Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkti berniukui mergaitiškus žaislus?

QUOTE(Dukart*mama @ 2012 08 26, 23:09)
mano beniukui irgi patinka leliu vezimelis, konkuruoja su sese, kas ji stums.pazistu seima, kurioje auga tik vienas berniukas ir irgi labai megsta vezimelius, tai ta seima rado iseiti, nepirksi gi berniukui vezimo, jie nupirko karuti su smelio zaislais. dar maciau yra pirkti tokie parduotuves vezimeliai su plastmasiniais vaisiais ir kt. irgi manau visai nieko, tie vaisiai spalvingi-greiciau ismoks pavadinimus ir spalvas.

Mano sūnelis auga vienas šeimoje, nu ir turi jis lėlių vežimėlį ir vežiojasi Fisher Price šuniuką tongue.gif Aišku, mieliau jam būčiau nupirkus karutį, žoliapjovę, prekių vežimėlį ar kažką pan., bet čia pats išsirinko, niekas kitas neįtiko, ir taip pats save paskatino vaikščiot pradėt biggrin.gif Tėčio nuomonės neklausiau dėl šito pirkinio, nes ir taip buvo aišku, ką atsakytų, bet nieko ir nebesakė, kai pamatė, kad vaikiukas pats bando vaikščiot vežiodamas šuniuką thumbup.gif o pramokęs vaikščiot labai jau retai kada bepastumdo vežimuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Specialiai berniukisku zaislu nepirkom ir neperkam, taciau, jei nori kokios masinytes ar pan, nuperkam. Maniske ir lele pamaitina ir masina pastumdo smile.gif
Atsakyti
Mazas dar, bet leliu specialiai neplanuoju pirkt.. Jam siuo metu geriausi muzikiniai zaislai arba kokie puodai, tusti buteliai.. smile.gif
Atsakyti
tiesa sakant, niekada net i galva nebutu atejusi mintis pirkti berniukai lele, o mergaitei masinyte, aisku nesiskaito lele statybininkas arba barbiu masina...
ir siaip cia mano nuomone, bet ir su vyru neseniai perkabejom, kad berniukai labai lepus, o mergaites "kietos" pasidare...
Atsakyti
As visai nematau nieko blogo tame, jei berniukai (kaip mano sunus) uzsimano leliu vezimelio, o mergaites - masinyciu. Tikrai nereikia nerimauti, kaip tik vaika pradziuginsit, jei jis to nori. As pati vaikysteje nemegau leliu, zaidziau tik su masinom (mama net gydytojos klause,ar tai normalu), kai su sese zaisdavom su barbem, mano barbes buvo tik blogietes (plesikes, zudikes, narkomanes-cia is serialu), labiausiai patikdavo berniukiski lego. Ir ka, uzaugau normalia moterim, rupiniuosi namais, vaikais, tik darbe esu labai griezta. Todel savo metuku sunui nupirkau vaikisku induku arbatos serviza, labai patiko jam kruopas visokias pilstyt, zadu dabar nupirkt (jam jau 2 m) gydytojo rinkini, nors dazniausiai jie mergaitems perkami. Jei dukra uzsimanys kokio meistro rinkinio-tai tikrai gaus (jei finansai leis).
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2012 09 24, 16:38)
As visai nematau nieko blogo tame, jei berniukai (kaip mano sunus) uzsimano leliu vezimelio, o mergaites - masinyciu. Tikrai nereikia nerimauti, kaip tik vaika pradziuginsit, jei jis to nori. As pati vaikysteje nemegau leliu, zaidziau tik su masinom (mama net gydytojos klause,ar tai normalu), kai su sese zaisdavom su barbem, mano barbes buvo tik blogietes (plesikes, zudikes, narkomanes-cia is serialu), labiausiai patikdavo berniukiski lego. Ir ka, uzaugau normalia moterim, rupiniuosi namais, vaikais, tik darbe esu labai griezta. Todel savo metuku sunui nupirkau vaikisku induku arbatos serviza, labai patiko jam kruopas visokias pilstyt, zadu dabar nupirkt (jam jau 2 m) gydytojo rinkini, nors dazniausiai jie mergaitems perkami. Jei dukra uzsimanys kokio meistro rinkinio-tai tikrai gaus (jei finansai leis).

drinks_cheers.gif
tik man atrodo, kad lego ir daktaro rinkiniai yra universalus 4u.gif
* * *
O kai kuriuos kitus komentarus paskaiciusi pasijutau istrigus tarybu laikuose blink.gif Moterims vairuoti negalima todel masinytes mergaitems yra blogis. Berniukui siukstu negalima duoti induku nes neduok D suauges jis sugalvos viena diena pabandyti valgyti pagaminti. O jei berniukas lelyte tures tai turbut taip iseina, kad jei suauges jis nores koki karta vaikuti ant ranku paimti ir gal net vezimelyje isvezti i lauka tai tokios tragedijos as nepernesciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar tokiu nesamoniu SM neskaiciau, bet visada buna pirmas kartas doh.gif Atsiprasau jei ka nors izeidziau, bet as tikrai nuosirdziai viska parasiau ir negaliu patiketi. Dar viena naujiena parasysiu... jei tokiu teveliu vaikuciai eina i darzelius tai jus nenoretumete pamatyti tai ka pamaciau as biggrin.gif ten yra ir lelytes ir masineles bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 01 spalio 2012 - 21:27
mano sunus 2.5 metuku pazaidzia ir su barbem ir leliukus panesioja, ir vezimuka pastumdo, nematau cia nieko tokio...

karta net ateinu o pas ji du barbinai buckius dalinasi lotuliukas.gif vyras net isiziojo- bet mes neimam i galva- tete duoda sunui ir dukrai buckius eidamas i darba tai ir vaikas kartoja tik su lelem...
mergytems barbems jis intensyviai sijonukus kilnoja... ir sako lelia lotuliukas.gif ... va toks mano vyriskis...
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2012 11 02, 13:26)
mano sunus 2.5 metuku pazaidzia ir su barbem ir leliukus panesioja, ir vezimuka pastumdo, nematau cia nieko tokio...

karta net ateinu o pas ji du barbinai buckius dalinasi  lotuliukas.gif vyras net isiziojo- bet mes neimam i galva- tete duoda sunui ir dukrai buckius eidamas i darba tai ir vaikas kartoja tik su lelem...
mergytems barbems jis intensyviai sijonukus kilnoja... ir sako lelia  lotuliukas.gif ... va toks mano vyriskis...

lotuliukas.gif kavalierius biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrytė,mėgsta žaisti su mašinytėm,tai pas ją žaislų dėžėje yra keletas mašinyčių 4u.gif
Atsakyti
manau, kad visos mergytės turėtų turėti bent po vieną mašinytę ir tikrai nebūtinai rožinę. O jei mažytei tai Lego mašinytės superinės
Atsakyti
Aplamai idiotizmas skirstyti žaislus į berniukiškus/mergaitiškus. Prisipažinkit, kiekviena turit mobilų tel, kompą, mašiną ir t.t? O juk tai berniukiški "žaislai". Tad kas vaikui įdomu kiekvienam gyvenimo tarpsnyje - tą ir reikai pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2013 03 25, 19:03)
Aplamai idiotizmas skirstyti žaislus į berniukiškus/mergaitiškus. Prisipažinkit, kiekviena turit mobilų tel, kompą, mašiną ir t.t? O juk tai berniukiški "žaislai".

O suaugusios mergaitės "žaislai" - puodai?
Atsakyti