Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkti berniukui mergaitiškus žaislus?

mano sunui kai buvo treji uzsimane leles,nupirkom,bet neilgai zaide neidomi jam pasirode,daugiau neprase niekad leliu tik kartais sako,kad darzely yra berniukam leles tai barbinai. zaidzia dabar daugiausia tai su riteriais kareiviais masinelem ir pan. manau ,kad nieko cia blogo jei papraso kokio mergaitisko zaislo,bet jei vien zaist tik su mergaitiskais zaislais gal ir vertetu pasikonsultuot su atitinkamais specelistas smile.gif
Atsakyti
Įdomi mintis. Du bernai namie sukasi, į lėles nežiūri parduotuvėj. Tai gal nupirkti? bet jeigu nepatiks... Šiaip tai didesnis tų lėlių gal net privengia cool.gif , bo mažylis toks dar tik lipantis iš vystyklų. Matyt, jau "atsikando" tikros lėlės lotuliukas.gif
Na, reiks primygtinai pasiūlyt apgalvot lėlių klausimą didelėj žaislų parduotuvėj. rolleyes.gif
Atsakyti
maniskis gal kokiu 4-5metu vis prasydavo barbes,kad nupirkciau bigsmile.gif vyras saipesi,kad berniukai nezaidzia su lelem,o as nupirkau.nu ten tokia tipo barbe su ilgais plaukais.tai dar ir dabar,kai maudosi vonioj su ja zaidzia.galva isplauna lotuliukas.gif nematau as cia nieko blogo.ji vonioj visada ir guli.o jei nebuciau nupirkus,tai dar labiau dabar turbut noretu.
Atsakyti
Maniskis 6 metu paskutiniu metu praso pastoviai, kad nupirkciau kokia barbe.. niu grazios tos leles.. man dar ir paciai patiktu jai plaukus pasukuoti smile.gif ir vis kazkaip as neperku..vyras irgi saiposi pastoviai, bet gi ta lele tokia grazi, vaikui todel ir norisi jos.. Tik as bijau, kad jis i ta lele ziures ne kaip i lele, o kaip i moteri.. juk jos tokios per daug sexy kaip zaislas..
Atsakyti
nemanau,kad tokio amziaus vaikai ziuri i leles kaip i sex simboli smile.gif .Paprasciausiai gal pamate koki berniuka zaidzianti su grazia lelyte, o gal tik siaip jam grazus zaislas ir tiek.
Atsakyti
Pazistant mano vaika - pilnai gali buti ..
Atsakyti
as irgi sunui nupirkau lelyte kur pilva paspaudus sneka, tai zaidzia.
Atsakyti
Aš vaikystėj visada pavydėdavau berniukams, kad jie mašinų turi. Žaisdavau su lėlėm, bet labai norėdavau smėlį su mažinom pavežiot, lėles pavežiot, konstruot su varžčiukais mašinėles, vežimėlius ir t.t iki paauglystės. Ir nieko nuo to. Dabar mano keturmetis mano lėles vežioja, kartais paguldo, apkloja, valgydina. Ir nieko čia blogo nematau. Gal užaugęs mokės savo vaikais pasirūpint. Aišku, žymiai dažniau žaidžia su berniukiškais žaislais.
Atsakyti
Mes savo mažiukui nupirkom vieną lėlę, tai tik pampersus jai dėdavo. O dabar kažkur tarp minkštų žaisliukų mėtosi. Berniukas yra berniukas, maniškiui nerūpi visiškai menrgaitiški žaisliukai. Jam tik technika..
Atsakyti
as nesuprantu kitu mamyciu, kurios sako, kad jau mano berniukas su lelytem nezais, bet juk jie vaikai ir ta lele jiems kaip pazinimo objektas, mazas zaisliukas
as pati dirbu su zaisliukais, tai nieko nuostabaus, kai mama ateina su berniuku ir nuperka jam baby born lele ir zaviuosi tom mamytem, kurios nebijo to daryti ir negalvoja, kad tai iskreips kaip nors vaiko mastyma
Atsakyti
QUOTE(Viltyte @ 2007 06 07, 15:55)
as nesuprantu kitu mamyciu, kurios sako, kad jau mano berniukas su lelytem nezais, bet juk jie vaikai ir ta lele jiems kaip pazinimo objektas, mazas zaisliukas
as pati dirbu su zaisliukais, tai nieko nuostabaus, kai mama ateina su berniuku ir nuperka jam baby born lele ir zaviuosi tom mamytem, kurios nebijo to daryti ir negalvoja, kad tai iskreips kaip nors vaiko mastyma

drinks_cheers.gif Viskas priklauso nuo vaiko -jei jis nori - reikia pirkt, nes jei nep[irksit, vėliau norės, kai bus didesnis, o tada jau gali įžvelginėt problemą, jei to nori.
Pvz, aš kai buvau maža, mama pasakojo, kad žaidžiau tik su berniukiškais konstruktoriais ir mašinom, o lėlės gulėdavo kampuose nusuktom galvom ir kojom.
O mano kaimynas berniukas žaisdavo tik su lėlėm, turėjo net vežimėlį, ir užaugo puikus vyras, nuostabus tėvas ir turi fainą žmoną. Taigi, kas kam.
O kai mes su tuo kaimynu susitikkdavom, jis žaisdavo su mano, aš su jo žaislais.
Čia jau iškreipiama viskas apie tuos gėjus ir lesbietes, ir kuo tėvai daugiau galvoja, bijo ir tt, tuo greičiau jie tą dalyką vaikui įkalbės. Bijoti nereikia. Kas labiausiai bijo, tas ir kenčia.
Atsakyti
bet kai keista, kad mergate zaidzia su masinom tai visai naturalu, o jei berniukas su lelem tai jau kazkas negerai lotuliukas.gif
atsikvosekit mamytes kiekvienam vaikui zaislas ir yra zaislas o ne iskrypimo obejektas
Atsakyti