Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkti berniukui mergaitiškus žaislus?

Mano vienas bernas labai megsta sukuosenas daryti. Man jau visus plaukus isrove dabar baigia lelem nurauti. Namuo se turim pakankamai daug leliu. Ateinu i darza pasiimti, o jis daznai stovi kampe ir vezimeli supa biggrin.gif
Atsakyti
Mano mergytei patinka žaisti su mašinytėmis, ir mes jų turime. Nematau čia nieko bloga. Žaidžia ir su lėlėmis, ir su mašinomis.
Atsakyti
mums gerai nes musu namuose yra visko ir seses leliu ir mazylio masineliu,lėktuvų. ir t.t. todel su kuom nori su tuom ir zaidzia vaikai....jų pasirinkimas
Atsakyti
Sutinku, kad vaikui tai tikrai nerupi pavadinimas ar tuo labiau "mergaitiskumas ar berniukiskumas" zaislo. Mano panele turi viena didelia masina. Bet kai nuvaziuojam pas pazistamus vyrukus tokio panasaus amziaus , tai jai gerokai galva susisuka nuo tu masinyciu. Nu istikruju masinyte gali buti daug idomesne uz pliusini meskiuka, sukasi ten kazkas, darosi, vaziuoja. Dabar berasydama pagalvojau, kad reiks uzsipirkt masinyciu biski flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nes: 11 sausio 2007 - 10:32
buvau pazadejus sunui, kad jei neverks, kai duos krauja, tai eisim i parduotuve ir gales issirinkti ka nori is zaislu. jis issirinko mixeri smile.gif
aisku nupirkau. musu tetis gan kreivai paziurejo, tipo berniukui mixeris..
paskui jam prireike lekstuciu, puodeliu, sakuciu. o per kaledas gavo orkaite.
reziume: dabar jis plaka su savo mixeriu, o ne su maniskiu, kepa, verda su savo zaislais, o ne po mano virtuves stalcius duodasi.
nematau nieko blogo tame smile.gif gal kada uzauges nebijos eiti i virtuve ir gamint zmonai vakarienei, priesingai nei jo tetis... kuriam nebuvo leista net prisiliesti prie moterisku rakandu..
Atsakyti
QUOTE(Erdve @ 2007 01 16, 10:38)
buvau pazadejus sunui, kad jei neverks, kai duos krauja, tai eisim i parduotuve ir gales issirinkti ka nori is zaislu. jis issirinko mixeri smile.gif
aisku nupirkau. musu tetis gan kreivai paziurejo, tipo berniukui mixeris..
paskui jam prireike lekstuciu, puodeliu, sakuciu. o per kaledas gavo orkaite.
reziume: dabar jis plaka su savo mixeriu, o ne su maniskiu, kepa, verda su savo zaislais, o ne po mano virtuves stalcius duodasi.
nematau nieko blogo tame smile.gif gal kada uzauges nebijos eiti i virtuve ir gamint zmonai vakarienei, priesingai nei jo tetis... kuriam nebuvo leista net prisiliesti prie moterisku rakandu..
hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nes: 16 sausio 2007 - 15:41
QUOTE(Erdve @ 2007 01 16, 09:38)
buvau pazadejus sunui, kad jei neverks, kai duos krauja, tai eisim i parduotuve ir gales issirinkti ka nori is zaislu. jis issirinko mixeri smile.gif
aisku nupirkau. musu tetis gan kreivai paziurejo, tipo berniukui mixeris..
paskui jam prireike lekstuciu, puodeliu, sakuciu. o per kaledas gavo orkaite.
reziume: dabar jis plaka su savo mixeriu, o ne su maniskiu, kepa, verda su savo zaislais, o ne po mano virtuves stalcius duodasi.
nematau nieko blogo tame smile.gif gal kada uzauges nebijos eiti i virtuve ir gamint zmonai vakarienei, priesingai nei jo tetis... kuriam nebuvo leista net prisiliesti prie moterisku rakandu..


visiskai sutinku, as savajam irgi virtuves reikmenu pripirkus buvau tai labai zaide, o kai gime sese - tai pasiemes lelyte ir valgydindavo ja ir migdydavo ant ranku, ypac tada kai tetis mazaja nesiodavo. O kaip dziaugiasi lygintuvu zaisliniu , visada padeda man ir mociutei lyginti biggrin.gif Juk taip smagu kai vyrai neskirsto darbu i vyriskus ir moteriskus, kai padaro pusrycius, suplauna indus, sutvarko kambarius, padeda auginti vaikus. Tai ir pacios auginkim savo vaikucius tokiais kad nereiktu raudonuoti pries marcias ir zentus.
Atsakyti
Tai kad šiais laikais nebeaišku, kokie tie berniukiški žaislai, ir kokie mergaitiški unsure.gif Indukai, mikseris - kelmas žino, ar čia labai jau mergaitiška, gi juos ir tėtis, ir mama naudoja... Mašina vėl - kuri mama nevairuoja, tai ko nemergaitiška? Meškiukai visokie, kaladėlės, konstruktoriai, knygos, piešimo reikmenys, man regis, ir senais laikais unisex buvo... Tai kalba turbūt eina tik apie lėles g.gif
O tos lėlės tai vėl visokios - jeigu kūdikėlis, tai kuo jis tam berniukui pakenks? Maniškiai neprašo ir neprašė, bet jei prašytų, nematyčiau nieko blogo... Robotai visokie - jeigu mergaitė jų norėtų, irgi nenustebčiau.
Tik va Barbių ir Bratzių, jeigu leisite, aš savo berniukams nepirksiu hihihi.gif Patys nusipirks, kai užaugs, pripučiamas... Arba gal draugaus su tokiom hihihi.gif
Atsakyti
Mano sūnus, kai buvo kokių 3 metų, labai užsimanė lėlės (tokios mirksinčiom akim), nes pamatė ją pas pusseserę. Tai ta pusseserė per gimtadienį lėlę ir padovanojo. Pirmom dienom labai jam tos lėlės akys "knietėjo"-užmerkavo, atmerkdavo biggrin.gif Po to vis mažiau ėmė ja domėtis (kaip ir visais žaislais).
Aš tą lėlę jam išsaugojau ir dabar kartais parodau. Juokiasi vaikis dabar. O tada labai įdomi ta lėlė jam atrodė.
O kartą pati mergaitei dovanojau mašiną, nes ji labai norėjo, o tėvai nepirko. Ta mergaitė, kai ateina į svečius, visada žaidžia su mano sūnaus mašinom.
Nematau čia nieko blogo. Nebent berniukas nebežaistų mašinomis, konstruktoriais ir pan, o pradėtų žaisti tik su lėlėmis g.gif
Atsakyti
zinoma kad nieko blogo ,mano sunelis irgi uzsimane lelytes tai ir nupirkau ,jis suja zaidzia, ir kai jam duodu valgyti tai ir lelytei duodam ,po to einam burnyte prausti tiek jam tiek lelytei ,juk yra mergyciu kurioms btinai reikia masinytes ar sautuvo ,kai dukra buvo mazyte turejo ir masina ir sautuva ,dabar masina dziaugesi ir brolis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes saviškiui nupirkom lėlę, kai jam buvo 1,5 metų, bet daugiausia dėl to, kad sesės laukėm ir norėjom taip pradėti pratinti ax.gif
Tai pradžioj miegojo su ta lėle, o paskui jau nebeįdomu buvo...
Atsakyti
Kaip smagu, kad man nekyla tokių klausimų. Kai turi berniuką ir mergaitę, tai jie tokių žaidimų prisigalvoja, kad ir brolis su sesers žaislais žaidžia ir sesuo su brolio ir abiem gerai.
Atsakyti