinukas jai skaniau. Parduotuvinio nevirinciau.
Atsakyti
Maniškė pieno negeria verysad.gif Nebent kakavos padarau unsure.gif Vat ir visas pieno gėrimas verysad.gif
Atsakyti
o mano geria nuo 11 men, ir jai ziauriai patinka,
o jus padarykite juogurta, idekite i piena gal saldytu . jei turite, uogu ir blenderiu, tiesa reik ir cukraus g.gif
Atsakyti
Nuo kiek laiko pradejote duoti vaikuiciui pienuka, pati maitinau iki 10 men, dabar gria misinuka, jam 11 men.?
Atsakyti
QUOTE(agnmac @ 2010 10 25, 10:22)
Nuo kiek laiko pradejote duoti vaikuiciui pienuka, pati maitinau iki 10 men, dabar gria misinuka, jam 11 men.?

as ir dabar maitinu, ir pienuka irgi megsta. bigsmile.gif
Atsakyti
Duociau nevirinta, bet kad neisiulau ax.gif
Atsakyti
neduodu dar pieno maziui schmoll.gif alergiskas
Atsakyti
planuoju savo maziukei pradeti vietoj misinuko duoti pienuka. misinuka ji geria du kartus per diena (ryte atsikelus ir pries miegiuka vakare) po 240 ml. tai man idomu o kike pieno reikia duoti. ar kaip ir misini, toki kieki ar ne. ?
Atsakyti
QUOTE(lauruciuxs @ 2011 01 03, 00:19)
planuoju savo maziukei pradeti vietoj misinuko duoti pienuka. misinuka ji geria du kartus per diena (ryte atsikelus ir pries miegiuka vakare) po 240 ml. tai man idomu o kike pieno reikia duoti. ar kaip ir misini, toki kieki ar ne. ?

Mane irgi domina toks klausimas:) ir dar kaip ji pasildote? mikrobangej? dapilat karstoi vandens ar karstam vandeni sildot? smile.gif
Atsakyti
nevirinu pienuko, tik imerkiu i karsta vandeni buteliuka, kad neduot salti...ir viskas...
Atsakyti
Pieno nevirinu, o pašildau karštame vandenyje
Atsakyti