Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

Na galvoju ir as siandien nusipirkti ta stebukla.... tiktai idomu ar po tos 21 dienos kai ziedo nera ar reikia saugotis kaip nors papildomai?
Atsakyti
Saugotis papildomai nereikia, nes hormonai apsaugo ir tas 7 tuščias dienas.
Doki, manau kad su gydytoju būtina pasitart bet kuriuo atveju, o ypač prieš pradedant naudoti hormonines priemones.
Atsakyti
Na nusprendžiau ir aš savo potyrius aprašyti, kentėjau laukiau nerašiau kol nebuvau įsitikinus, bet dabar jau galiu biggrin.gif Tai va pasiryžau ir nusipirkau aš tą žiedą, beje prieš tai vartojau KT Logest tai po 7 dienų pertraukos vietoj Logest įsidėjau žiedelį. Pirmą dieną lyg ir galva pasvaigo, bet gal ne nuo jo, gal nuo sidro blush2.gif smile.gif Ir galiu pasakyti, kad žiedelis man kaip ir tiko, va jau buvau sulaukus ir mėnesinių ir vėl jį iš naujo įsidėjau ir lyg normaliai rolleyes.gif Taip jis brangesnis, bet tas tai nieko susidūriau tik su tokia problema, kad jo nėra nė vienoj vaistinėj aplink mano namus tai tenka dėl jo važiuoti į kokią didesnę, bet čia niekis tuoj užveš ir į visas smile.gif Iš tikrųjų pakeičiau tabletes į žiedą dėl nenorėjimo smileysex.gif na bet kol kas žymesnių pokyčių toj srity nepajutau g.gif
Atsakyti
O aš po dviejų mėnesių "savavališko" naudojimosi be gyd. rekomendacijų nuėjau pas ginekologą. Prisipažinaum, kad negerai padariau, jog tabletes nutariau savarankiškai pakeisti į kontr. žiedą ir paprašiau, kad apžiūrėtų ar viskas gerai.
Gyd. iškart nuramino, kad labai teisingai pasielgiau. Sakė, kad tai daug mažesnių dozių kontraceptikas, plius išvengiama įv. pašalinių poveikių, kurie gali būti nuo KT, pvz. pykinimo (išgėrus Kt mane kažkur jau po 1- 1,5 val. imdavo pykint cry.gif).
Sakė ir toliau naudot, paaiškino kaip elgtis jei nori atitolint ar paspartint mėnesines (aktualu per ilgai planuojamas atostogas "nesusirgt").
Taigi jau dėsiuos trečią žiedą. Man jis tinka, aš jo nejaučiu, nė karto nebuvo iškritęs. Atsikračiau pykinimo thumbup.gif . Tiesa menstruacijos truputį pailgėjo, su tabl. būdavo 1 (max. 2 d.), dabar kažkur 3-4 dienos (bet kraujavimas negausus).
Tiesa, ašt uriu nemažai "žaizdelių" gimdos kakllelyje, tai sakė žiedas tam įtakos jokios neturi. Nei padeda, nei kenkia.
esu patenkinta.
Kažkas klausė kiek kainuoja. Aš perku vietinėje "Farmos" vaistinėje, tai moku apie 41 Lt už žiedą.
Atsakyti
aš žiedą panaudojau tik vieną mėnesį, dabar pertrauka smile.gif ir pirksim antrą. bet nežinau ar tai sutapimas ar ne, ar žiedas kaltas ar ne - bet mane visą ciklą tepliojo sad.gif nebuvo nei vienos dienos kad būčiau švari. prisimenu po tokio tepliojimo atsidūriau ligoninėj su gimdos uždegimu ir paleido jau sveiką. bet ir vėl tas pats.... gydytoja sako kad tai gali būti ir nuo žiedo pirmą ciklą, kaip kitoms kažkas nuo KT per pirmus ciklus. laukiu kol vėl įsidėsiu ir tada vėl pas gydytoją. žiūrėsim....
Atsakyti
Su tuo tepliojimu tai turejau ir as vargo ,kai isidejau ,tai po kokiu 3dienu ir prasidejo ... buvo jau uzknise ,man tas pats ir su tabletem ,todel as ju nepripazistu .Bet dabar kol kas nieko tokio neber ,tai galvoju gal pavyks be jokiu nesamoniu ,nors is tikro brangoka(as mokejau37lt)
Atsakyti
Aš irgi naudoju žiedą. Man tai labai gerai, bet va vyras sakė, kad jaučia, tai dar nežinau ar pirksiu kitą mėnesį
Atsakyti
man ginekologė sakė, kad jei vyras jaučia žiedą, galima jį išsiimti ir šalia lovos į lėkštelę pasidėti tongue.gif kad paskui nereikėtų jo ieškoti po visą lovą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 07 13, 17:49)
man ginekologė sakė, kad jei vyras jaučia žiedą, galima jį išsiimti ir šalia lovos į lėkštelę pasidėti  tongue.gif kad paskui nereikėtų jo ieškoti po visą lovą  biggrin.gif


Aha, man sakė tą patį ax.gif Svarbu tik tiek, kad žiedą įsidėti anksčiau nei po 3 val. Jei be žiedo išbūnama ilgiau nei 3 val., tai tada jau sutrinka kontracepcija smile.gif
Atsakyti
Taigi, nusipirkau ir aš šį žiedą... pradėsiu naudoti nuo kitos savitės vidurio. Tikiuosi tiks.. ax.gif
Prieš kelis metus esu naudojusi Diane-35 kontraceptines tabletas. Galiu pasakyti, kad nuo jų oda pasidarė tikrai graži, bet ir svorio jos man pridėjo apie 6 kg., na ką norit tą sakykite, bet svoris man augo...nors ir valgiau kaip ir visada. Beje, kiek prisimenu, tai labai mausdavo raumenis, kaip po fizinio krūvio (atrodo sake, kad kalio ar kalcio trūkumas nuo kontrc. atsiranda g.gif ), o kaip yra su žiedu? Nieko papildomai nevartojate?
Atsakyti
Taip, vaistinėje laikomi "ypatingomis sąlygomis", t.y. šaldytuve. Jei nusipirkus laikysi šaldytuvo lentynoje, tai kontraceptinis žiedas galios tiek kiek nurodyta ant pakuotės, jei laikysi kakmbario temperatūroje, tai 4 mėn. nuo įsigijimo vaistinėje.
Atsakyti
sveikutės aš ilgai jau seku šitą temą, seniai mane domino tas žiedelis:) paskaičiau ir pabandžiau, jau dvi savaitės kaip jis su manim. Dalinuos patirtimi 4u.gif
Kai įsidėjau buvo pats mėnesinių siautėjimas tai patikėkit buvo dvigubas efektas ir dėl svao raudonosios puskės nuotaika nekokia ir dar įtariu tas žiedas. Pirmą dieną maniau nusiversiu kur kaip man galva svaigo ir kokia jautri ir pikta buvo, bet kitą dieną buvo viskas čiki smile.gif tiesa jis man lyg ir slydo biškį, buvau pradėjus manyt kad jis man per didelis, bet baigėsi mėnesinės ir baigės problemos, visiškai netepė ir nejaučiau jokių šalutinių poveikų, draugo reakcija buvo į jį buvo "gal ir jaučiu, bet gerai" smile.gif taip kad...nu laukiu dar, kad tik nesusigadintų reputacijos ir nenervuotų kai bus laikas ateit mano dienom...
Atsakyti