Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai su Tupperware

QUOTE(*CACA* @ 2006 12 14, 21:07)
Geras receptukas, reiks ir man pabandyti.
gathering.gif

tik dėk 2 pokelius želė, o ne 4 ax.gif
Atsakyti
O gal kas daret ziede tingini? g.gif (na aisku, kad daret biggrin.gif )
Pasidalinkit patirtim ir receptuku ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistė @ 2006 12 14, 22:14)
O gal kas daret ziede tingini?  g.gif  (na aisku, kad daret  biggrin.gif )
Pasidalinkit patirtim ir receptuku  ax.gif
  Aciu  4u.gif

Aš dariau ax.gif Pagal Sonatinos varškinio tinginio receptą bigsmile.gif Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 12 14, 22:36)
Aš dariau  ax.gif  Pagal Sonatinos varškinio tinginio receptą  bigsmile.gif  Labai skanu  thumbup.gif



Jau radau atskira temele apie tinginius. Labai aciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistė @ 2006 12 14, 22:38)
Jau radau atskira temele apie tinginius. Labai aciu  mirksiukas.gif  4u.gif


Aš dariau, tik ištraukti problematiška, reikia į kartštą vandenį kišti, kalbu apie paprastą, ne apie varškinį. 4u.gif
Atsakyti
Aš į karštą vandenį tikrai nekišu schmoll.gif Bet prieš kraunant masę būtinai patepu aliejum žiedo vidų, o kai išiminėju tai atidarius abu dangtelius šiek pirštais pastumiu žemyn smile.gif Būna sušalęs į akmenį ir normaliai išsiima.Čia aš šneku apie šokoladinį tinginį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligita69 @ 2006 12 15, 13:33)
Aš į karštą vandenį tikrai nekišu schmoll.gif Bet prieš kraunant masę būtinai patepu aliejum žiedo vidų, o kai išiminėju tai atidarius abu dangtelius šiek pirštais pastumiu žemyn  smile.gif Būna sušalęs į akmenį ir normaliai išsiima.Čia aš šneku apie šokoladinį tinginį mirksiukas.gif


Viską taip ir dariau, bet man neišsiėmė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2006 12 14, 23:21)
tik dėk 2 pokelius želė, o ne 4  ax.gif



Taip žinoma, dėsiu ne 4, o tik 2 pakelius želė.

Beje, aš galvojau galvojau, kodėl ten rašė, kad per daug masės gaunasi ir nusprendžiau, kad 1 kg ledų nėra lygu 1 litrui ledų. g.gif Ar ne taip? Gal dėl to gaunasi per daug?

O beje receptuko skelbėja, ar tu tirpini visą kg ledų?


Kas dar dėl želė, tai bent jau aš tai niekada nepilu 500 ml vandens ant želė pakelio kaip raųšo instrukcijoj. Pilu apie kokius 300 ml. Ir želė geriau stengsta ir kitiems skanėstams (kaip pvz, ledai, greitinėlė) daugiau vietoj formelėje lieka.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2006 12 09, 19:19)
Tai kad jinai vadinasi "Persikų tarta", tiksliau "persikų stebuklas", o paspaudus nuorodą parašyta tarta. g.gif



Na taip sumaisiau pavadinimus. Ten turejo buti "Persiku stebuklas"
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 12 15, 16:47)
Taip žinoma, dėsiu ne 4, o tik 2 pakelius želė.

Beje, aš galvojau galvojau, kodėl ten rašė, kad per daug masės gaunasi ir nusprendžiau, kad 1 kg ledų nėra lygu 1 litrui ledų.  g.gif Ar ne taip? Gal dėl to gaunasi per daug?

O beje receptuko skelbėja, ar tu tirpini visą kg ledų?
Kas dar dėl želė, tai bent jau aš tai niekada nepilu 500 ml vandens ant želė pakelio kaip raųšo instrukcijoj. Pilu apie kokius 300 ml. Ir želė geriau stengsta ir kitiems skanėstams (kaip pvz, ledai, greitinėlė) daugiau vietoj formelėje lieka.


Ištikro 1 l ledų, nėra lygu 1 kg 4u.gif ledų. Beje, 2 pokeliam želė reikia 0,5 l vandens, o ne viso litro.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2006 12 15, 11:31)
Aš dariau, tik ištraukti problematiška, reikia į kartštą vandenį kišti, kalbu apie paprastą, ne apie varškinį. 4u.gif



Tai vadinasi ir is ziedo sudetinga istraukti g.gif
O as maniau jis stebuklingas blush2.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2006 12 15, 20:53)
Ištikro 1 l ledų, nėra lygu 1 kg  4u.gif  ledų. Beje, 2 pokeliam želė reikia 0,5 l vandens, o ne viso litro.



Na tai panasiai ir gaunais, kaip, kad as ir sakaiu, kad vandenuko į želė pilu mažiau nei nurodyta ant pakuotės. biggrin.gif

O va dėl litrų ir kilogramų tai manau daugelis galbut sumaišė.
Nes aš pirkau ledus, ant kurių buvo parašyta 1000 ml. tai ir gaunasi 1 litras, o jei būtų 1 kg, manau jau tikrai nebūtų 1 litras, o būtų daugiau ledų.
Bet manau jau viską išsiaiškinome.

Ačiū už receptuką. Dabar kaip tik šala mano želė su ledais. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aistė @ 2006 12 16, 00:33)
Tai vadinasi ir is ziedo sudetinga istraukti  g.gif
O as maniau jis  stebuklingas  blush2.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif



Tikrai nebus sunku išimti jei prieš kažką darydama želė forma truputi aliejumi patepsi ir kai išiminėsi jau pagaintą želė ar tinginį gerai oro į formą įleisi, tai tikrai turėtų viskas gerai išsiimti.
Atsakyti