Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

QUOTE(Dilma @ 2005 08 21, 23:48)
Taigi instrukcijoj, berods, parašyta, kad galima šiltu vandeniu plaut g.gif . Karštu tai ne schmoll.gif

instrukcijoj parašyta - plauti ŠALTU arba DRUNGNU vandeniu
Atsakyti
Vartoju žiedą dar neilgai, tik antras Mėnuo. Galiu pasakyti, kad labai patogu, nes nereikia apie jį kiekvieną dieną galvoti... pienligė pfu pfu pfu irgi dar neatsinaujino....
Yra tik vienas minusas. Man labai padidėjo išskyrų kiekis blink.gif . Nu košmaras kiek daug... doh.gif
Kaip pas jus? g.gif
Gal čia taip tik pradžioje? g.gif
Atsakyti
Sveikutės naudoju jau 4žiedelį jaučiuosi thumbup.gif jei ne tos išskyros.Buvau net pas gyditoją nuėjus,bet pasakė kad tai visai normalu. Tai dabar esu rami ir naudoju toliau
Atsakyti
QUOTE(ingace @ 2005 08 29, 16:25)
Sveikutės naudoju jau 4žiedelį jaučiuosi  thumbup.gif jei ne tos išskyros.Buvau net pas gyditoją nuėjus,bet pasakė kad tai visai normalu. Tai dabar esu rami ir naudoju toliau

o kokios tos išskyros g.gif blush2.gif
na naudoju jį tik 6 diena tai vis dar teplioja, bet tikiuosi kad tuoj praeis ax.gif tik nežinau ar sutapinas ar ne bet spuogelių ant kaktos pasipylė doh.gif o kitų paš.poveikių kol kas nejaučiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inga888 @ 2005 08 29, 17:54)
o kokios tos išskyros  g.gif  blush2.gif
na naudoju jį tik 6 diena tai vis dar teplioja, bet tikiuosi kad tuoj praeis ax.gif


Aš irgi tikėjausi, bet visą pirmą mėnesį taip ir pratepliojo. Užtat dabar - jokių problemų (tfu tfu tfu)
Atsakyti
SVEIKOS,

Aš taip pat turiu NUVARING žiedą,-esu begalo patenkinta, kad nereikia kas vakarą ryti tabletes.
Naudoju jau 4 žiedelį,-išskyros manęs nekankina,nes jų nėra, o kad spuogelių tai tikrai atsirado, nes niekad manęs jie nekankino.
Tik, kad va šį mėnesį , pamiršau jį laiku išsiimti, ir pralaukiau 6 valandas.
Instrukcijoje parašyta, kad reikia tada saugotis , pvz.prezervatyvu.
Mano mensės lygiai kas 28 dienos.
Atsakyti
Jau turiu žiedą, bet dar nespėjau panaudot, dabar išsigandau tų išskyrų ir spuogų - aš ir taip vaikštau išberta, kaip paauglė, po visų maitinimų hormonų audros matyt prasidėjo... Nejau visoms spuogelių padaugėjo? Ar ir anksčiau turėjusioms jų padaugėjo, ar ant lygios odos ėmė keltis? g.gif
Atsakyti
Man jokie spuogai nesireiškė g.gif Kaip ir nebuvo nei išskyrų, nei tepliojimų ax.gif
Atsakyti
na spuogelių man nebūdavo anksčiau išskyrus tą išdavikišką ant smakro kiekvieną mėnesį prieš mmm
na bet lyg jau mažėja, šiaip labai didelė mano pertrauka nuo kontraceptikų apie 4 metai, gal dėl to maniškis organizmas taip suregavo. g.gif
Atsakyti
Apie spuogelius tai nieko nežinojau kad nuo žiedo gali atsirasti, bet pastaruoju metu jų gan daug g.gif ir net nebe išmanau kaip su jais kovoti! Del išskyru tai jos truputi gelsvos, gyditoja sakė kad tai gali buti šlapimo lašeliai pasilikę ant žiedo.
Atsakyti
Jei ishsiemei treciadieni, tai isidek kita treciadieni uz savaites...
Man ta zieda pavartojus puse metu, nepatiko ishskyros, ir tai, kad vyras ji jaute (net tekdavo ishsiimti...)... Na, bet cia kaip kam...
Atsakyti
Galiu pasidalinti savo pirmais KZ vartojimo ispudziais.
Mano abejones del neigiamos itakos kol kas (tfu tfu tfu:) nepasiteisino tongue.gif
kad jis iskristu galima sakyti sansu nera, nes jis taip gerai ten laikosi, kad tik smarkiai traukiant issiimtu.
Po to galvojau, kad gal visa menesi teplios, kaip man buvo pirma KT vartojimo menesi - nieko panasaus.
Vaikinas jo bent kol kas nepajuto. smile.gif As irgi nejauciu, kad tai butu koks nors svetimkunis - tik karta per diena prausdamasi patikrinu del visa ko ar jis dar ten tongue.gif
Galbut truputi atsirado spuogu, bet tikiuosi, tai tik organizmo pratinimasis, juk ju turetu kaip tik sumazeti blink.gif
jei ir toliau taip - taupysiu pinigelius 2-am...

Atsakyti