Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkti berniukui mergaitiškus žaislus?

QUOTE(sena niekšė @ 2010 12 17, 22:28)
nu pavaro kai kurios tai griūk nesikelk laugh.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Reik berniukams po eglute det lelytes, o mergytem masinytes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Smiltele82 @ 2010 12 17, 22:53)
Nieko čia siaubingo nematau. Aš asmeniškai nuo pat mažų dienų neleisdavau mamai auginti man plaukų, visos lėlės būdavo sulaužytos, pripažindavau tik šautuvėlius ir mašinytes. Tiesa, ir tėčio uodegytė visada buvau. Na ir ką, lipa 30 metų ant nosies, lesbiete nepatapau. Tik kas liko iš anų laikų, kad nekenčių visokių sijonų ir fiti miti, kol mokiaus šulioj nekęsdavau darbų pamokų, visada pavydėdavau bernams. Ir dabar linkstu link technikos ir labai labai nekenčiu bobiškų plepalų biggrin.gif Tiesa, mano pagrindiniai draugai yra buvo ir bus vyrai!
Dabar visai nesigailiu, kad tėvai nebandė manęs perlaužti ir padaryti pagal kažkokias normas, vaikus irgi auginsiu panašiu principu.

As cia irgi nieko siaubingo nematau, bet gyvenime daug maciau ir siaubingo, kalbant sia tema, kuri atvirai parasysiu man nera nei idomi nei aktuali, vaikai mano isauginti, augina savuosius, problemu aciu dievui bent pas mus nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 12 17, 22:15)
Pritariu drinks_cheers.gif Reik berniukams po eglute det lelytes, o mergytem masinytes 4u.gif

nesuprantu kam čia toks sureikšminimas iki Kalėdų dovanų. jei mažam berniukui įdomu lėlytė, ar mergytei mašinytė -- ko nenupirkt šiaip sau be progos ir tiesiog pastebėt kiek domėsis g.gif niekas nesako kad reikia berniukams imt pirkt krūčiausius BabyBornus ir Barbių namus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2010 12 20, 20:00)
nesuprantu kam čia toks sureikšminimas iki Kalėdų dovanų. jei mažam berniukui įdomu lėlytė, ar mergytei mašinytė -- ko nenupirkt šiaip sau be progos ir tiesiog pastebėt kiek domėsis  g.gif  niekas nesako kad reikia berniukams imt pirkt krūčiausius BabyBornus ir Barbių namus  bigsmile.gif

Tai zinoma drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniškis lėlėmis išvis nesidomi. O va draugų mergaitė labai noriai žaidžia su jo mašinomis. Kažkaip nematau čia nieko nei blogo, nei keisto
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 12 16, 00:32)

Kuom jie subobėja,kad poros metų būdami,pora dienų patąso lelytę?



drinks_cheers.gif būtent - maždaug poros metų. mano ir vyresnėlis maždaug tokio amžiaus būdamas kažkiek lėlėmis domėjosi, o dabar jaunėlis nuvažiavęs pas dukras auginančius draugus ir vežimėlius pastumdo, ir lėles panešioja. tiesa, tik leliuko tipo - jokios Barbės nedomina biggrin.gif
Atsakyti
Laba.
Nematau nieko blogo. Mano sesės mergytė tiesiog pareikalavo savo barbei mašinos lotuliukas.gif
Atsakyti
as savo berniukui nuperku visokiu zaislu, neskirstau i mergaitiskus ir berniukiskus, jis turi ir lelyciu pora, ir gyvuneliu, ir masinu-kuo ivairiau stengiuos uzimt smile.gif
Atsakyti
Mano mazoji labai megsta visokias masinytes, robotus tai ir perkam. Nematau tame nieko blogo smile.gif Siuo metu labai nori didelio transformerio tad pati ir pinigelius tauposi, kad ji nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2007 11 19, 17:13)
as ir savo berniukui esu nupirkus ir lele, ir vezimeli, ir indukus, ir visokius dalykiukus reikalingus tai lelei, ir nematau cia nieko blogo, nes vaikas mano sako jog jis kai zaidzia yra tetis, ir turi rupintis lele  mirksiukas.gif

mes taipat berniukui nupirkom lelę ir vezimuką tai stumdo po visą kambarį ir lelę pats pasisodina nieko blogo ir as nematau
Atsakyti
mes nupirkom dovanoti vezimelį ir lelytę mano berniukas pamate ir uzsinorejo pastumdyti tai palikom jam,tai kelias dienas patiko po kambarį vezioti,o paskui nebereikia stovi kampe,jei po kurio laiko vel uzmato pasimaiso jam po kojomis tai vel pastumdo jam pats stumdymas malonus mums tik 1,4men,ir dar patinka pabuciuoti į lupytes po to pats juokiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lina13 @ 2012 01 19, 13:24)
mes taipat berniukui nupirkom lelę ir vezimuką tai stumdo po visą kambarį ir lelę pats pasisodina nieko blogo ir as nematau

Tikrai neisivaizduoju, kaip sureaguotu mano sunus ir zentas, jei ju sunums nupirkciau po lele ir vezimuka, matyt pagalvotu, kad su proteliu ne viskas tvarkoj, tik taip galiu atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(biseris:) @ 2011 03 17, 19:02)
Laba.
Nematau nieko blogo. Mano sesės mergytė tiesiog pareikalavo savo barbei mašinos lotuliukas.gif

Tai visai kas kita, bet berniukams pirkti leles, na nezinau, neturiu zodziu.
Atsakyti