Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

pagulėjau ligoninėj savaitikę su gimdos uždegimu. gydytoja matė kad turiu ir žaizdelę kalkelyje, bet sakė ją tvarkys kitu atsigulimu. tai va, prieš išleidžiant mane iš ligoninės, patarė kad pagerčiau kontraceptikus bent 3 mėn, kad kiaušidės pailsėtų. o kai pasakiau kad po gimdymo visai atminties nebėra tabletėms (išgerti laiku), pasiūlė kontraceptinį žiedą. laukiu pirmų mmm kad galėčiau įsikišti. bet biški bijau ir dėl kaklelio žaizdelės - ar galima, nu bet jei gydytoja nutylėjo, tai gal ir galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 05 04, 09:21)
pagulėjau ligoninėj savaitikę su gimdos uždegimu. gydytoja matė kad turiu ir žaizdelę kalkelyje, bet sakė ją tvarkys kitu atsigulimu. tai va, prieš išleidžiant mane iš ligoninės, patarė kad pagerčiau kontraceptikus bent 3 mėn, kad kiaušidės pailsėtų. o kai pasakiau kad po gimdymo visai atminties nebėra tabletėms (išgerti laiku), pasiūlė kontraceptinį žiedą. laukiu pirmų mmm kad galėčiau įsikišti. bet biški bijau ir dėl kaklelio žaizdelės - ar galima, nu bet jei gydytoja nutylėjo, tai gal ir galima  g.gif


Galima, Krika, galima. Man būtent tą ž-iedą mano gydytoja patarė, o žaizdelę turiu nemažą ax.gif .
Atsakyti
Jokia ten žaizda - tai tik pavadinimas, nes vizualiai primena žaizdą. Iš tikrųjų nėra ten jokių žaizdų, o tik išsivertusi gimdos kaklelio gleivinė, kuri per laiką gali imti kisti, ir ląstelės gali supiktybėti. ax.gif
Atsakyti
skambinausi gydytojai, tai ji mane nuramino - sakė kad šis žiedas neturi jokios įtakos žaizdelei. taip kad drąsiai laukiu mmm ir kišu blush2.gif
Atsakyti
Naudoju žiedą apie pusmetį(iki tol geriau Gracial,o kažką vartoti reikia nes ciklai po 40 dienų būna),labai patogu,kad nereikia apie jį kasdien galvoti,bet per piniginę tai jau tikrai muša sad.gif o dar paskutiniu metu kažkokia seksualinė apatija užėjo,nu nieko nenoriu nors tu ka cry.gif suverčiau kaltę žiedui,tai šiandien turėčiau išimt,mėn. atsiranda po 2-3 dienų,padarysiu pertrauka ir ko gero grįšiu prie Gracial...žiūrėsiu ar pasikeis kas nors ar ne,tikiuosi pasikeis ax.gif
Atsakyti
aš tap pat pradėjau naudoti žiedą bet turiu problema mylintis jis iškrenta, ir nesuprantu kodėl isidedu lyg ir teisingai cry.gif gal turit kokių patarimų? g.gif
Atsakyti
o aš tik pirma para su žiedu ir pradėjo koją skaudėti - nuo pat sėdmens iki pat blauzdos apačios iš nugaros. pasiskaičiau info. lapelyje, tai rašo kad gali skaudėti koją ar kažkaip panašiai, tai ir išsigandau. bet gydytoja, nuramino - liepė dar palaukti, gal tai tik sutapimas. dabar galvoju, gal man koją papraščiausiai suka prieš orų permainą g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingace @ 2005 05 19, 18:05)
aš tap pat  pradėjau naudoti žiedą bet turiu problema mylintis jis iškrenta, ir nesuprantu kodėl isidedu lyg ir teisingai cry.gif gal turit kokių patarimų? g.gif



per tą pusmetį kol naudojau man buvo iškritęs tik kartą,tai su vyru pasijuokėm įdėjom atgal ir nedarėme iš to problemos mirksiukas.gif bet jei tas kartojasi nuolat tai nžn g.gif kaip ir nera ko patarti,juk nei tu ten jį pritvirtinsi nei ka unsure.gif
Atsakyti
jau antra para kaip aš žieduota, o koją vis vien skauda cry.gif cry.gif
Atsakyti
Gal tu labai jautri, ta prasme nervų sistema gal tavo labai jautri?

Informaciniame lapelyje tokius skausmus įvardina kaip skubios ir neatidėliotinos pagalbos reikalingi simptomai..taigi skausmai kojose, rankose ir krūtinėje..ypač aštrūs, staigūs gali pranašauti trombozę ar dar kitaip tromboemboliją. Labai abejoju, kad tau tai ir atsitiko mirksiukas.gif Nes jei tai būtų atsitikę, tai čia jau neberašytum mirksiukas.gif
Tau reiktų kol kas nustoti koncentruotis į tą skausmą, juolab ir gyd. patikino, kad greičiausiai čia nekontraceptinio žiedo poveikis. ax.gif

Man rodos, kad tau praeis tas skausmas. Čia tik sutapimas smile.gif
Atsakyti
na gerai, nuraminai biggrin.gif dar palauksiu... gal rimtai koja reaguoti pradėjo į orų permainas (nors ankščiau tai darydavo tik ranka), va ir savaitgaliui pranašaujamas atšilimas. žiūrėsim dar po kelių dienų kas bus...

ir aš neužsiciklinu ant skausmo schmoll.gif papraščiausiai kai sėdžiu tai lyg ir gerai (nors jaučiu maudimą), o kai stoviu tai tas maudimas-lyg tirpimas eina per visą koją. dar palauksiu.... o ir gydytoja sakė, kad man taip yra nuo žiedo, tai būčiau balta varna, nes niekam dar to nebuvo g.gif
Atsakyti
Gal galite patarti... blush2.gif prisiklausius visokių baisybių apie pleistrą, nutariau pakeisti žiedu. Tai kiek man dabar palaukti menesį, dvėjų? Kokią pertrauką daryti? Ir ar galiu naudoti be gydytojos patarimo?
Atsakyti